Zespół AV

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 22 wrz 2003, 8:55

Co byscie powiedzieli, gdybym to ja nagrał ze swoim glosem piosenke?

Wlasnie nad takową pracuję, ma byc angielska i nosic tytuł Fallen Angel (Upadły Anioł). Piosenka o złym czlowieku, ktory... no wlasnie jeszcze nie wiem co, ale pytanie, co wy na to?
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 22 wrz 2003, 13:40

Nie wiem...nie znam Twojego głosu...
Awatar użytkownika
lila

Postautor: lila » 27 wrz 2003, 15:04

jeśli nie zacie mojego głosu to wam powiem jaki on jest :!: on jest brzydki,morze takl normalnie się komuś podoba ale mikrofon mi go strasznie zmienia :?
może i nie jestem taka...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 27 wrz 2003, 15:17

W powyzszym poscie chodzilo mi o glos wd5 a nie o Twoj lila , bo Ciebie juz słyszałam :roll:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 27 wrz 2003, 17:06

A ja dopiero teraz sobie to jedno mp3 ściągnełam,które działa.
Przysięgam,że dawno się tak nie ubawiłam :lol:
Dziewczyna nie ma ani głosu ani słuchu. Gorzej niż ja :lol:
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 wrz 2003, 17:17

Hahahahahahahaha popwinniscie iśc do Eurovizji na peno byście wygrali hahahahahaah :wink: :lol:
Martynka

Postautor: Martynka » 27 wrz 2003, 19:03

Jesteście okropne ;) Obie ;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 wrz 2003, 22:57

MARTYNKA pisze:Jesteście okropne ;) Obie ;)

Jak możesz tak sądzić :wink: My po prostu jesteśmy miłe.......ich muzyka jest świetna a zabawa prrzy niej to cos fantastycznego :wink: :D :twisted: hahahaha :wink:acha jeszce jedno,wokalistka powinna pójść do IDOLD, ma ogromne szanse na wygranie :wink: Naprawde :!: Uwierz w siebie :wink:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 28 wrz 2003, 9:39

Ok, ja sciagnalem jedne kawalke, bo drugi mi sie nie chcial (moze to i dobrze)... Wiec postanowilem cos napisac od siebie... od razu uprzedzam, ze personalnie nie mam nic do tworcow tego "cuda"...
A wiec utwór "kocham" wita nas akustyczną gitarą... i w sumie umiejetnosci gitarzysty sa dosc pzecietne, przez caly utwó prawie ten sam rytm... ale mam takie dziwne wrazenie, jakby gotara nie byla grana na zwyo a jedynie samplowana... bo jakos trudno mi uwierzyc, ze przy tak slabej jakosci, caly podklad giary grany byl tak równo i płynnie... nie wiem, moze program guitarpro sie tu kłania... no nie wazne... na koniec wokal... ja nie wiem po co nagrywac utowry majac taki wokal... przeciez w muzyce pop to wlasnie wokal odgrywa glowna role, w ogole w muzyce wokal to bardzo wazna czesc utworow... a tu... glos dziecka, które nie cos tam bełkocze pod nosem... naprawde nie polecam obcowania z ta anty-muzyką... a do autorów... zanim cos nagracie napiszecie... dlugo sie zastanowcie czy warto to pokazac wiekszemu grono niz rodzicom... bo rodzice was napewno nie skrytykuja... Naprawde lepiej nagrywac, malo albo wcale niz wypuszczac takie cos... Ale takie pozytywne slowo na koniec... to nie zalamujcie sie... bawcie sie w muzyke, ale nie wypuszczacie czegos co nie jest muzyka...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 11:23

Skoro 'zespołowi' AV się nie udało to może stworzymy cos forumowego :P Mamy dość duży repertuar, telenty :D i czego jeszcze potrzeba :P :wink:
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 28 wrz 2003, 15:32

wydaje mi sie ze juz nie potrzebuje oceny ,,zespolu,, Av bo juz go znam. pisalem juz wiele razy, ze zespol NIE ISTNIEJE. Wiedzialem zawsze ze jej glos jest zly, dzieki wam jeszcze bardziej to wiem i juz swiat jest wolny od AV. Teraz rozmawiamy na zupelnie inny temat.

Grahve, ten gosciu swietnie gra na gitarze i moze sie wydawac ze to jest zrobione samplami lub ow utor jest cienki, bo on go zmyslał w danym momencie. NIE JEST robiony samplami tylko grany na zywej gitarze, ale wydaje mi sie, ze AV mam ja i wy juz za sobą.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 28 wrz 2003, 15:45

Ja jakos nie wierze w zywosc tej gitary... brzmi mi troche jak midi jak sie blizej przyslucham... za rowno to wsyztsko jest grane...
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 29 wrz 2003, 20:02

Cień Anioła pisze:Skoro 'zespołowi' AV się nie udało to może stworzymy cos forumowego :P Mamy dość duży repertuar, telenty :D i czego jeszcze potrzeba :P :wink:

JESTEM ZA, :) MOZE NAPISZE JAKIS TEKSIK :) POZOASTAJE TRUDNY PTYTANIE, KTOE BEDZIE WOKALEM??? :)

moze lila :) hihihi, zartuje, a moze zrobimy przesluchania?
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 wrz 2003, 20:10

wd5 pisze:
Cień Anioła pisze:Skoro 'zespołowi' AV się nie udało to może stworzymy cos forumowego :P Mamy dość duży repertuar, telenty :D i czego jeszcze potrzeba :P :wink:

JESTEM ZA, :) MOZE NAPISZE JAKIS TEKSIK :) POZOASTAJE TRUDNY PTYTANIE, KTOE BEDZIE WOKALEM??? :)

Teksty to my już mamy :D .Najbardziej mi się podoba o Sylwii z podkładem pszczółki Maji :D Jakby był ktoś uprzejmy to bym prosiła o napisanie tu piosenek FyFyCowych.
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 30 wrz 2003, 8:57

Ja moge byc taki uprzejmy :). Tylko podrzuccie mi temat, a ja zrobie reszte z melodią, a muzyke graną zostawmy profesjonalistom (co nie, Grahve? :) )
Izma wróciła

Wróć do „Różne czyli Inne”