KOŚCIÓŁ

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 wrz 2003, 22:37

Ci co nie chodzą do Kościoła a mimo wszystko biorą ślub kościelny chyba nie do końca nie wierzą w Boga... bo to bez sensu...
ja chodze do Kościoła, ale jestem w wieku, kiedy doszukuję się sensu we wszystkim... czasem poprostu wierzę w "coś"
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 09 wrz 2003, 22:52

ja chodzę do kościoła co niedziele
wierze w Boga co do księży to wolę się nie wypowiadać
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 09 wrz 2003, 23:03

".....królestwo Boże jest w Was i wokół Was,
nie w budynkach z drewna i kamienia...."
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 10 wrz 2003, 16:56

Dla mnie religia a kocsiol to dwie zupelnie rozne sprawy... czesto juz sie na ten temat wypowiadalem, kosciołowi zoorganiozwanemu mowie NIE... :P
Awatar użytkownika
N@di

Postautor: N@di » 11 wrz 2003, 14:10

ja rowniez kosciolowi mowie nie! Wierze w jednego Boga a nie w trojce!!!
nawet madrzy ludzie robia czasem cos glupiego;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 11 wrz 2003, 16:36

Tylko że kościół Katolicki nic nie mówi o trzech bogach...jest jeden Bóg w trzech osobach :) -wyższa szkoła jazdy -wiem :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 11 wrz 2003, 16:46

jesoos pisze:Tylko że kościół Katolicki nic nie mówi o trzech bogach...jest jeden Bóg w trzech osobach :) -wyższa szkoła jazdy -wiem :wink:

Dziś się o tym 'uczyłam'...rodzice każą mi chodzić na religie echhh...
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 11 wrz 2003, 16:47

a ja wierę w Boga...CO do wiary w Kościół to ją straciłam jak posłuchałam co poniektórych księży..
Ale skoro ponoć Bóg kocha wszystkich jednakowo..to chyba trzeba w niego wierzyć...i to jest najważniejsze...a nie to czy z jakiegoś przymusu pójdę w niedzielę posłuchac kogoś kto wygaduje głupoty, z którymi ja się nie zgadzam???

Już nie wiem co jest dobre a co lepsze...
Kościół to jakaś dziwna instytucja... :roll:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 11 wrz 2003, 17:02

wiem ze zaraz zaczniecie, ze kazdy moze miec wlasne zdanie, wlasny poglądy itd, ale sprobojcie mnie zrozumiec.

wkurzaja mnie osoby, ktore mają jakies ale co do koscioła. Wkurzają mnie bo mowią steki bzdur i debilstw. dlaczego kiedys bylo mnostwo osob wierzących? Bo nie bylo tak dobrze. A teraz, zwlaszcza mlodziezy, jest bardzo dobrze i mądrują. Mnie osobiscie denerwuej faworyzowanie księzy, ale Bog jest jeden w trzech osobach i zaden czlowiek i prymityw tego nie zrozumie, chocby mądrował do bólu.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
lobuz

Postautor: lobuz » 11 wrz 2003, 17:13

HeY! :D :D :D
...Zgadzam się, kościół to dziwna i czasami niejasna instytucja, aczkolwiek, mysle, że najwiekszy wpływ na nasze podejsćie, opinie i dosiwaczenia mają sami ksieza........

Nietety Ci ktorzy chca naprawde cos robić, ambitnie wspolpracowac z młodzierzą, jednoczyc i dawac pozytywny przyklad "dzialanosci" kosciola sa najczesciej gaszeni i obrywaja po łebkach od tych "Z góry"....

poprostu są księża i "są księza"....to ONi buduja lub niszcza naszą więź a nawet poglady na temt kościoła, przez co odrzucamy Boga.......a to chyba nie na ty ma polegać.....

.......ja osobiscie mam baaaardzo pozytywne doswiadczenie (jedno) zwiazne z klerykie........poprostu On chcial........i udałomu się stworzyć Bosko Band......dzieki czemu mozemy dziekować naszym graniem za kazdy, nawet najmniejszy szczegół Panu Bogu.....a młodzierz odnajduje w nim miłość i sens zycia.......WYSTARCZYŁ JEDEN KLERYK, ABY TAK BARDZO ZBLIZYC NAS DO BOGA..... :D :D :D :D :D :D
....perkusista Bosko Band .....
muzyka jest siłą napędową mojego życia i modliwą o pokój na Ziemi....
Awatar użytkownika
N@di

Postautor: N@di » 11 wrz 2003, 21:46

wd5 pisze:wiem ze zaraz zaczniecie, ze kazdy moze miec wlasne zdanie, wlasny poglądy itd, ale sprobojcie mnie zrozumiec.

wkurzaja mnie osoby, ktore mają jakies ale co do koscioła. Wkurzają mnie bo mowią steki bzdur i debilstw. dlaczego kiedys bylo mnostwo osob wierzących? Bo nie bylo tak dobrze. A teraz, zwlaszcza mlodziezy, jest bardzo dobrze i mądrują. Mnie osobiscie denerwuej faworyzowanie księzy, ale Bog jest jeden w trzech osobach i zaden czlowiek i prymityw tego nie zrozumie, chocby mądrował do bólu.
Mowisz ze za dobrze , a moze niektorym jest wlasnie za zle... mnie na ten przyklad nikt z mojego rodzinnego domu nie zaprowadzil do kosciola. U mnie w domu nikt nie werzy w Boga, nie chodzi do Kosciola a w pewnym momencie duzo zalezalo od nich... Teraz wierze w Boga ale ,jak napisalam wczesniej, nigdy nie zaufam Kosciolowi poniewaz w pewnych momentach oni przecza sami sobie, ale podziwiam ludzi wierzacych ktorzy co niedziele chodza do Kosciaola i sie modla i zyja wedlug jakis zasad... pozdrawiam ich serdecznie:*
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 12 wrz 2003, 0:01

Wd5...ja się z tobą nie mogę zgodzić...
Kiedyś panowała ciemnota...ludzie wierzyli ślepo w to co mówią księża...a teraz mamy trochę swojej wiedzy,,,

Może nie powinnam tak pisać...ale ja nie mogę słuchać czasem książy...
Którzy mówią że dzieci któe są chore powinno się zamknąć w jakimś innym ppokoju dac tabletki i kazać się zamknąć....
Bo psują atmosferę....To że jestem kobietą pdopowiada mi raczej że takie biedna dziecko trzegba przytulić..a ni epozostawić same sobie....

Tymniejmniej sądzę że każdy ma prawo do własnej opinii

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 12 wrz 2003, 7:26

Ninona pisze:Kiedyś panowała ciemnota...ludzie wierzyli ślepo w to co mówią księża...a teraz mamy trochę swojej wiedzy,,,

czy ja powiedziałem cokolwiek o realcjach mieszy ksiezami a ludzmi teraz jak i kiedys? Powiedzialem ze ludzie, zwlaszcza mlodziez, mądrują i robią z siebie prymitywa. Ja tez nie lubie tego wielu ksiezy, bo oni tez mają za dobrze i tez mądrują. Pchają sie do władzy. Ale niestety są i dzis osoby, ktore (przepraszam za wyrazenie, ale jestem wsciekły) lizą tyłki ,,ksiedzu Mareczkowi, Witusiowi, Stasiowi.''
Izma wróciła
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 12 wrz 2003, 10:45

Paula_Jestem pisze:".....królestwo Boże jest w Was i wokół Was,
nie w budynkach z drewna i kamienia...."

bardzo moadre spostrzezenie,
w kosciele tez jest lapowka i ci co nie chodzili do kosciola biora slub koscielny za co laska 200 zl...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
N@di

Postautor: N@di » 13 wrz 2003, 11:10

benektorun pisze:bardzo moadre spostrzezenie,
w kosciele tez jest lapowka i ci co nie chodzili do kosciola biora slub koscielny za co laska 200 zl...
Tak wlasnie, ale ja podziwiam ludzi ktorzy naprawde chodza codziennie i rzetelnie do kosciola i przestrzegaja jakis zasad...

Wróć do „Różne czyli Inne”