Plyta "Nie czekaj na jutro" mnie strasznie zawiodl

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
czarna łza
Kontaktowanie:

No cóż

Postautor: czarna łza » 18 sie 2003, 16:48

Nowa plya nie jest taka"łezkowa"Moim zdaniem jest najgorsza ze wszystkich!
"Słońce" i "Z wiązku z Samotnością " są zarąbiste a ta nowa płyta jest mało rockowa.... nie jest taka zła ale też się zawiodłam :( Fajne kawałki z płyty to kawałki nr5,8,10,12(moim zdaniem)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 18 sie 2003, 20:05

Dla mnie "Nie czekaj na jutro" jest bardzo dobrą płytą.Jak każda ma w sobie jakies mankamenty ale nie każdemu można dogodzić...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 18 sie 2003, 20:14

Mi jakos tak trudno stawiac "NCNJ" obok pozostalych plyt zespolu... podobnie jest tu jak z Metallica i wydaniem "Load", to byla plyta tez zaskakujaca dla starych fanow, wielu nie zaakceptowalo takiej muzyki, a sama plyta byla pewnym novum... i podobnie jest z Lzami, mamy tu nieco inne spojrzenie na muzyke, inne aranze, inne brzmienie... ale dalej sa to Łzy... i moim zdaniem "NCNJ" to duzy krok na przod w muzyce zespolu... zobaczymy jaki bedzie nastepny krok :P Z tego co wiem podczas sesji do tej plyty powstalo wiecej kawalkow... bo poczotkowo ial to byc podowjny album, myusle ze LZy nie zrobia numeru jak Metallica i nie wydadzą "Re-Nie Czekaj..." -oczywiscie zartuje ;)
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 18 sie 2003, 21:03

Moim zadniem najnowsza płyta jest inna...nie podobna do poprzednich.nie podoba mi sie ,wcale.gdy jej słucham mam wrazenie jak bym słuchała ciagle tej samej piosenki,melodie sa podobne.ble.mniej żywe niż w poprzednich.
a texty... żeby na pycie nie było napisane ktory kto text napisał powiedziała bym ze wszystkie są dziełem Ani.. prawie wszystkie o rozstaniach(meżczyzna-kobieta),pamietnik.
najnowsza płyta zabiła moją,,miłość''do Łez...i załamała mnie psychicznie.
,,Choć wszyscy zapłacza to NIC sie nie zmnieni...''
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 18 sie 2003, 22:00

mandragora pisze:najnowsza płyta zabiła moją,,miłość''do Łez...i załamała mnie psychicznie.

Hehe no nie myślałam że az tak tragicznie jest :P .Ja osobiscie naprawde nową plytke lubie.I co mi sie w niej nie podoba to "Serce z kamienia" i "Ostani na dobranoc" ale to i tak nie jest gorsze od " Kocham to nic dzis nie znaczy"
Awatar użytkownika
tuptus_lzy

Postautor: tuptus_lzy » 18 sie 2003, 22:16

czego chcesz fajna plyta :)
Łzy rules!
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 18 sie 2003, 23:36

Cień Anioła pisze:
mandragora pisze:najnowsza płyta zabiła moją,,miłość''do Łez...i załamała mnie psychicznie.

Hehe no nie myślałam że az tak tragicznie jest :P .Ja osobiscie naprawde nową plytke lubie.I co mi sie w niej nie podoba to "Serce z kamienia" i "Ostani na dobranoc" ale to i tak nie jest gorsze od " Kocham to nic dzis nie znaczy"

A ja np. uwazam "Serce Z Kamienia" za jedn znajlepszych numerow na plycie ;)
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 19 sie 2003, 0:11

Dla mnie ta płyta jest bezdyskusyjnie najciekawszą płytą,pod wieloma względami jest lepsza od poprzednich,ale każdy ma swój gust i o..."De gustibus est non disputantum".
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 19 sie 2003, 9:11

Ja uważam, że każda płyta Łez ma swój odmienny klimat. Moją ulubioną płytą jest "Słońce" ale "NCNJ" bardzo mi się podoba. Uważam że zespół się rozwija.... Idzie do przodu... próbuje nowych rzeczy.. a to chyba dobrze!

Nie można każdemu dogodzić.

Gdyby wszystkim, podobało się wszystko to byłoby nudno, czyż nie?

Ja sądzę że ostatnia płyta Łez jest na prawdę super!!!

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Michaell

Postautor: Michaell » 19 sie 2003, 12:45

Moim zdaniem now płyta jest skierowana do"szerszej publiczności"
Co to znaczy? Ono to, że jest "lżejsza", texty w większości o miłości-wiadomo większość szuka je czy już ją znalazło.
Ogólnie "Nie czekaj na jutro" zawiodła moje oczekiwania, choć nie jest tak dokońca do niczego...
Awatar użytkownika
Kalakirya

Postautor: Kalakirya » 20 sie 2003, 15:48

"jak by tak sie doszukiwać głupich textów, to znajdzie się je na każdej płycie" - zgadzam się.

Z płyty NCNJ bardzo podobają mi się - Dla miłości warto, Czasami ot tak, Tańcz... i ogólnie uważam ją za dobrą płytę z różnych powodów. Jednym z nich jest obecność instrumentów smyczkowych, które słychać prawie wszędzie, smyczki w Oczach, które zaaranżował Michał Jelonek (eks. skrzypek zespołu Ankh, który bardzo lubię), a poza tym kiedyś sama grałam na skrzypcach ;). Przyznam, że lubie tą płytę i jest dla mnie tak samo dobra jak Słońce, czy WZZS, choć ona również ma niektóre piosenki z głupimi tekstami, choćby Anka, czy Jak cukierek.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 20 sie 2003, 16:10

Kalakirya pisze: choć ona również ma niektóre piosenki z głupimi tekstami, choćby Anka, czy Jak cukierek.

Nie wiem czy opisanie czyichś przezyc mozna nazwac glupimi :roll:
Awatar użytkownika
Poison Angel
Kontaktowanie:

Postautor: Poison Angel » 20 sie 2003, 23:14

Mnie się płyta podoba, jak zresztą każda. Ma w sobie to coś, to jest najważniejsze. A poza tym to są Łezki, samo to elektryzująco działa na ucho. A gdy włączysz płytę i z głośnika pobiegną pierwsze dźwięki... To świętość. Nie ma niczego lepszego, bardziej klimatycznego. Ale to tylko moje skromne zdanie :)
Anka, Ot Tak
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 21 sie 2003, 0:57

Dla mnie płyta jest naprawdę udana. Każdy utwór na krążku ma coś w sobie. Niektóre piosenki są szczególnie dobre. Nazywam je perełkami. Każdego wieczoru słucham sobie utworu "Ostatni na dobranoc", który wycisza mnie i uspokaja. Dla mnie to jest najlepsza perełka na płycie. Drugą perełką jest utwór " Tak niewiele". Słuchając tej piosenki z większym optymizmem czeka się na następne dni, troski dnia codziennego stają się mniejsze. Trzecią perełką jest oczywiście utwór "Oczy szeroko zamknięte". Znalazłoby się jeszcze kilka innych dobrych piosenek na płycie ale te trzy są dla mnie najlepsze.
Jako "nowy" pozdrawiam starych i nowych forumowiczów:)
Awatar użytkownika
Dominika Biernacka

Postautor: Dominika Biernacka » 21 sie 2003, 12:09

Album "Nie czekaj na jutro" jest naprawde super....!:) KAsete dostalam od przyjaciółki na urodziny i juz na drugi dzien znałam słowa wszystkich piosenek na pamięc, ale pewnie wiekszosc z was poznala tez piosenki na drugi dzien...!:) Poza tym album "w zwiazku z samotnoscia" kojarzy mi sie z wieloma trudnymi i wesolymi chwilami osattnich swiat Bozego Narodzenia...!Mam sentyment do tej plyty...!Dziekuje za kolejny album i z niecierpliwoscia czekam na kolejny...!:)Pozdrowka!

"Wyobrażam sobie czasem jakby to było skoczyc głową w dół
Wyobrażam sobie czasem jakby to było uderzyc głową w stół..."

Wróć do „Łzy”