Burdel - trzeba to zmienić !

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Burdel - trzeba to zmienić !

Postautor: benektorun » 29 lip 2003, 18:19

ZAWSZE JAK WCHODZXILEM NA DZIAL KONCERTY TO ZNAJDYWALEM TYLKO DOBRE INFORMACJE I SENSOWNE POSTY! TERAZ PANUJE TUTAJ WIELKI BURDEL!!! I TO NIE JEST PRZESADAS! FORUM TO NIE OGLOSZENIA O SPRZEDAZY. SZUKANIU ZNAJOMYCH, CZY ZAPRASZANIU NA MALO REALNE KONCERTY! PROSZE WAS INE ZASMIECAJCIE TEGO DZIALU! JEST ON WAZNY ALE STAJE SIE SKUPISKIEM WIELU BZDUR! TUTAJ TEZ OBOWIAZUJE REGULAMIN I TEZ TRZEBA GO PRZESTRZEGAC! PAMIETAJCIE! I POMYSLCIE ZANIM NAPISZECIE NOWY BEZ SENSU TEMAT (NOWI)!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 30 lip 2003, 12:04

BENEK! TROCHE LUZU :!: MI TEŻ SIE WIELE TEMATÓW NIEPODOBA ALE CHYBA PRZESADZASZ :!: DO BURDELU NAM JESZCZE DALEKO!!! :!: :!: :!: A JAK JUŻ NIEWYTRZYMUJESZ TO ...ZGŁOŚ MODERATOROM :!: ONI SĄ OD TEGO.
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 lip 2003, 13:50

Jest tu peło tych samcyh tematów.Tzn na temat jednego koncertu są np.4.Wiec moderatorzy powinni zlepić to w jedą całość.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 30 lip 2003, 15:39

Łukaszo pisze:BENEK! TROCHE LUZU :!: MI TEŻ SIE WIELE TEMATÓW NIEPODOBA ALE CHYBA PRZESADZASZ :!: DO BURDELU NAM JESZCZE DALEKO!!! :!: :!: :!: A JAK JUŻ NIEWYTRZYMUJESZ TO ...ZGŁOŚ MODERATOROM :!: ONI SĄ OD TEGO.

ja nie sadze ze przesadzam!
Awatar użytkownika
fan24

Postautor: fan24 » 01 sie 2003, 13:14

Cień Anioła pisze:Jest tu peło tych samcyh tematów.Tzn na temat jednego koncertu są np.4.Wiec moderatorzy powinni zlepić to w jedą całość.

popieram. moderatorzy sa od tego aby 'cenzurowac forum. oczywiscie w tym lagodnym tego slowa znaczeniu tj.: laczenie tematow o jednym koncercie, usuwanie tematow typu sprzedam... kupie... zamienie... , no i ewentualnie zamienianie niecenzuralnych slowek na *** ;)

pozdrawiam
fan24
Awatar użytkownika
ihas
Kontaktowanie:

Postautor: ihas » 02 sie 2003, 11:05

To nietak niezgadzam sie benek ma racje, przecież moderatorzy niemogą siedzieć całą dobe na necie i wykasowywac lubprzenosić, Jeżeli chcemy żeby był tu porządek to zacznijmy od SIEBIE !!!!!!!!
Zanim ktos coś napisze nawet ktoś z dóżą ilością postów niech pomyśli czy niemoże tego napisać w innym temacie a nie każdy coś wymyśli a potem jak jest bałagan to opieracie sie na moderatorów którzy też są ludźmi!!!!! i niemogą całą dobe pilnować foroom !!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam 1!
"wiem po co mówie,
czemu mówie,
co i komu..."
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 02 sie 2003, 12:43

W SUMIE RACJA. TYLKO ZE FORUM ZAŚMIECAJA PRZEWAŻNIE LUDZIE NOWI, KTÓRZY NAJPIERW PISZA A POTEM MYŚLĄ (CHOĆ NIE WSZYSCY NA SZCZĘŚCIE). CHCĄ, ABY ICH NA FORUM ZAUWAŻONO I ZAKŁADAJA NOWY TEMAT. WIEM, BO SAM TEŻ TAK (NIESTETY :cry: ) ZACZYNAŁEM. MYŚLĘ ŻĘ CI, CO SĄ TU DŁUŻEJ NIŻ MIESIĄC NIEZAŚMIECAJĄ FORUM.
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 02 sie 2003, 12:58

ihas pisze:To nietak niezgadzam sie benek ma racje, przecież moderatorzy niemogą siedzieć całą dobe na necie

A kto każe Im caly dzien na necie siedziec?Wystarczy zeby robili porzadek raz na tydzien czy nawet na miesiac.Toby chyba starczylo :roll: chociaz nie znam mozliwosci nowych forumowiczow az tak :P
Awatar użytkownika
mSonic

Postautor: mSonic » 02 sie 2003, 14:25

Jeżeli "starzy" forumowicze pozwolą - zabiorę głos w tej kwestii.

Jestem na tym forum od 2 dni i trochę mnie szokuje ilość tematów.
Wiem, że strona i samo forum są bardzo popularne, ale co za dużo to nie zdrowo.
Nie mogę zgodzić się z tymi, którzy piszą, że od porządków jest moderator !

Wiem co nie co na temat działania forum, z racji wykonywanego zawodu.
Na stronie www "mojej" firmy jest forum niemoderowane. Frekwencja oczywiście nie jest taka jak tutaj i może dlatego nie ma problemów z powtarzaniem tematów. Jednak nawet przy tak małym forum jest trochę pracy z "czyszczeniem" (regulamin wewnętrzny forum + netykieta).

Dlatego mogę sobie wyobrazić ile pracy jest tutaj.
Faktycznie ktoś musiałby siedzieć 24 h na dobę aby był tu porządek, co jest raczej nie realne. I tak podziwiam admina że daje radę z tym co tu się dzieje.

Ja, jako "nowy" musiałbym poświęcić kilka dni, żeby przestudiować zawartość tego forum, chociażby ogólnikowo, aby nie napisać podobnego tematu.
Wydaje mi się jednak, że i tak ktoś mógłby powiedzieć że dany wątek był już gdzieś poruszany.

Morał z tego taki, że jeśli sami nie bedziemy choć trochę pilnować porządku to dalej będzie coraz gorzej.
Rozwiązaniem jest kilku moderatorów więcej lub zamknięcie forum na parę dni w celu zrobienia "czystki".

[...ale się rozpisałem]

Dzięki za uwagę i pozdrawiam moderatorów :)
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 02 sie 2003, 18:47

gdyby nie bylo zasmiecania moderatorzy by nie musieli sprzatac!
taka jest prawda ale mozna zrobic cos takiego jak na "ŁZY" czyli regulamin u gory przyczepic itp! moze to pomoze
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 15 sie 2003, 15:26

szkoda ze nie ma odzewu na moja prosbe! zobaczcie co sie tutaj dzieje! 2 tematy o dobczycach 4 o gdyni! troche to o nas zle swiadczy!
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 15 sie 2003, 18:49

trzeba to powiedziec, tym co zakładają co rusz nowe tematy..a nie nam :wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 17 sie 2003, 18:16

napewno nie chcialem cie urazic to jest apel glownie do nowych ale nie tylko!
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 11 paź 2003, 21:44

Wyraźnie pisze o tym w regulaminie...ale pewnie nikomu nie chce tego czytac :?
A powinni sie z tym zapoznac wszyscy :!: :!:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 paź 2003, 22:26

własciwie to mi to nie przeszkadz,a bo ja wchodzę to tlyko czytam temat który mnie interesuje...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."

Wróć do „Koncerty”