Teledyski

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mar-r

Teledyski

Postautor: mar-r » 26 lip 2003, 23:41

Właśnie obejrzałem wszystkie. Podobają mi sie Oczy - za profesjonalizm, Opowiem Wam - za taniec Ani w końcówce, Jestem Jaka Jestem - bo jest fantastyczny (znowu Ania) i Narcyz - piosenka nie bardzo ale fajny teledysk, słucham komentarzy
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 27 lip 2003, 10:18

znaczy sie my mamy komentowac teledyski? hmmmmmm no dobra

Agnieszka

Moim Zdaniem najgorszy teledysk - zwykły wycinek z konceru. Mozna by wplesc jakis wątek fabularny

Opowiem Wam jej historie

Mam sentyment do tego teledysku jak i do tej piosenki jak i do calej plyty, bo dzieki niej poznałem zespol i wogole poznałem ją w miłych okolicznosciach (wspomnienia to przeciez tak nie wiele)

podoba mi sie, nawiązuje do piosenki i ma przerywniki w postaci zespolu. Wogole niezly

Narcyz

Teledysk super. Idealnie przedstawia to co chce przedstawic piosenka - proznosc ludzką i czlowieka proznego (czyli takiego wyglupiającego sie .....)
A po a tym Ania jest tam najładnieszja :)

Anastajza

Ten i Oczy to najlepsze bezapelacyjnie teledyski. Chociaz mysle ze troche inaczej przedstawil piosenke. W nej jest nadzieja na szczescie Anastazji a w teledysku ŚMIERĆ !!!! (groza)

Jestem dilerem

Pouczający i taki do przemyśleń.

Jestem jaka jestem

Mozna sie pobawić, Ania ładna, duzo sie wygłupia. Bawi sie przy piosence

Ja nie lubie nikogo

Nic specjalnego, po prostu słuchasz piosenki i oglądasz członkow zespolu. Pod koniec jest smieszny moment jak Adam dokucza Ani (co to moze być? no no no ;) )

Oczy Szeroko zamknięte

Wraz z Anastazja.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 27 lip 2003, 13:43

Narcyz-nie lubie tej piosenki ani teledysku...
Niebieska sukienka-Ładny teledysk choc widac w nim brak profesjonalizmu.Ania nie spiewa rowno z tekstem...
Agnieszka-to bzyczenie mnie na poczatku denerwuje.Ale teledysk jako teledysk moze byc.
Opowiem wam jej historię-bardzo fajny,energia Ani na scenie i poza tym ładne wstawki.
Jestem Jaka Jestem-Teledysk podobny do 'Opowiem...' ,fajne ujecia na secenie i kiedy Ania spiewa.
Anastazja,jestem-Chyba pierwszy taki naj teledysk zespołu.Jest sliczny i niczego w nim nie brakuje.
Jestem dilerem-Ze wszystkich teledyskow tego nie lubie najbardziej.Zla jakosc,malo Łez i jakos mi sie nie podoba brrrrr
Ja nie lubie nikogo-Znosny,tylko duzo w nim nie ma,Ania siedzi na kanapie (o dziwo bo rozowej spodniczce :P ),nawet fajny.
Oczy szeroko zamknięte -Teledysk śliczny,Ania slicznie na nim wyglada,ma przesłanie i z Anastazja jest dla mnie naj.

Wydaje mi sie ze od tego czy lubimy teledysk w wiekszosci odpowiada stosunek do danej piosenki.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 27 lip 2003, 14:29

Ja w przeciwienstwie do was lubie Dilera i to bardzo zarowno piosenke jak i teledysk a najlepszym moim teledyskiem sa Oczy :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Martynka

Postautor: Martynka » 27 lip 2003, 17:09

iwan pisze: a najlepszym moim teledyskiem sa Oczy :D

Iwan to Ty masz jakiś teledysk? :twisted: Dobrze wiedzieć :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 28 lip 2003, 16:47

nie lubię Jestem dilerem
za to Anastazja i Oczy... bardzo mi się podobają te teledyski reszta może być
takie moje zdanie :)
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 28 lip 2003, 17:14

Dla mnie,,Oczka" są najładniejsze,super teledysk,bardzo ciekawy i związany z piosenką.Ania tam bardzo ładnie wygląda(powinna zmienić swój image właśnie na taki,jak ma w teledysku-ciemne włosy i mocny makijaż,będzie jeszcze bardziej wyrazistsza wtedy). Anastazja też super,poza Alicją która gra w nim główną rolę ,a jej bardzo nie lubię...Ogólnie wszystkie teledyski są wporządku.
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 28 lip 2003, 17:26

A JA CHCIAŁBYM ZOBACZYĆ TEN RYSUNKOWY, KTÓRY MA POWSTAĆ DO "ANKI" (BO CHYBA "ANKA" ZOSTANIE TYM NOWYM SINGLEM :( ). CHCIAŁBYM ZOBACZYĆ RYSUNKOWE KARYKATURY CZŁONKÓW ZESPOŁU :P
Z TYCH CO JUZ POWSTAŁY TO NAJBARDZIEJ PODOBA MI SIE "OPOWIEM WAM JEJ HISTORIĘ" BO JEST TAKI...ŻYWIOŁOWY I MA FAJNY KLIMAT.
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
kubson

Postautor: kubson » 28 lip 2003, 17:49

Pierwszym profesjonalnym teledyskiem grupy jest "jestem jaka jestem"
Może rzeczywiĹ?ćie nie za wiele to się na nim nie dzieje, ale s dobrej jakoĹ?ci zdjęcia! :!:
Chyba zbytnio się nie wyróżnie jak powiem że najlepszymi teledyskami s Anastazja i oczy :twisted: :!:
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 28 lip 2003, 18:02

mi się podobają wszystkie teledyski no może agnieszka jest mało ambitna ale tak jak narcyz..ale nic nie przebije anastazji...ani oczu to moje ulubione teledyski.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 28 lip 2003, 20:15

Jeśli chodzi o moje zdanie na temat teledysków.......to tak po krótce....

AGNIESZKA...podbają mi się wstawki gdzie pokazane są fragmenty w który zespoł szykuje się do wejścia na scenę.....ale ogólnie niespecjalnie mnie się podoba...

NARCYZ...pomimo tego, że piosenki nie lubię to w momentach kiedy mam kiepskie samopoczucie......i przez przypadek leci Narcyz.....to nie ma możliwości żeby na mojej twarzy nie pojawił się uśmiech......zwłaszcze gdy na ekranie pojawia się Arek :)

OPOWIEM WAM JEJ HISTORIĘ...tu raczej nie będę obiektywna gdyż kawałek ten należy w/g mnie do jednego z lepszych w twórczości zespołu...starsznie podoba mi się początek.... :wink: ...choć nie umiem do dziś sobie darować że mnie tam w Spodku nie było :?

NIEBIESKA SUKIENKA...oprócz jednego tylko momentu gdzie na ekranie widać zamyśloną Anie....clip ten nie podoba mi się wcale....w nim widzę chyba typową amatorszczyznę...

JESTEM JAKA JESTEM...clip dość ciekawy...niby nic specjalnego w nim nie ma....niby nie należy do clipów które się na pierwszy rzut oka podobają...aczkolwiek po raz pierwszy można zobaczyć obycie się zespołu z profesjonalną kamerą...i tzreba przyznać, że nawet poradzili sobie... :wink: ....zwłaszcza Ania...bez wazeliny :roll:

JA NIE LUBIĘ NIKOGO...tu nie będę oryginalna...bo piosenka mi się nie podoba...więc nie będę specjalnie się nad clipem roztkliwiać...ot..taki sobie normalny...choć zauważalne, że w clipie na twarzach całego zespołu pojawia się uśmiech...

JESTEM DILEREM...nie będę pisać, że teledysk fajny...bo takowy nie jest napewno...ale mam do niego sentyment...bo te ulice z clipu przemierzam praktycznie co dzień...kręcony był praktycznie kilku minut ode mnie :P

ANASTAZJA...utwór chyba mój ulubiony i teledysk też dość ciekawy...nie podobają mi się ujęcia z Adamem (ze względu na fryzurkę :twisted: )...ale sam pomysł nakręcenia go w szpitalnej scenerii wydawał się oczywisty...ale wyszedł i tak lepiej niż się spodziewałam...choć nie podoba mi się że utwór został skrócony...

OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE...nie ulega wątpliwości że najbardziej profesjonalny clip w historii zespołu...Ania sprawdziła się w swoje roli kapitalnie...nie podoba mi się w clipie Adrian ...za to bardzo naturalnie wyszedł Rafał...koniec clipu (wernisaż i to co się tam wydarzyło) ja osobiście bym zrobiła w/g innego scenariusza...
Sylwia
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 29 lip 2003, 14:34

[i]Narcyz-za bardzo nie lubię..
Niebieska sukienka-Spox teledysk
Agnieszka-Fajna , a szególnie tę bzykanie :D tzn. bączków :wink:
Opowiem wam jej historię-Superrrrr
Jestem Jaka Jestem-fajne ujecia na scenie i kiedy Ania spiewa :lol:
Anastazja,jestem-Chyba pierwszy taki piekny teledysk .Jest sliczny i niczego w nim nie brakuje.
Jestem dilerem-Fajna..wyróznia się od innych :twisted:
Ja nie lubie nikogo-Może być
Oczy szeroko zamknięte -Teledysk wręcz cudowny ,Ania slicznie na nim wyglada,jakby jakaś odnowiona... :lol:

Ps:Kaśka juznie musisz byc taka zał :? Wszystko zmieniałm , bo przecierz mądrzejszy ustepuje. :?
Ostatnio zmieniony 29 lip 2003, 15:14 przez kasieńka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 lip 2003, 14:50

kasieńka pisze:Ps:Kasiu nie obrażaj się , że od Ciebie skopiowałam , ale mam identyczne zdanie, a nie chciało mi się pisać tego samego :wink: Sorki :

To forum chyba służy żeby wyrażać własne opinie... :? jak nie chciało Ci się pisać to nietrzeba było.A nie kopiowac słowo w słowo odemnie :?
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 29 lip 2003, 14:51

Hmmm
Agnieszka - może być to w końcu pierwszy teledysk i niejest zły
Narcyz - no tu jest problem, na nim to chyba tylko Ania jakoś wyszła, ogólnie mi się najbardziej nie podoba
Opowiem wam jej historię - wg mnie najlepszy ze wszystkich, może nie jest zbyt dokładny, ale w całości pokazuje klimat piosenki i jej urok, a w dodatku te urywki z koncertu w Spodku i taniec Ani przy "...Życie!!!"
Niebieska sukenka - fajny, choć niewiele widać, chyba że ja mam taką złą wersję... może być
Jestem jaka jestem - chyba pierwszy porządnie zrealizowany teledysk, bardzo mi się podoba
Anastazja - kolejny po Opowiem... wspaniale dobrany pod względem treści, klimat też ma wspaniały i naprawdę można się popłakać... w dodatku jeszcze jakieś gwiazdy jak A. B-Curuś,
Nie lubię nikogo - w sumie to nic specjalnego ten teledysk nie pokazuje, fajnie wygląda ale nic poza tym
Jestem dilerem - ciekawy pomysł z Mikołajem:) fajny ale troche niedopracowany, widać że jak trzeba kręcić akcję w terenie to niezabardzo to wychodzi
Oczy - no i to jest chyba to na co wszyscy czekamy, tak jak cała piosenka, poprostu genialny, dopracowany itd, pokazuje klasę
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 lip 2003, 14:59

Sylwia pisze:ANASTAZJA nie podobają mi się ujęcia z Adamem (ze względu na fryzurkę :twisted: )

A mi lwsnie ze wszystkich teledyskow tu Adam podoba sie najbardziej :D
Sylwia pisze:OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE...nie ulega wątpliwości że najbardziej profesjonalny clip w historii zespołu...Ania sprawdziła się w swoje roli kapitalnie...nie podoba mi się w clipie Adrian ...

Mi nie tyle co sie nie podoba co Adrian sie smieje kiedy podaje reke Ani-sliwka mnie ostanio uswiadomila :P
Sylwia pisze: ja osobiście bym zrobiła w/g innego scenariusza...

A wedlug jakiego ?

Wróć do „Łzy”