Świnoujście.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mod

Świnoujście.

Postautor: mod » 02 sie 2003, 17:49

Wiec jednak bedzie, nie duzo czasu od zczecinskiego minelo. Przypominam K... o herbacie :D zainteresowana moze bedzie pamietac ;) . Dopisywac sie kto bedzie na koncercie, lista obecnosci otwarta.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 02 sie 2003, 21:07

Ja tam będę jeeeeee :D I jeszcze sliwka ,mar-r :D
Awatar użytkownika
mod

Postautor: mod » 03 sie 2003, 0:35

to do zobaczyska :) jakos sie upolujemy pewnikiem
Awatar użytkownika
Katie

Postautor: Katie » 04 sie 2003, 0:29

oczywiscie,ze bede!!!!!!!!!!!! Kasia to specjalnie przyjedziesz?????Moze zrobmy jakies spotkanie z Lzami?;PPozdrawiam
Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 04 sie 2003, 16:15

Cień Anioła pisze:Ja tam będę jeeeeee :D I jeszcze sliwka ,mar-r :D

heh co za mnie piszesz? ale i tak jade...
Awatar użytkownika
adek20
Kontaktowanie:

Postautor: adek20 » 05 sie 2003, 14:49

Jaa ja tez bede juz sie dopczekac nie moge , a bilety juz kupione;]] :D :D :D Bedzie superr.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 05 sie 2003, 19:33

Będziemy w Świnoujściu o 17.48. Czy znajdzie się ktoś tak miły i po nas wyjdzie?? I jakiś prom zarezerwujcie :D
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
mod

Postautor: mod » 06 sie 2003, 14:52

noz norlmalnie gg podalem aby sie zgadac a tu taka dezorganizacja ;)
Awatar użytkownika
Katie

Postautor: Katie » 06 sie 2003, 19:08

Do zobaczenia za godzine!!!!!!Pozdrawiam!
Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...
Awatar użytkownika
adek20
Kontaktowanie:

Super bylo !!!!!!!!!!

Postautor: adek20 » 07 sie 2003, 12:58

Koncert byl extra,fajerwerki super ;]]] Tylko brakowalo mi jednej piosenki LUKRECJI :( !!!!!!! Ale ogolnie superowo bylo :P Pozdrawiam wszystkich co byli na koncercie.
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 08 sie 2003, 19:49

hmmm....napisze pierwsza relacje jeeee :P
a wiec po odnalezieniu Cienia w ciapongu (z niewielkimi trudnosciami :lol: ), nagadaniu sie i naspiewaniu dotarlysmy do Swinoujscia i przed promem czekalysmy na Marka...po bezpiecznym przeplynieciu na druga strone ja (jak zwykle) zostalam kierownikiem wycieczki i zaoferowalam sie doprowadzic nas do amifiteatru. Jednak po drodze spotkalismy Adriana i Marte ktozy przywitali nas z lekko wystaszonymi minami :wink: ...a potem reszte zespolu...oprucz Ani ktora ukrywala sie w busie...po wypiciu przez niektorych piwa w pobliskim "czyms" z jedzeniem i konsultacji z Karina udalismy sie do busa gdzie przetransportowano nas do amfiteatru...gdy dotarlismy na miejsce Lzy przywitaly 8-mio letnie fanki piszczac baaardzo glosno co wywolalo u mnie wzruszenie, a u zespolu smiech :P...po odpowiednim przygotowaniu rozpoczol sie koncert ktory byl nieco dziwny ze wzgledu na wiek ludzi bawiacych sie pod scena...na poczatku byly to dzieci wieku od 7 do 12 lat...potem srednia wieku troche wzrosla...mimo to ja (i chyba nietylko) bawilam sie swietnie...po koncercie zawitalismy do garderoby aby dac autografy Adrianowi na puszce od piwa :P...na sam koniec mily pan sprzedajacy baloniki dal mi i Cieniowi magiczne bransoletki swiecace w ciemnosci :P...i to chyba koniec.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 sie 2003, 22:52

A więc pisze relacje z koncertu i nietylko :)
Na początku to ja ciałam nakrzyczeć na sliwke ,bo napisała za krótko o!
Zaczne od tego jak jechałyśmy z Justyna(nie z forum) ciapongiem.I tak sobie czekłyśmy na Anie.Ale okazało się że weszła do jakiegos drugiego ciapongu(czego do teraz nie czaje).Ale w koncu nas znalazła.Podróż przemijała dość spokojnie.Śliwka zdawała relacje z Woodstoku,śpiewałyśmy sobie ,a mili panowie sciagali sobie spodenki :P .Gdy juz wbrikaliśmy do Świnoujścia i tak sobie dalej podreptaliśmy,zobaczylismy Adraina i Marte.Przygarneli Nas i poszlismy do Pubu, w ktorym byl jeszcze Arek z żona i Rafal z dziewczyna(zona).Koncert mial sie zaczac o 20 a my o 20 siedzilismy sobie w barze bo byly jakies nimile problemy z organizatorem.Gdy juz bylimy w Amfiteatrze(dziekuje Karinie za podwiezienie).Tak sobie brikalismy na koncercie(kazdy juz chyba wie jakie sa piosenki).Adas w miedzyczasie 'uciekl' ze sceny i jesli dobrze pamietam to cos probowal spiewac :D Po koncercie dalismy Adrianowi autografy na piwie(czy mozna poprosic tego Pana z piwem ? :P ) ,ktore sie brutalnie zmazały :wink: Jak sliwak pisal dostalysmy na pamietke magiczne branzoletki ,ktore swieca w nocy.
W czasie gawedzenia w pubie okazało sie ze nastepnego dnia jest koncert w Miedzyzdrojach.I dzieki Panom z obslugi technicznej udalo nam sie bezpiecznie dojechac i przenocowac za co verrryyyy dziekuje ;*

Nie będę zakładać tematu o Międzyzdrojach tylko będę kontunuować.

Spalismy sobie w hotelu w ktrorym niestety nie bylo zasiegu.Ale za to ladnie w nim bylo.Koło 11 pobrikalismy do Miedzyzdrojow.Sliwka,Michał(Krzyś :P -z obslugi technicznej-pi-ro :P ),Justyna i ja brikalismy na plazy,bo tak wypada jak jest sie nad morzem :lol: O ktorejs tam zacząl sie koncercik ktory byl verrryyy ale to verrryyy fajny.Malo ludzi-bylo gdzie brikać :D .Ania spiewala piosenki i widac bylo ze 'z sercem'.W trakacie koncertu jakas dziewczynka pytala mnie sie czy Adam(ten Pan :P ) i Ania to małżeństwo :lol: Adam rzucal Łzową koszulke w tłum,ja dostałam kostke(od gitary),a Dawid rzucil paleczkami w 'tłum'.Poznałysmy rowniez Asiuncie i jej kolezanke :) szkoda ze nie bylo Martynki...Po zajebistym koncercie udalismy sie 'za scence' i gawedzilismy z Marta i Adrianem ,ktorzy dostali nasze autografy-tym razem na kartce :P Pozegnalismy sie z zespolem a pozniej z obslugom techniczna.Pobrikalismy cos zjesc nad morze a w trakcie brikania na ciapong zrywalimy plakaty Łzowe :P (z dusza i sercem :lol: ).I musze poiwedziec(napisac) ze mamy od cholery pamiatek :D -sreberka,kostka,polamana plytka,braznoletki,naszywke,plakaty(sliwka pieknego 'kwiatka' odemnie) i pewno cos jeszcze tylko ze zapomnialam.
Te dwa dni byly wspaniale :D ,ale juz koncze bo ide umierac :P
Awatar użytkownika
mar-r

Czasem warto zostawić to wszystko...

Postautor: mar-r » 09 sie 2003, 12:32

A to moja opowieść (postaram się uzupełnić poprzednie recenzje):
Do Świnoujścia dotarłem ślicznym busem, po drodze minąłem busa z Łzami. Przed promem czekały na mnie Śliwka, asia i Justyna. Idąc w stronę amfiteatru zobaczyliśmy busa Łez, dziewczyny powiedziały że pusty, ale podstępnie przyłożyłem oko do szyby i zobaczyłem Adama z laptopem w środku. Dalej było piwko z zespołem i pojechaliśmy na koncert. Śliwka napisała dobrze - wjechanie busem zespołu między fanów piszczących to niezłe przeżycie. Koncert był ok, jednak średnia wieku fanów i słaba znajomość repertuaru - poza Agnieszką itd. sprawiła że atmosfera była nie do końca taka jaką pamiętam z np. Gryfina.
Po koncercie poszliśmy do garderoby zespołu po plecaki (dziękuję Karinie), Adrian poczęstował mnie piwem, połaziliśmy po scenie i poszliśmy na kolację.
Zabawne zdarzenie - Pan bileter zatrzymał mnie i spytał kiedy znowu zagramy w Pszowie :).
Do 00.40 czekaliśmy aż obsługa techniczna (superfajowi ludzie) pozwija sprzęt i pojechaliśmy na prom (dziękuję Michałowi i reszcie), z którego miałem przesiąść się na pociąg.
Niestety, nie pomyślałem że w Świnoujściu są 2 promy i po ciemku wylazłem z busa ok.7 km od dworca :). Spacerek zajął mi 2 godziny ciemną drogą poprzez las. Do domu dotarłem o 6.30, kąpiel i do pracy. Po pracy busik i Międzyzdroje - wyciągnąłem ze sobą Marzenę - mimo że była chora.
Na koncert dotarliśmy w czasie sprawdzania nagłośnienia.
Z przerażeniem patrzyliśmy na zaledwie kilkadziesiąt osób siedzących w amfiteatrze, mimo że do rozpoczęcia koncertu pozostało kilka minut.
Dawid wygonił nas pod scenę z zadaniem "rozkręcenia" siedzącej smętnie publiki - i nieskromnie powiem, że w krótkim czasie skakało już naprawdę sporo osób. Coraz więcej osów wchodziło do amfiteatru (ok 2/3 miejsc było zajętych).
Zespół pokazał lwi pazur - widać było że chce im się grać . Co więcej ludzie którzy przyszli znali teksty piosenek i udowadniali to bardzo głośno, na pewno to także zachęca Łezki do włożenia większego wysiłku w koncert.
Stawiam ten koncert na pierwszym miejscu w moim skromnym rankingu koncertów Łez.
Po koncercie połaziliśmy po Międzyzdrojach - od 1.00 nie widziałem tam nikogo trzeźwego. W domku znowu ok. 6.00, kąpiel i do pracy.
Posumowując:
- na ponad 60 godzin przespałem 4 ( w pociągu) i nie żałuję ani chwili,
- było totalnie odjazdowo.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 09 sie 2003, 19:14

no to do waszych relacji dodam tylko ze w miedzyzdrojach jako jedyny przedstawiciel weszlam cala do wody :P i ze wieczorem bylo mi zimno to wzielam od Cienia kurtke i tak jakos wyszlo ze ja ukradlam niemilo i teraz kurtka czeka na odbior :P
i jeszcze dziekuje co poniektorym za sniadanie przyniesione do 'lozka' :*
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 sie 2003, 23:10

sliwka pisze:no to do waszych relacji dodam tylko ze w miedzyzdrojach jako jedyny przedstawiciel weszlam cala do wody :P

Bo jako jedyna mialas(kawalek)stroju kapielowego :P

sliwka pisze:i ze wieczorem bylo mi zimno to wzielam od Cienia kurtke i tak jakos wyszlo ze ja ukradlam niemilo i teraz kurtka czeka na odbior :P

Tak Ty mala zlodziejko :P My za to Markowi ukradlysmy koszule i bluze :P
sliwka pisze:i jeszcze dziekuje co poniektorym za sniadanie przyniesione do 'lozka' :*

Alez nie ma za co :D

Wróć do „Koncerty”