WOODSTOCK

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 04 sie 2003, 16:56

a ja bylam pierwszy raz i byloooo super...chociaz dowiedzialam sie 3 dni przed wyjazdem ze jade w ogole bo mialam calkiem inne plany na ten czas ale nie zaluje ze z nich zrezygnowalam....
wiec ja (w przeciwienstwie do Sray :*) mialam to szczescie ze jechalam samochodem a nie ciapongiem i moja kumpela ma w Zarach wojka wiec nawet bylo sie gdzie wykapac :D. Nie bede opisywac wszytskiego szczegulowo bo to nudne by bylo ale tak po troche napisze.
piatek:
dojechalam do Zar ,znalazlam moich ludzi, rozbilam namiot (tzn kolega rozbil bo mi niewychodzilo :P), spotkalam Sare (:*), a pod scena bylam tylko na koncercie Vadera chociaz bardzo chcialam isc na Sweet Noise ale wyciagnieto mnie w jakies pole 5 km za ostatnimi namiotami i niezdazylam wrocic :(
sobota:
zasnelam gdzies kolo 6:30 rano, obudzono mnie o 8 (wiec spalam tylko 1,5 godz i w miedzy czasie ktos kopnieto mnie glanem w czolo :(), caly dzien bylo goraco i zepsol sie moj ulubiony prysznic, ogolnie bylo zle az do wieczora bo z goraca wytrzymac nie bylo mozna, a potem bylam tak zmeczona ze zasnelam na Dzemie i obudzilam sie o 8 nastepnego dnia...;/.
tego dnia widzialam czlowieka ktory spal w smietniku (blee) i tylko glany mu wystawaly...podziwiam Go
niedziela:
no i trzeba bylo wracac juz do domku...na szczescie samochodem

Z calej imprezy najbardziej podobal mi sie prysznic :D
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 04 sie 2003, 16:59

sara pisze:A mi się bardzo podobało, ze w ogródku piwnym dowody sprawdzali :D

hmmm...sprawdzali ale co z tego, jak ktos nie mial dowodu (np. ja :twisted: ) to zawsze mozna bylo kogos poprosic o jakis ewentualny zakup :)
marigell

Postautor: marigell » 04 sie 2003, 17:40

Ale sprawdzali :twisted:

Aleś długą tą relacje napisała :twisted: Mogłaś się bardziej postarać 8)
Chociaż ja nie bede lepsza :wink:

Początkowo miałam jechać w środę wieczór ale koleżanka nie mogła więc wybraliśmy się w czwartek rano. Pociąg był bezpośrednio z Katowic do Żar i było w nim co nieco miejsca. Niestety tylko do wspomnianego Wrocławia, później była masakra. Na szczęście jakoś przeżyłam. Wysiedliśmy na peronie polowym i droga na przystanek zajęła nam co nieco czasu ze względu na zmęczenie. Namioty rozbiliśmy coś koło 22 kiedy było już ciemno ale jakoś poszło. Potem moje koleżanki udały się na spoczynek a ja z kolega poszliśmy na piwko i zwiedzić okolice. Spać udałam się coś koło 2 niestety nie dane było mi się wyspać przez cholerny upał - a ponoć miało być zimno.
Pierwszy dzień minął mi głównie przy namiocie. Najpierw się opalałam, potem chowałam przed słońcem. Chyba niezbyt skutecznie bo o 22 byłam tak wykończona, ze marzyłam tylko o spaniu co też uczyniłam. Reszta mojego towarzystwa udała się pod scenę. Ponoć było fajnie. Mi też się fajnie spało. Wcześniej jednak wysłałam kartki, spotkałam się ze śliwką na chwileczkę i z moim kuzynem na trochę dłuższą chwileczkę.
Rano znów obudziło mnie słońce ... po "prysznicu" przyszła pora na piwo i na "zrobienie" sobie cienia. Co na szczęście Nam się udało. Oczywiście pół dnia spędziliśmy pod namiotem popijając piwko i chłodząc się wodą. Wieczorem udaliśmy się pod scenę (w końcu kiedyś trzeba). Koncerty były takie sobie. Nie podobał mi się Dżem. Lepiej grali w ogródku piwnym. Spać poszłam koło 3 i rano znów słonce ... na szczęście trochę mniejsze. Na myśl o powrocie pociągiem robiło mi się niedobrze. Na szczęście nasze plecaki pojechały samochodem :D. Do domu wróciłam o 3 i poszłam spać ... a dziś pisze relacje. Zdjęcia będą chyba w środę. Z woodstocku i reszta z Bolkowa. Może się pochwale jak zeskakuje.
Dziękuje za uwagę.
Obrazek
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 04 sie 2003, 21:50

sara pisze:Aleś długą tą relacje napisała :twisted: Mogłaś się bardziej postarać 8)

ja sie staralam bardzo mocno, tylko ze daru do pisania to ja nigdy nie mialam ;]
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 05 sie 2003, 1:18

Hej, :cry: buuu chlip chlip, a ja nie byłam na Woodstocku, ale juz sobie przysięgłam, że w przyszłym roku na bank pojadę, nie ważne w jakim charakterze, ale nie ma na mnie mocnych... zrobie na przekór rodzince i mykam. Mam nadzieje, że poznam mnóstwo fajnych ludzi... :twisted: sylwai;-)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 05 sie 2003, 13:52

mloda.jg pisze:to skoro jest nowy temat o Woodstocku to ja isę tu zapytam o inną imprezę... kto jedzie do Bolkowa na CastleParty??

Ekhm... a co to za impreza???
marigell

Postautor: marigell » 05 sie 2003, 13:54

Mała - zobacz w temacie o gotyku. To normalna impreza. Koncert itp.
Obrazek
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 10 sie 2003, 19:05

A ja bym chętnie pojechała na przystanek. :) Tam musi być super.Taka przyjacielska atmosfera...Dużo ludzi można poznać 8) Tylko mnie nie puścili by rodzice :( Powiedzieli, że moge jechać jak skończę 18 lat...Ciekawe czemu?Czy jest tam coś niebezpiecznago :?: Przeciez to jest dobrze pilnowane...
A tak przy okazji...Gdyby Łzy tam były, to zrobiłabym wszystko, żeby pojechać :!: Szkoda, że WOODSTOCK nie odbywa się na poomorzu(najlepiej w trójmieście) :!: :? :cry:

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 sie 2003, 12:45

Ja nie bylem na Woodstocku, ogadalem jednie w TV koncert Acid Drinkers :P Ale najbardziej to zaluje ze nie widzialem Vadera... buu :P
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 12 sie 2003, 13:38

Ty lepiej żałuj że nie byłes w Bolkowie :wink:

Vader jest teraz w fazie koncertów...jakoś we wrześniu czy październiku supportuje Blitzkrieg razem z Yattering we Wrocławskim Madness'ie...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 sie 2003, 13:50

Dokłądnie, na trasie gra jeszcze Decapitatred, Frontside(feee) no i VESANIA :D
No i we wrzesniu Vader wydaje MCD "Blood: :D
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 16 wrz 2003, 23:13

;]
Ostatnio zmieniony 28 gru 2007, 0:44 przez Gusia, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 23 lis 2003, 12:47

no to po Woodstkou :x co o tym sadzicie jesli ktos nie wiem o co chodzi to niech przeczyta w CGMie

http://www.cgm.pl/wyswietl.php?O_ID=3660784&O_TYP=0

http://www.cgm.pl/wyswietl.php?O_ID=3660846&O_TYP=0
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 23 lis 2003, 13:37

Śliwka opowiadała mi ile się tam działo (złego) i nie byłam zachwycona...rodzice chyba w życiu mnie by tam nie puścli... :roll:
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 23 lis 2003, 15:51

Złe rzeczy na Woodstocku ???....Nie ma co ukrywać, są....Ale tak naprawdę wszystko zależy od tego czy wiesz po co pojechałeś....Nikt nie będzie Ci tam kazał pić na umór, czy palić jakieś świństwo.... Natomiast nie do przebicia jest atmosfera jaka tam panuje...Wspaniała....Na pewnwo przyszłym roku będę !! :D :D :D
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...

Wróć do „Różne czyli Inne”