Post Zaadresowany Do Zespołu..........

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
cool

Postautor: cool » 22 lip 2003, 0:21

brawo Kathleen!!!:)
trafiłaś w sedno
Martynka

Postautor: Martynka » 22 lip 2003, 12:26

Kasia...;P Dziękuje... ;P Jesteś genialna...;P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 22 lip 2003, 12:56

Dobry zespół ma conajmniej jedną złą piosenkę. To coś jakby "wyjątek potwierdza regółę". A że gusta są różne i o nich się nie dyskutuje...
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 22 lip 2003, 13:17

Chciałam sprostować, że ja jedynie wyraziłam swoje zdanie 'Czym jest dla mnie komercja' ... Proponuję zamiast nazywać mnie 'genialną' i 'trafiającą w sedno' - również wyrazić swoje zdanie na ten temat ... W końcu po to jest forum - żebyśmy mogli wzajemnie poznawać własne zdanie na przeróżne tematy ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 22 lip 2003, 13:20

moim zadeniem ostania płyta jest super raszte tez jest ok
ale uszanujm zdenie innych
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 22 lip 2003, 14:26

Cień Anioła pisze:A co do muzyki, to jak nazwiesz początek 'Kocham to nic dziś nie znaczy' ?

Pozwolmy zespołowi na odrobine szaleństwa. Ze cos nie jest rockowe od razu złe? Dajmy sobie na wstrzymanie.

wd5 pisze:Moim zdaniem Łzy nie mają złych piosenek.

Dla mnie twierdzenie,ze Łzy nie maja złych piosenek,to jest slepe zapatrzenie w zespoł.[/quote]

każdy może mieć swoje zdanie. choćby ciche, ale swoje.
W takim razie podaj mi przynajmniej dwie piosenki bez wad w repertuarze Łez.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
cool

Postautor: cool » 22 lip 2003, 15:14

po co mam sie wysilać i formuować swoją tezę, skoro uważam że Twoja wypowiedź jest jak najbardziej trafna moim zdaniem, Kathleen.
poza tym, chciałem w pewien sposób wyrazić sympatię dla Ciebie:)
wolę przytaknąć komuś trzema słowami niż piętnastoma zdaniami po prostu...
a jak będę miał inne zdanie, to nie omieszkam go wyrazić

pozdrawiam
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 22 lip 2003, 22:18

wd5 pisze:
wd5 pisze:Moim zdaniem Łzy nie mają złych piosenek.

Dla mnie twierdzenie,ze Łzy nie maja złych piosenek,to jest slepe zapatrzenie w zespoł.

[/quote]
ja nie rozumiem dlaczego kometnujesz sam siebie i zaprzeczasz sam sobie??
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
marigell

Postautor: marigell » 22 lip 2003, 22:26

Komentował Cień Anioła tylko źle cytat zaznaczył :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 22 lip 2003, 22:28

to w takim razie szkoda, że już nie mogę wywalić tamtego posta :roll:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 22 lip 2003, 22:33

Dla mnie wszystkie płyty Łez są doskonałe.Każda ma swój klimat,każda jest inna. Dla mnie na przykład Łzy nie mają złych piosenek.Lubię ten zespół i podoba mi się każda ich piosenka,obojętnie czy jest bardziej rockowa czy też mniej...Każda jest jedyna i niepowtarzalna... Chyba piosenką której słuchać już nie mogę, a jest taka tylko jedna jest Agnieszka...Wiem wiem ludzie ją lubią a ja przez tych ludzi chyba już jej nie lubię.Tyle fajnych piosenek Łezki mają , a ludzie krzyczą na bisach na koncertach tylko Agnieszka :!: bleee czasami przesada... wielka przesada...No ale jestem tolerancyjna i potrafię się bawić też przy Agnieszce.Co do tego postu to...nienawidze jak ktoś porównuje zespól o pokroju Łez to takiego zespołu jakim jest Ich Troje :!: Co tu wogóle porównywać,to banalne...Komercję w Ich troje widać ,ale Łzy... :?: :?: :?: Gdzie niby :?: :?: :?: Zero komercji...i pną się w górę. I prawda jest taka, że im wyżej im się uda wejść,tym więcej ludzi będzie gadać , że są komercyjni. Komercja tu wogóle nie ma miejsca.To zjawisko jakie się tworzy w czasie późniejszym...Łzy grają dla nas,głównie dla swoich fanów, którzy zawsze będą z nimi, zawsze będą ich wspierać i świetnie się z nimi bawić,ale zależy im na pewno by zyskiwać nowych fanów,czy to już nazwiemy komercją :?: :?: :?: ...
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 23 lip 2003, 0:04

Powiem tylko tyle ... gratuluję wiary ... Bo ja już Jej chyba nie mam ... Jednak to prawda, że " czasem lepiej nie wiedzieć " ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 23 lip 2003, 2:06

Ewela pisze:Dla mnie wszystkie płyty Łez są doskonałe.

Dla mnie nie ma zespołu który ma idealną płytę a co dopiero muzyke.Kazdy popelnia bledy tylko nie kazdy je zauwaza.

Ewela pisze:Zero komercji...i pną się w górę. I prawda jest taka, że im wyżej im się uda wejść,tym więcej ludzi będzie gadać , że są komercyjni. Komercja tu wogóle nie ma miejsca.To zjawisko jakie się tworzy w czasie późniejszym...

Kobieto...w jakim Ty swiecie zyjesz?A wydanie 'Anki' jako singla, to co?Przeciez tu chodzi o to zeby jak nawiecej ludzi sie na to zlapalo i zeby zarobic kase...
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 23 lip 2003, 8:53

moze sie myle, ale Łzy nie będą już takim samym pszowskim zespolem jakim był 7,6, czy 5 lat temu. jak sama mowisz cien anioła, nie ma zespolu bez wad (z czym ja sie nie zgadzam, ale to inny wątek) tak samo nie ma nie ktylko zespołu jak i czlowieka ktory by sie zmieniał. A jezeli chodzi o Anke jako singiel mnie tego nie oceniac, bo jak sam Adam powiedział w wywiadzie dla cgm.pl , ze ,,nikt nie ma prawa dyktować nam warunków, ze ta piosenka, jednak ta piosenka ma promować, a nie ta. My to czujemy jakby najbardziej i nie wierze, aby ktoś to mógł lepiej zrobić od nas,, (a ja nawet dodam od siebie ,,nawet fan,,. Co prawda mówił to o firmach fonograficznych, ale można to odnieść też do tego wątku. Mnie nie interesuje z jakim celem to robią Łzy. Nie zabiłbym sie gdyby Ania wziełą ślub z Husajnem, no może przesadziłem, z jakimś politykiem. To ich zycie, ich praca, a przede wszystkim pasja. Robią co im sie podoba, a jak nie chce ktos niech tego nie slucha. Dla mnie cały ten temat jest BEZ SENSU. Takze kochana Kasiu (Cien Aniola) musisz sie troche przyZwyczaic, ze Słonca to juz miec nie bedziemy. Ja tez wracam do piosenek typu ,,W kryszałowym/ksiezycowym snie,, ,,Slonce,, ,,Nienawisc,, ,,Czy to grzech,, moją ulubioną plytą (jesli juz mowiemy o plytach) jest ,,W związku z samotnoscią,, mam do niej sentyment, bo dzieki niej poznałem zespol. JJJ podoba mi sie cala, z tym ze mniej lubie piosenki ,,Dzis bedziesz moj,, i ,,Bez sensu, niewazne,,. NCNJ to dziwna plyta. Jak zadnej po pierwszym przesluchaniu nie podobała mi sie. Ale potem zapałałem miloscią do ANKI, Troche wspomnien, Tancz, Oczy (to bylo wczesniej) Winogron (to tez bylo wczesniej) Tak niewiele, Jak cukierek, Dla milosci itd.
Z kolei jak juz czepiamy sie anki to denerwuje mnie jak ktos mowi, ze jest to jego ulibiona piosenka i jednoczesnie najlepsza na plycie. Tak nie mozna. Słowo ,,najlepsza,, i słowo ,,ulubiona,, to dwa rozna pojęcia z czego piersza jest obiektywna a druga subiektywna. Na pewno anka nie jest najlepszą piosenką na plycie. Są to na pewno Oczy. Bezapelacyjnie. A jesli chodzi o promowanie moge to robić tylko do AV (heeheh)
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 23 lip 2003, 10:53

Nie wiem.... naprawde powiem wam szczerze, że nie wiem.... Chaiałabym wierzyć, że to wszystko jest ot tak... z miłości do muzyki... ale czasami nie potrafię... szczególnie po tej sławetnej już wypowiedzi Adama o Karinie i Maćku... (że nie musza być mili....).... Myślę, że całe to obwinianie o komercje pozostawię do przemyślenia dla zespołu....

Wróć do „Łzy”