Post Zaadresowany Do Zespołu..........

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jasiu

Post Zaadresowany Do Zespołu..........

Postautor: jasiu » 21 lip 2003, 15:06

Drogie Łezki zastanawiałem sie ostatnio i zauważyłem ze wasz pierwsza płyta znaczy Słońce była najlepsza, a każda następna odrobinkę gorsza i płyty te stawały sie coraz bardziej komercyjne. I zastanawiam się co ja bym zrobił na waszym miejscu Czy chciałbym zdobyć jak najwięksazą sławę w całej polsce dzięki prostym komercyjnym piosenkom które wzystkim wpadaja w ucho i sprzedawać jak najwięcej płyt, czy chciałbym mieć cały czas grono fanów którzy lubia piosenki takie jak na pierwszej płycie. Przykro mi to mówić ale moim zdaniem stajlecie się coraz bardziej podobni do ICH TROJE. Proszę Was odpowiedzcie mi na moje pytanie i zastanówcie się nad tym co napisałem.
Awatar użytkownika
cool

Postautor: cool » 21 lip 2003, 15:17

skoro to post do zespołu to chyba nie jest mi dane niczego napisać...:)
Awatar użytkownika
Olcia

Postautor: Olcia » 21 lip 2003, 15:19

sory ale myśle że powinieneś lepiej napisać to w e-mailu do zesapołu a nie na forum :roll:
Łzy są kroplami krwi duszy.
Awatar użytkownika
iga
Kontaktowanie:

Postautor: iga » 21 lip 2003, 15:22

wogóle się z tobą nie zgadzam :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
ŁZY w niczym nie przypominają Ich3 i nie mozna ich z nimi porównywać ja uważam że ostatnia płyta ŁEZ jest najlepsza z wszystkich dotychczasowych słucha się ją od początku do końca i każda piosenka jest świetna i nie przełancza się na następne zazwyczaj kupując płytę słuchamy najpierw całej a potem tylko ulubionych kawałków z płytą "nie czekaj na jutro" tak nie jest choć mam ulubione kawałki słucham całej płyty od początku do końca i wszystkie kawałki mi się podobają płyta jest po prostu super
ŁZY NIE ZMIENIAJCIE SIĘ FANI KOCHAJĄ WAS TAKIMI JAKIMI JESTEŚCI JESTEŚCIE SUPER :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
pełne pułapek wędrówki kocie
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 lip 2003, 15:34

Jest to do zespołu...więc powinno być to napisane w mailu,ale skoro dałeś to na forum to skomentuje.
Moim zdaniem Łzy nie robią coraz gorszych płyt 'Jesteś Jaki Jesteś' była chyba najgorsza,ale za to 'Nie czekaj na jutro' wynagrodziło nam tą strate.Choć teraz 'Anka, ot tak' to chyba przykład, że Łzy schodzą na komercje... :roll:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 21 lip 2003, 15:42

Cień Anioła pisze:'Jesteś Jaki Jesteś' była chyba najgorsza,

ja tam lubie JJJ. wszyscy mówią, żę jest zła, a tak nie jest! przecież z tej płyty pochodzi kochana przez wszytskich Lukrecja, czy Anastazja!
ja tam lubie wszytskie płyty zespołu, nie mam ulubionej :D
marigell

Postautor: marigell » 21 lip 2003, 16:15

Nie mogłam się powstrzymać ... post do zespołu ale na forum ... racja ... więc pisze ...

Po pierwsze - zespół JUŻ się zmienił co nie ulega wątpliwości
Po drugie - Nie wydają coraz gorszych płyt (pomijając JJJ ale tam też kilka(?) fajnych kawałków jest)
Po trzecie - NCNJ jest chyba najlepszą płytą zespołu a na pewno dojrzalsza (pomijając Anke oczywiście :twisted: )
Po czwarte - jeśli chcesz odpowiedz zespołu - napisz maila
Po piąte - niech gadają :twisted: (Martyna :*)
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 lip 2003, 17:49

Asiuncia pisze:
Cień Anioła pisze:'Jesteś Jaki Jesteś' była chyba najgorsza,

ja tam lubie JJJ. wszyscy mówią, żę jest zła, a tak nie jest! przecież z tej płyty pochodzi kochana przez wszytskich Lukrecja, czy Anastazja!
ja tam lubie wszytskie płyty zespołu, nie mam ulubionej :D

Ale chodzilo mi o to ze na niej znalazlo sie duzo niefajnych piosenek typu 'Jestem dilerem', 'Ja nie lubie nikogo', 'Kocham to dzis nic nie znaczy'.
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 21 lip 2003, 18:02

Hm... moim zdaniem masz trochę racji. Łzy się zmieniły. Trudno jednak porównywać jedną płytę z drugą, ponieważ każda odznacza się czym innym. A przynajmniej dla mnie. Np. NCNJ wydaje mi się bardzo dopracowana, skupiono na niej najwięcej uwagi, a np. JJJ jest najbardziej hm...rockowa? Ale nie wydaje mi się, że jest najgorsza.
Każda płyta jest inna, dlatego trudno jest je porównać, a tym bardziej porównać obiektywnie :D
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 21 lip 2003, 18:28

moim zdaniem ten temat jest bez sensu. po co rozwazac czy łzy są komercujne czy nie. ja juz kiedys pisałem, ze nie uwazam, aby mozna tu mowic o komercji. spotkalem sie nie raz z wypowiedziami mowiące, z teksty Łez są disco polowe. to oczywista bzdura. Porównajmy Szaze z np. anastazją czy (bagatela) Oczami.

Jesli chodzi o plyte jjj zupelnie nie rozumiem was. przeciez piosenki Jestem dilerem, ja nie lubie nikogo, osiem serc, kocham są swietne. fajna muzyka, miły tekst. ZERO komercji. nie rozumiem was. Moim zdaniem Łzy nie mają złych piosenek.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Jasiek170

nbn

Postautor: Jasiek170 » 21 lip 2003, 18:28

Moim Zdaniem Jasiu ma troszke racji bo piosenka Anka, ot tak jest poprostu........(zostawię to bez komentarza) ale reszta piosenek jeste oki. Najbardziej podoba mi się Tak Niewiele dlatego wciąż uważam ze Anka to zły pomysł na 2 singiel. Ale Macie Rację jeśli ktoś chce coś napisać do zespołu to powinien mailem (chociaż oni i tak raczej nie maja czasu na te maile odpowieadać) chociarz mi Ania odpisała na mojego maial!!!! (i mam z tego powodu radochę)
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 lip 2003, 19:16

wd5 pisze:spotkalem sie nie raz z wypowiedziami mowiące, z teksty Łez są disco polowe. to oczywista bzdura.

Teksty to zależy które :roll: A co do muzyki, to jak nazwiesz początek 'Kocham to nic dziś nie znaczy' ?

wd5 pisze:Jesli chodzi o plyte jjj zupelnie nie rozumiem was. przeciez piosenki Jestem dilerem, ja nie lubie nikogo, osiem serc, kocham są swietne. fajna muzyka, miły tekst. ZERO komercji. nie rozumiem was.

Ja tez Ciebie nie rozumiem.Ja nie lubie tych piosenek i tyle.Nie ma doskonałości...

wd5 pisze:Moim zdaniem Łzy nie mają złych piosenek.

Dla mnie twierdzenie,ze Łzy nie maja złych piosenek,to jest slepe zapatrzenie w zespoł.
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 21 lip 2003, 19:56

Hej, hmm... i co tu napisać.... prawdę?? No jak zawsze... Uważam, że źle robisz porównując wszystkie płyty zespołu i powtórzę się (nie wiem który raz), że nie da się ich porównać. Każda z nich jest inna i ma inne przesłanie (przynajmniej dla mnie)... "Demo" nigdy nie słyszałam i bardzo żałuję, ale mam nadzieję, że kiedyś to uczynię, bo słyszałam bardzo pochlebne opinie na jej temat; "Słońce" jest dla mnie jakby ukojeniem ewentualnego bólu jaki w danej chwili przeżywam, wtedy ją słucham, jest na niej zajebiste szarpanie za gitarę, a dla mojej duszy ta płyta jest jak "MODLITWA"; "W Związku Z Samotnością" to płyta która daje mi do myślenia (i to dużo) nad sensem wszystkiego itp., a przy okazjii jest dla mnie ważna, gdyż podczas promocjii jej wydarzyło sie mnóstwo ważnych dla mnie rzeczy...; "Jesteś Jaki Jesteś" jest chyba najlepszą płytą, taka rockowa i są tam kapitalne kawałki (no oprócz "Kocham...", akurat nie bardzo ją lubię, tekst oki, ale muza, jakoś yyy...); "Nie Czekaj Na Jutro" to płyta dojrzała, tak mi się wydaje, a nie wiem dlaczego bardzo mi sie podobaja te wersy w tekstach, gdzie jest mowa o śmierci, nieszczęściu itp. (zupełnie nie wiem dlaczego mnie fascynują)... Tak więc nie rozumię jak można porównywać te płyty...
Mam nadzieję, że nikt nie zjedzie mnie za to co wyrzej napisała, że jest to niepotrzebne.
Pozdrowienia sylwia;-)
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 21 lip 2003, 20:20

ZAKŁADCO TEMATU.......TO TYLKO TWOJE ZDANIE ,MOJE JEST INNE,INNYCH JEST INNE,ZALEŻY NAM ABY ROBIĆ DOBRĄ MUZYKE-RESZTA JEST NA DRUGIM PLANIE.MAM NADZIEJE,ŻE 5 PŁYTA BĘDZIE TWOJĄ ULUBIONĄ....AHA I POWIEDZ MI CO TO JEST TA KOMERCJA?

-------> hmmmm ... myślę, że chyba to ------>

KARINA I MAĆIEK NIE MAJĄ BYĆ MILI,KOCHANI,UPRZEJMI,WYROZUMIALI I JESZCZE JAKIES TAM CECHY KTÓRYCH JA NIE POSIADAM:).........ONI PRZEDEWSZYSTKIM POWINNI ZARABIAĆ DLA NAS PIENIADZE I DBAĆ O DOBRY WIZERUNEK I ROZWÓJ ZESPOŁU.RESZTA MNIE NIE INTERESUJE.
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 21 lip 2003, 23:47

To żę komuś się podobają płyty albo nie to tylko kwestia gustu. Mnie się narazie płyty podobają (oczywiśćie są wyjątki na płytach ale w sumie to mi się podobają).

Przyczepiliście się tej komercji. Uważam zę zespół nie robi nic pod komercję. Robi to co lubi, ajeśli ktoś uważą że jest to robione dla komercji to już jego problem.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl

Wróć do „Łzy”