KoNkUrSy InTeRnEtOwE I PrAwA AuToRsKiE ... =)

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
taszak

Postautor: taszak » 07 gru 2003, 15:54

ostatnio u nas na śląsku sklep art-com hodził po ludziah i straszył żaeby se kupili oryginały bo policja hodzi i robi rewizję i za każdą mp3-7zł, pirat-100zł,a produkty microsoftu typu windows, office-2000 zł:)ludziska uwierzyli i w ciagu tygodnia sklepik sprzedał wiecej windowsuw niż w ciągu roku:) Z drugiej strony fajną se reklamę zrobili. Już nigdy nic u nih nie kupię, zresztą ja żyję z piratuw.
Nie ma boga na tym świecie !!!
Awatar użytkownika
mSonic

Postautor: mSonic » 07 gru 2003, 16:52

mloda.jg pisze:ja piratów nie kupuję bo to się nie opłaca :D ale sama sobie nagrywam jakieś składanki... choć ostatnio to u mnie rzadkie...

Moja droga, czy z Twojej wypowiedzi mam wnioskować, że kupujesz same oryginały i z nich robisz sobie składanki, tylko i wyłącznie na własny użytek ? :) Bo każda inna możliwość zahacza już o piractwo :?
Awatar użytkownika
Magic_Tear

Postautor: Magic_Tear » 07 gru 2003, 19:14

Ja :) uważam że jeżeli robi składanki na własny użytek i własnych znajomych...bez pobierania gotówki , to nie jest piractwo...a taszaku drogi...skoro żyjesz z piractwa to żyjesz z przestępstwa i kradzieży....bo pieniądze z tych płyt nie idą do kieszeni zespołu tylko do kieszenie ZŁODZIEJA!!!!!!! :evil:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 07 gru 2003, 20:45

oj.. a ze mną to jest tak: płyty zespołów/wykonawców, których baardzo lubie mam oryginalne. a tak, to sciagam mp3.

a płyty czasem kopiuje.. (ale nic za to nie biore), dla kolezanki.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 gru 2003, 14:51

mSonic pisze:Moja droga, czy z Twojej wypowiedzi mam wnioskować, że kupujesz same oryginały i z nich robisz sobie składanki, tylko i wyłącznie na własny użytek ? :) Bo każda inna możliwość zahacza już o piractwo :?

prawie zgadłeś... kupuję oryginały, bo uważam za głupstwo płacenie za nieorginalne płyty... po co płacić za coś co jest nic nie warte?? i wątpliwej jakości... a składanki kiedyś robiłam... były to piosenki różne pościągane z netu i nagrywałam piosenki które akurat miałam ochotę słuchać... dodam że ja za piractwo uważam sprzedawanie przegranych piosenek, zresztą już gdzieś to pisałam na forum bo był już taki jeden temat... teraz najczęściej ściągam piosenki z netu z ciekawości... jeśli mi się spodoba to zbieram pieniądze by kupić płytę... i tu się przyznam że Słońce Łez najpierw dostałam nagraną przez mojego Ukochanego... potem dopiero kupiłam oryginał...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 08 gru 2003, 15:14

Hmmm Szczerze mówiąc ja nie kupuje płyta ani kaset. No tylko oczywiście jak jest jakaś nowa płytka zespołu ŁZY. Tak wystarczy mi słuchanie radia. Czasem coś ściągne z netu. Ale to pojedyńcze piosenki jakiegoś wykonawcy. I czy to jest piractwo. Ja tych piosenek nie sprzedaje raz na rok komuś uda mi się coś przegrać. Łzy przyznaje nie mam wszystkich płytek ale zbieram kasiątko i sobie je kupie :P
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 08 gru 2003, 15:31

Aja pisze:Hmmm Szczerze mówiąc ja nie kupuje płyta ani kaset. No tylko oczywiście jak jest jakaś nowa płytka zespołu ŁZY. Tak wystarczy mi słuchanie radia. Czasem coś ściągne z netu. Ale to pojedyńcze piosenki jakiegoś wykonawcy. I czy to jest piractwo. Ja tych piosenek nie sprzedaje raz na rok komuś uda mi się coś przegrać. Łzy przyznaje nie mam wszystkich płytek ale zbieram kasiątko i sobie je kupie :P
i wedlug prawa jestes zlodziejka....
to nie jest moje zdanie..! ale wiekszosc ludzi ma w domku piraty... ja tez czyli jestem zlodziejem wedlug prawa ale po to sa zasady zeby je lamac jak mam tak patrzec na zycie to bylo by marne i nudne...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 gru 2003, 17:09

benektorun pisze:ja tez czyli jestem zlodziejem wedlug prawa ale po to sa zasady zeby je lamac jak mam tak patrzec na zycie to bylo by marne i nudne...[/color]

tylko nie przesadź z tym twierdzeniem ;-)
drugi raz już jest taka dyskusja i zdania się powtarzają... ja osobiście nie mam nic przeciw mp3 ściąganym z netu jeśli własnie one nie śa potem nagrywane na płyty i sprzedawane... tak jak napisałam wczesniej... zanim zdecyduję się na kupienie jakiejś płyty wolę wiedzieć czy warto :roll:
Awatar użytkownika
taszak

Postautor: taszak » 08 gru 2003, 22:32

Magic_Tear pisze:Ja :) uważam że jeżeli robi składanki na własny użytek i własnych znajomych...bez pobierania gotówki , to nie jest piractwo...a taszaku drogi...skoro żyjesz z piractwa to żyjesz z przestępstwa i kradzieży....bo pieniądze z tych płyt nie idą do kieszeni zespołu tylko do kieszenie ZŁODZIEJA!!!!!!! :evil:

dobrze, źle się wyraziłem. mam oryginalne płyty łez, kultu, kazika, knż-u, el dupy i nightwisha jednego i parę caruw z gazet. reszta pIRATY !!!!
Nie ma boga na tym świecie !!!
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 09 gru 2003, 19:06

Właściwie dzisiaj to kto nie ma chociaz 1 płyty pirackiej w domu?Chyba tylko ten,kto mało słucha muzy lub nie słucha wcale...Albo jest bogaty...

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
Magic_Tear

Postautor: Magic_Tear » 10 gru 2003, 18:34

:D Mysle ze nie powinno sie kupowac pirackich plyt...wykonawcow ktorych sie szanuje i ceni...w moim przypadku sa to Lzy - Magic :twisted:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 gru 2003, 19:42

Magic_Tear pisze: :D Mysle ze nie powinno sie kupowac pirackich plyt...wykonawcow ktorych sie szanuje i ceni...w moim przypadku sa to Lzy - Magic :twisted:

to po co mi płyty tych których nie chcę sluchać?
Awatar użytkownika
Magic_Tear

Postautor: Magic_Tear » 13 gru 2003, 13:04

Kod: Zaznacz cały

to po co mi płyty tych których nie chcę sluchać?

:roll: :o Masz racje ale niektórzy kupują płyty poniewaz spodobała im sie jedna czy kilka piosenek a za wykonawcą nie przepada...Łzy są warte tego żeby nie kupować u piratów...w końcu nie wolno dać im zarobić =] :wink:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 gru 2003, 16:23

Na allegro jest pirat Jesteś Jaki Jesteś. Chyba ktoś się powinien tym zająć :roll:

ŁZY- JESTEŚ JAKI JESTEŚ+BONUS!!! TRZECIA ODSŁONA ŁEZ Z DODATKOWYMI BONUSAMI W POSTACI UTWORÓW: (AGNIESZKA, ŁZY SZCZĘŚCIA, NARCYZ, PRZEBÓJ, OPOWIEM WAM JEJ HISTORIĘ, NIEBIESKA SUKIENKA, NIE MAM NIC) BEZ HOLOGRAMU JEDNAK ŁADNIE WYDANA!DOSKONAŁY PREZENT NA ŚWIĘTA!!! Tylko przelew!!!
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 19 gru 2003, 18:17

Magic_Tear pisze: Łzy są warte tego żeby nie kupować u piratów...w końcu nie wolno dać im zarobić =] :wink:
,

ale jak kupisz coś innego, nie Łzy u piratów to i tak dajesz im zarobić :?

i możesz łaskawie nie pisać na pomarańczowo? :roll: jeśli nie zauważyłeś, to ten kolor jest już od ponad roku zajęty... :roll:

Wróć do „Łzy”