Plyta "Nie czekaj na jutro" mnie strasznie zawiodl

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 24 sie 2003, 17:05

Album "Nie czekaj na jutro "Jest świetny :!: :!: .Przynajmniej mnie się tak wydaje :wink: Najfajniejesze że jest dodany teledysk :wink: Nie mogę się napatrzeć na "oczy szeroko zamknięte"po prostu supeerrrrrrrrrrrrr :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 09 wrz 2003, 15:04

hmmm ostatni album Łez...jest....hmm....... nudny.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 wrz 2003, 15:51

czarA pisze:hmmm ostatni album Łez...jest....hmm....... nudny.

Nie tyle nudny, co spokojny...
Awatar użytkownika
elkeron
Kontaktowanie:

mają ludzie problemy...

Postautor: elkeron » 11 wrz 2003, 13:48

ehhh...
a mi te wszystkie stwierdzenia w stylu "trzeci album łez - nie wiem kiedy on na rynek wyszedł, ale w kazdym razie mnie zawiódł", albo "o, boże, jaki on nudny" przypominają paplaninę sfrustrowanych babek z taniego wiejskiego targowiska...
mi tam "ncnj" podoba się w 100% [no, może nie w stu, ale coś koło tego]... ale skoro inni mają swoje zdanie, nie będę im kazał go zmieniać... :?
Łzy, Łzy, Łzy, Łezki, Łzy...
Niech płyną...
:cry:
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 13 wrz 2003, 22:12

Cień Anioła pisze:

spokojna to moze być melodia...texty sa nudne.
Awatar użytkownika
czarA

Re: mają ludzie problemy...

Postautor: czarA » 13 wrz 2003, 22:20

elkeron pisze:ehhh...
a mi te wszystkie stwierdzenia w stylu "trzeci album łez - nie wiem kiedy on na rynek wyszedł, ale w kazdym razie mnie zawiódł", albo "o, boże, jaki on nudny" przypominają paplaninę sfrustrowanych babek z taniego wiejskiego targowiska...
mi tam "ncnj" podoba się w 100% [no, może nie w stu, ale coś koło tego]... ale skoro inni mają swoje zdanie, nie będę im kazał go zmieniać... :?

płyta NCNJ podoba mi sie w 100 %,jest super,rewelka,cudo..takie gadanie też mi cos przypomina...
gadasz tak samo jak ,,przeciwnicy''tylko w odwrotną strone.wiec......
Awatar użytkownika
elkeron
Kontaktowanie:

Re: mają ludzie problemy...

Postautor: elkeron » 13 wrz 2003, 22:55

czarA pisze:gadasz tak samo jak "przeciwnicy" tylko w odwrotną strone. wiec......

możesz rozwinąć swoją myśl? bo tak nie za bardzo kapuję przesłanie tego stwierdzenia... :?

mówię, że ta płytka [zresztą nie tylko ta] mi się podoba, a nie że od razu dostaję orgazmu na sam tylko widok okładki...
przecież jak ktoś tu założył temat, że płyta jest dla tego kogoś rozczarowaniem, to chyba mam prawo tu wejść i powiedzieć że się z tym nie zgadzam? w końcu wydaje mi się, że taka jest istota forum... chyba, że się mylę, to wyprowadź mnie z błędu... :?

a w ogóle, to nie czepiam się tego, że komuś się "ncnj" nie podoba. nie podoba mi się jedynie argumentacja, a raczej jej brak. weźmy na przykład takie ambitne i wyczerpujące stwierdzenie:

nie wiem, czy tego cię w szkole uczyli? bo mnie [i z pewnością wiele innych osób] nauczono, że swoje opinie należy argumentować. i to MĄDRZE. a w powyższym stwierdzeniu nie zaobserwowałem jakiegokolwiek uargumentowania... i właśnie TO mi się nie podoba, a nie sam fakt, że album ci się nie podoba.
Niech płyną...
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 13 wrz 2003, 23:02

normalnie Ty swoimi argumentami zasypałeś forum ..mi sie podoba w 100 %...madre....taaa.....bardzo.Nie poprawiaj innych jak sam robisz błedy.

właśnie jak sam powiedziałeś temat jest dla tych którym sie nie spodobała.wiec napisałam.. wyraziłam swoja opinie ,tez mam prawo.wiec sie nie czepiaj
Awatar użytkownika
elkeron
Kontaktowanie:

Postautor: elkeron » 13 wrz 2003, 23:15

czarA pisze:normalnie Ty swoimi argumentami zasypałeś forum ..mi sie podoba w 100 %...madre....taaa.....bardzo.Nie poprawiaj innych jak sam robisz błedy.

właśnie jak sam powiedziałeś temat jest dla tych którym sie nie spodobała.wiec napisałam.. wyraziłam swoja opinie, tez mam prawo.wiec sie nie czepiaj

okej, czyli tobie się płytka nie podoba, mi się podoba i wszystko jest OK.
ps. powiedziałem już, że się nie czepiam.
Niech płyną...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 13 wrz 2003, 23:21

czarA pisze:
Cień Anioła pisze:

spokojna to moze być melodia...texty sa nudne.

Każdy ma inne wartości.Ale jak dla mnie teksty 'Dla,miłości warto', 'Tańcz,zaprosili Cię na bal' czy 'Oczy szeroko zamknięte' są piękne i nudności w nich nie widze.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 14 wrz 2003, 2:07

czy są nudne czy interesujące to subiektywne odczucia...natomiast o poczuciu ruchu w liryce uczymy się na języku polskim...więc nie tylko melodia może być spokojna -wiersz też.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
silver_star

Postautor: silver_star » 14 wrz 2003, 17:39

Jak dla mnie płyta różni się od poprzednich, ale nie uważam aby mnie zawiodła. Jest całkiem fajna, a przedewszystkim melodyjna. Teksty również mi się podobały, no może poza ostatnimi trzema. Jednak i tak uważam ją za udaną. :P :!:
Awatar użytkownika
Gata

Postautor: Gata » 23 wrz 2003, 21:37

Płyta "Nie czekaj na jutro" mi bardzo się podoba. To że jest inna nie znaczy, że jest gorsza. Znam wiele osób, które zaczęły słuchać łez dopiero od tej płyty, więc co płyta to grono fanów się powiększa.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 24 wrz 2003, 14:11

na tej płycie jest dużo tekstów o miłości... ale jak to juz jest w stylu Łez nie ma tekstu o "wesołej" i szczęśliwej miłości, a melodie? jest o przemijaniu, wiec jak na melancholię i sentyment przystało jest delikatnie i spokojnie...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 24 wrz 2003, 22:51

ja kocham tę płytę piosenki są cudowne przy niektórych to aż ciarki przechodzą po plecach jak np. Dla miłosci warto

Wróć do „Łzy”