Uzależnienia - alkohol, narkotyki, papierosy.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 20 gru 2003, 16:27

A czy ghrave zmuszal albo zachcal kogos?? Wyrazil swoje zdanie na temat. Jak to bylo zachcanie to co powiesz o temacie Alkohol :?: :roll:
A co do papierosow...to juz naprawde zalezy od organizmu bo ja jak narazie sie nie uzaleznilem...ani od tytoniu, ani od marihuany
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 20 gru 2003, 16:28

Taaa :/
Oczywisice to jest moje zdnaie, ale zapewne ja nie moge miec sowjego zdniaa, musze myslec jak całe polskie społęcznestow ze marichuana to ciezki drag i jak sie pali to sie jest beee... :/
Wiecej tolerancji, jezli pijesz to jest ok, ale jak ktos baka to juz jest na dnie i w ogole... :/
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 26 gru 2003, 16:56

Marihuane mozna porownac do papierosow tylko z jednej przyczyny, ze obie te rzeczy sie pali, natomiast oprocz tego, to marihuana jest narkotykiem na pewno groźniejszym od fajek. :x Chociaz papierochy to tez paskudztwo, i to okropne. Moj ojciec pali chyba od 30 lat i nie ma na tyle silnej woli zeby rzucic, dlatego najlepiej nie zaczynac. Ja nie bede palic, bo to tylko dla idiotow. A najgorsze jest to ze krzywdzimy w ten sposob swoich najblizszych ktorych czynimy bez ich zgody biernymi palaczami... :(
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 26 gru 2003, 18:21

Coma^ pisze: , dlatego najlepiej nie zaczynac. Ja nie bede palic, bo to tylko dla idiotow. A najgorsze jest to ze krzywdzimy w ten sposob swoich najblizszych ktorych czynimy bez ich zgody biernymi palaczami... :( [/b]

ciekawe...dla idiotów?
muszę mamie powiedzieć ze jest idiotką, i tacie też....
a tak pozatym obliczyłam sobie, ze gdyby moi rodzice rzucili palenie, mielibysmy 400 zł miesiecznie więcej..... :/
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 26 gru 2003, 22:16

No coz niestety jesli chodzi o pety to jestem bezwzgledna i nawet osoby ktore kocham nazywam idiotami jezeli palą, a w dodatku jeśli przez lata wędzą swoje dzieci, to jak ich nazwać? WSPANIAŁOMYŚLNYMI RODZICAMI?
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 27 gru 2003, 2:48

:? Zastanawiam sie :dlaczego ludzie palą... :? Przecież to chyba nie jest przyjemne, zatruwac siebie i najblizszych...Nie wspominając już o kasie wydanej na tę "przyjemność" oraz o nieprzyjemnych skutkach dymu (przesiąknięte tymże zapachem ubrania,mieszkanie)... :? Jaki to ma sens??? :?

Pewnie jakis musi mieć, ale gdzie???Bo ja go jeszcze nie znalazłam i nie chcę szukać...

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 27 gru 2003, 11:31

Całować się z osobą palącą to tak jakby lizać popielniczkę.. :x
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 27 gru 2003, 13:40

ja nic do ludzi bakajacych nie mam... dla mnie luz.... "sadzic, palic, zaleglizowac."
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 27 gru 2003, 14:20

Kajo pisze: A co do papierosow...to juz naprawde zalezy od organizmu bo ja jak narazie sie nie uzaleznilem...ani od tytoniu, ani od marihuany

Akurat z fajkami nie ma takiej różnicy czy się uzaleznisz czy popalasz dla przyjemności -czy wypalisz jedną paczkę czy po jednej fajce tygodniowo -ten cały nikotynowy syf tak samo zostaje Ci w płucach...nieusuwalnie :P z maryśką jest ten "plus" że tam nie ma tylu substancji smolistych, tylko THC...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 27 gru 2003, 14:27

ale to i to jest szkodliwe.... :D
ale jezeli tyak patrzec ze wszystko jest szkodliwe to lepiej siedziec w domu bo spaliny sa na dworzu..... :D Carpie diem!!!!!!!!!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
marigell

Postautor: marigell » 27 gru 2003, 14:27

jesoos pisze: z maryśką jest ten "plus" że tam nie ma tylu substancji smolistych, tylko THC...

No właśnie. Czyli jest mniej szkodliwa od papierosów. I chyba też szybciej można się od fajek uzależnić ...
Obrazek
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 19 sty 2004, 15:27

u nas w koni ostatno o mały włos by zabli narkoma na ze jest narokomanem
to jest nie ludzkie
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 19 sty 2004, 17:25

Narkomani, alkoholicy i palacze... wszyscy nałogowcy też są ludzmi. Nawet ja nałogowa maniaczka zespołu Łzy i internetu. I trzeba pomagać wyjść z tego nałogu (tylko mi czasem nie próbujcie pomagać). Zobaczcie sobie film "Podaj dalej...". Moją pierwszą osobą ktorej chce pomóc w zabawie podaj dalej jest : Łuki. Nie pozwole mu by się tak dołkował :D :wink:
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 19 sty 2004, 18:00

Aja pisze:Narkomani, alkoholicy i palacze... wszyscy nałogowcy też są ludzmi. Nawet ja nałogowa maniaczka zespołu Łzy i internetu. I trzeba pomagać wyjść z tego nałogu (tylko mi czasem nie próbujcie pomagać). Zobaczcie sobie film "Podaj dalej...". Moją pierwszą osobą ktorej chce pomóc w zabawie podaj dalej jest : Łuki. Nie pozwole mu by się tak dołkował :D :wink:

Aja bardzo ci dzieeju
dołowa nie sie niejest nalogem
ja kiedys paiłem
juz o ostato poszła paczak prze zekgzamny
dzieki pa
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 21 sty 2004, 16:30

Wiem Łuki, że to nie jest nałog. Ale nie moge już dlużej na to patrzeć.
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."

Wróć do „Różne czyli Inne”