Post Zaadresowany Do Zespołu..........

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 23 lip 2003, 16:53

No tak...ale po co gadać o komercji?Wiadomo ze Łezkom zależy na fanach(po to chyba grają),ale nie trzeba ich oskarżać od razu o komercyjność. To bardzo głupie i nieokreślone słowo,woięc zostawmy je w spokoju.A co do doskonałych płyt to się z Tobą nie zgodzę...Dla jednych może i nie ma płyt doskonałych,a dla innych istnieją.Ja uwielbiam słuchać wszystkich płyt Łez i nie powiem złego o słowa o żadnej.To kwestia gustu..czyż nie :?:
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
marigell

Postautor: marigell » 23 lip 2003, 17:41

Ewela pisze:To kwestia gustu..czyż nie :?:

Tak. To kwestia gustu. Więc każdy ma swoje zdanie. Dla jednych płyty Łez są doskonałe dla innych nie ... i tak samo jest z komercją ... :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
jednorożec
Kontaktowanie:

Postautor: jednorożec » 23 lip 2003, 17:52

Ewela pisze:No tak...ale po co gadać o komercji?Wiadomo ze Łezkom zależy na fanach(po to chyba grają),ale nie trzeba ich oskarżać od razu o komercyjność.
a co do płytek...to chyba rzecz gustu i nastroju w jakim się ich słucha ;)
"Zamknięte we wspomnieniach szczęścia sekundy,
Przetrwają najgorsze świata chwile,
Przetrwają śmiertelne życie,
Przetrwają kolejne odrodzenie...."
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 23 lip 2003, 19:21

Jednorożcu dokładnie :) to zależy od klimatu...
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 23 lip 2003, 19:23

jednorożec pisze:a co do płytek...to chyba rzecz gustu i nastroju w jakim się ich słucha ;)

dokładnie...to zależy od nastroju :)
Awatar użytkownika
Łezka.....

Postautor: Łezka..... » 02 sie 2003, 21:39

Ja zgadzam się tylko z tym że łezki upodabnieją się do ICH TROJE (a to jest poj***** zespół) 8)
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 02 sie 2003, 22:52

Łezka..... pisze:Ja zgadzam się tylko z tym że łezki upodabnieją się do ICH TROJE (a to jest poj***** zespół) 8)

czy się upodobniają to nie wiem... łzy zawsze podkreślały że działają na polskim rynku w podobny sposób jak I3... ale muzykę grają inną... co rozumiesz pod pojęciem 'upodabniają się'? chodzi o wygląd, muzykę czy jeszcze coś innego???

ps. trochę tolerancji względem ich3...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 03 sie 2003, 0:36

Łezka..... pisze:Ja zgadzam się tylko z tym że łezki upodabnieją się do ICH TROJE (a to jest poj***** zespół) 8)

[/quote]
Dlaczego sądzisz, że Ich Troje to 'poj***** zespół' .Jak sie domyślam nie znasz Ich jako ludzi.A czy każdego zespołu ktrego nie lubimy tak mamy nazywac :roll: :?:
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 03 sie 2003, 1:47

Teraz to juz łezko... przesadziłaś, mogłabyś nie obrażać innych zespołów, bo chyba nie chcialabys aby ktos zacza wyzywac twoje ulubione zespoły....
tymbardziej, ze to jest obrazanie także fanów tego zespołu, do których sie zaliczam... wiec poniewaz nie chce kłótni to radze ci omijac mnie z daleka, bo potrafie być niemiła....

a tak poza tym napisz co ci sie w Ich 3 nie podoba... moze to ze robia wieksza kariere od twoich idoli ( nie mowie tu o Łzach, chyba ze ty tylko ich lubisz), maja wieksze poparcie publicznosci i zarabiaja wiecej kasy???

a tak wogóle to wcale nie uwazam ze łzy sie upodobniaja do ich troje, oba te zespoly sa zupelnie inne... a łaczy je tylko menadżer, dobrze sprzedajace sie płyty i wielu wiernych fanow....
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 03 sie 2003, 1:54

morelkaz pisze: a łaczy je tylko menadżer, dobrze sprzedajace sie płyty i wielu wiernych fanow....

Nie to ,że jestem złośliwa...ale o jedno za dużo :P

Wróć do „Łzy”