Gdzie Ci co tworzyli FFC???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 17 lip 2003, 10:03

Ja ja forum zapisałam się niedawno.......Ale nietrzeba wiedzieć jak było na tamtym forum(ja na nim niebyłam:D).....Wystarczy tu spojrzeć przcieć.....Wiem....Niektóre tematy są głupie i bezsensowne...Ale przeciez jesli to sie tu niepoprawi,mozna poprosić moderatorów(czy kogoś tam :wink: )zeby wyrzucili tych ludzi którzy śmieca......Moze wtedy się nauczą.....Ale niesadze że porządek sie zrobi.....Przecież,jesli tu bedzie taki bałagan(ja mam w pokoju mniejszy nawet :wink: )to tematy będą usuwane.......Poco zakładać nowe tematy:?:Wejćcie na stroną 3,4 i może tam bedzie jakis ciekawy temat,który znowu mozna poruszyć......Przecież był temat ''Czym jest Miłośc?'' :lol: Tam poruszcie pytanie o przyjaźni,i juz bedzie tu mniejszy bałagan.....Ja niewiem jak było na tamtym forum,ale mozna sie domyslec,ze lepiej niz tu......Sami widzicie......Niektóre posty i tematy juz są usuwane :? ......Zaraz to wszystko zostanie usuniete.....Ale przecież to nieproblem wejść na forum i przeczytac Apel i Regulami......Oczy wam niewyskocza,a moze da Wam to coś do myślenia......Zastanówcie sie.....I naprawde usuńcie zbędne tematy :x ......Bo ja wchodze naprzykład 2 razy na dzien....Ale Wy(nowi),przez puł godziny zdśążycie zrobic 20 zbędnych tematów......Więc zastanówcie sie i 50000 razy czy ten post czy temat jest potrzebny..... :lol:
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 17 lip 2003, 10:11

zgadzam się stym zupełnie ze na forum musi być porządek ale kazdemu morze coś sie przydarzyć zycię jezt zycięm
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 17 lip 2003, 12:39

Je teraz jestem tylko ciekawa czy te osoby ,ktore nabijaja tyle tych postow ,a sa od niedawna czytaja,sledza ten temat? :? bardzo bym sie ucieszyla jakby tak bylo... :roll: bo jesli to sobie olewaja i czytaja po jedym poscie ,a kazdy kto sie teraz udziela w tym temacie pisze cos innego i wazdego po czym oni moga przejzec na oczy...
Awatar użytkownika
cool

Postautor: cool » 17 lip 2003, 14:41

ja jestem tutaj całkowicie nowy i nie będe sie powtarzał: zgadzam sie z ze starymi forumowiczami, chociaż nie wiem jak to wyglądało dawniej...
podejrzewam jednak że było o wiele lepiej:)

bo jak widze temat pt: "czym jest przyjaźń" to... a z resztą bez komentarza
żenada
i jeszcze ludzie którzy piszą tryliardy postów jednego dnia...

ale mimo wszystko chciałbym podtrzymać na duchu starą gwardię: nie dołujcie się bo może być już tylko lepiej...przecież wszyscy tego chcecie

ja przynajmniej w to wierze

pozdrawiam
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 17 lip 2003, 20:20

ja sie nie zadomowilem! :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

zartuje czuje sie tu swietnie i napewno nie znikne z dnia na dzien! nie moge sie wypowiedziec na temat starych uzytkownikow forunm! ale z tych co znam to wszyscy sa luzni!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 17 lip 2003, 20:32

Może i nie byłam na forum od nieformalnego powstania FFC, ale jestem tu już prawie rok i nie ukrywam, że mam bardzo duży sentyment do tego internetowego miejsca.... Pamiętacie, że kiedyś na forum był temat "Co znaczy dla ciebie forum?" padały tam takie piękne słowa... Rzeczywiście przyznam ze smutkiem, że od tamtego czasu dużo się tu zmieniło... Wiele osób, które są (przynajmniej dla mnie) czołowymi postaciami na tym forum i bez nich sobie tego miejsca nie wyobrażam (nie bedę pisać nicków bo większość wie o kogo chodzi) pisze coraz mniej.... To bardzo smutne... dlaczego tak jest??? Myślę, że po trochu dlatego, że mamy coraz więcej nowych urzytkowników, którzy to niepotrafią się znaleźć w forumowych realich... To oczywiście spowodowane jest większą popularnością zespołu... Ale nie zastanawiajmy się "dlaczego tak jest"" ale "co zrobić aby było tak jak dawniej?" Przyznam się, że ja nie znam odpowiedzi na to pytanie...
Martynka

Postautor: Martynka » 17 lip 2003, 22:14

ooo... Podoba mi sie to, co napisała Kathleen.... Że kiedyś nie trzeba było żednych regulaminów, apeli... Bo każdy pilnował siebie... I było tak fajnie... Te wszystkie dyskusje... Oj tęsknie za tym...
I powtarzam Martynke_Pajonczek... Ciekawe, czy Ci 'najmądrzejsi' nowi uzytkownicy forum czytają dokładnie ten temat... Bo kiedyś błękitny,pogrubiony kolor przyprawiał mnie o dreszcze :lol: (Kathleen;);*).. A teraz jak widze błękitny, pogrubiony kolor to... a zresztą... nie ważne co mnie bierze :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 17 lip 2003, 23:51

Nie pamiętam czy to juz kiedys pisałam, czy poprostu myślałam żeby napisać ;-) ale mi isę wydaje, że ludzie "nowi" myślą o tym forum, ze to tylko forum takie jak setki innych, a ja przyznam że to pierwsze i jedyne forum na jakim cokolwiek napisałam, bo inne mnie odstraszają balaganem tam panującym..
i Ghrave wcale nie przesdziałeś mówiąc, że dla niektórych forum to rodzina... ale wiecie... może najlepiej jest przeczekać ten zly czas dla forum??
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 18 lip 2003, 8:08

Ja tu jestem od dłuższego czasu. Wielu z nas ma jakistam sentyment do forum... nawet tego sprzed pół roku, ale chyba nie ma co gdybać. Łzy stały się najpopularniejszym zespołem w Polsce i po prostu tak juz jest... nie ma innego wyjścia, nie da się tego uniknąc. Wszyscy bardziej lub mniej cieszymy się z ich sukcesu... ale sa tez negatywne strony tego wszystkiego (jak zawsze)... między innymi to, że jest bajzel na forum...
I moze mam pesymistyczne podejście, ale uważam, że pisanie regulaminów, proszenie itd niewiele pomoże.. bo czesc ludzi w ogóle nie zwraca na to uwagi i tyle!

Pozdrówcia dla wszystkich, których znam i dla nowicjuszy także! Buźka!
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
marigell

Postautor: marigell » 18 lip 2003, 9:23

Syriel pisze:Ale nie zastanawiajmy się "dlaczego tak jest"" ale "co zrobić aby było tak jak dawniej?"

Jak dawniej na pewno już nigdy nie będzie ... ale trzeba się postarać by nie było bałaganu ... a wtedy powinno byc dobrze :D

Niussia pisze:proszenie itd niewiele pomoże.. bo czesc ludzi w ogóle nie zwraca na to uwagi

Może i część nie zwraca ... ale kilka na pewno zwraca i się poprawia. Problem polega na tym, że teraz "nowi" się nauczą, posłuchają i poprawią ... ale za tydzień ... dwa ... czy miesiąc przyjdą kolejni nowi i sytuacja się powtórzy ... przeciez to już nie był pierwszy apel ... pierwsze prośby ... pierwsze rozmowa na ten temat ... pozostaje Nam tylko upominać i prosić o czytanie regulaminu kolejnych nowych ... :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 18 lip 2003, 12:02

MARTYNKA pisze:Bo kiedyś błękitny,pogrubiony kolor przyprawiał mnie o dreszcze :lol: (Kathleen;);*).. A teraz jak widze błękitny, pogrubiony kolor to... a zresztą... nie ważne co mnie bierze :lol:

Martyna mam zupełnie to samo... ehhh "ta zła"... Jeszcze pamiętam te czasy jak mnie objechała na forum ;)... Ale teraz się już kochamy :) 8)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lip 2003, 16:11

Ja jestem na tym forum prawie od roku.Fakt kiedys było zupełnie inaczej...bez regulaminów,bez zbędnego upominania...
Tak jak Ghrave wspomniał.Temat Anastazja był bardzo ciekawy i wiele wnosił.Teraz żadko co się taki znajduje...
Dzis (wczoraj) weszłam po pięciu dniach na frorum.Szczerze to teraz mam co czytać.Choć często mnie załamują posty kasieńki i wcześniej Dagmary,ale juz widze że Panie :P z czasem sie opamiętują.
Znam też osoby,które tylko czytają nasze wypowiedzi i nie pisza wiele,bo naprawde często nie ma co...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 19 lip 2003, 20:21

Martyna mam zupełnie to samo... ehhh "ta zła"... Jeszcze pamiętam te czasy jak mnie objechała na forum :wink: ... Ale teraz się już kochamy :) 8)
---> ja właśnie tego nie pamiętam hiehie :wink: Cóż za ironia :lol: Najważniejsze, że jest dobrze .. A że mi kolor ukradli, to trzeba się z tym pogodzić - takie życie :cry: :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 21 lip 2003, 16:39

ja wiem, że niektórym moje posty się nie podobają :roll: :roll:
jednak ja mam duży sentyment do forum i wiem, że go nie opuszcze. lubie tu zaglądać. ale czasem faktycznie głupoty są. najbardziej mnie przeraża, żę przyszło dużo nowych osób a 2/3 z nich napisały głupoty i sie zmyły....a inni napisali głupoty i sie nie zmyli :? ale są też osoby, które nie napisąły głupot i sie nie zmyły :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 23 lip 2003, 12:35

kathleen_kelly pisze:A że mi kolor ukradli, to trzeba się z tym pogodzić - takie życie :cry: :wink: [/color][/b]

Możemy o niego walczyć ;)... a tak swoją drogą widzę że więcej piszesz... fajnie.. :)

Wróć do „Łzy”