Gdańsk.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 12 sie 2003, 23:00

My tez Ciebie Adi serdecznie pozdrawiamy :) no i oczywiscie Martusie :D
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 13 sie 2003, 20:22

Mnie niestety nie było na tym koncercie...a wszystko przez moich rodziców :( Już zadowolona oczekiwałam dnia koncertu i razem z moim chłopakiem się na niego wybierałam...a tu zadzwoniła mama i powiedziała, że w sobotę w nocy jade do domu...:( A tak chciałam jechać na ten koncert...Tato po mnie przyjechał i ardzo go prosiłam...ale niestety się nie udało...musiałam wracać do domu. Mam nadzieję, że za rok już mi sie uda i sobie nie odpuszczę, bo z pewnościa za rok będzie koncert w Gdańsku...
Czekam na relację Sylwii, która była na tym koncercie i spotkała się z Łezkami, bo napisała mi sms-ka. A więc Sylwia wracaj z Sopotu i koniecznie pisz relację!!! :)
Pozdrawiam!

P.S. Areo32....jakbym mogła Cię tak prosić....nie podkradaj mi kolorku dobrze? I jeszcze innych forumowiczów o to proszę, bo z zielonego jestem tu ja znana...w końcu Narcyzek to zielono-biały kwiatek :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 13 sie 2003, 22:50

EEEEEEEEEEEEEEE

...

:twisted: :evil: :P :)

Dzięki Adrian za ŁABĘDZIA na koniec :)

hmmm A może niebieski byłby lepszy i bardziej orygninalniejszy :)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 16 sie 2003, 18:38

No...nie wiem...jeśli to nie jeste już kolor zarezerwowany...to możesz go sobie wziąść pozwalam :wink: , bo jeśli już jest...to poszukaj innego. Pozdrawiam!

P.S. Dzięki, że zrezygnowałeś z zielonego :D Masz dobre serducho :lol:
Awatar użytkownika
bes_xyfki
Kontaktowanie:

Postautor: bes_xyfki » 18 sie 2003, 21:26

:mrgreen: <-- a ja tam wygladalam na tym koncercie :P dzien wczesniej zlapaly mnie jakies wirusy i przez to caly koncert przesiedzialam bo mi sie w glowie krecilo :P ale nie zaluje ze bylam BYLO NAPRAWDE ZAJEFAJNIE :twisted:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 18 sie 2003, 21:56

bes_xyfki pisze: :mrgreen: <-- a ja tam wygladalam na tym koncercie :P dzien wczesniej zlapaly mnie jakies wirusy i przez to caly koncert przesiedzialam bo mi sie w glowie krecilo :P ale nie zaluje ze bylam BYLO NAPRAWDE ZAJEFAJNIE :twisted:

Moglbys nie uzywac kolorou oliwkowego pogrubionego... on jest zarezerwowany dla Justysi... zrozumiano :twisted:
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 19 sie 2003, 12:22

Dzięki Adrian. I do pozdrowień dla Martusi się przyłączam !!! :D
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 19 sie 2003, 17:59

Już raz relację pisałam.....była bardzo długa (jak zawsze :P )...ale coś schrzaniłam i się skasowała :twisted: więc ta będzie krótsza (dmucham na zimne :wink: ).....szczególnie relację piszę dla Gosi (Narcyzka)....bo wiem jak Jej zależało żeby na tym koncercie być.

Ale od początku.
Wakacje tegoroczne spędzałam w tym roku w Sopocie ze znajomymi a że do Gdańka stamtąd jest jakieś 15 km...więc nie omieszkałam ich zabrać na ten koncert (zwłaszcza że nie wszyscy z nich mieli okazję widzieć łzy na żywo). Więc w sobotę (czyli w dzień koncertu) do Gdańska wybrałam się wcześniej.....bo byłam umówiona z Kariną na plotki...kawę.....piwo.... :wink: a moi znajomi mieli do Gdańska dojechać późnym popołudniem. Ja już o 15 byłam w Gdańsku gdzie udałam się na spotkanie z Kariną ....a wyszło na to że z zesołem bo Oni właśnie kończyli jeść obiad w knajpie "U szkota". Oczywiście poganiałam Karinę bo chciałam jeszcze iść na JARMARK DOMINIKAŃSKI (który odbywa się co roku w Gdańsku.....) a gdzie można kupić coś na co ja jestem uczulona ....a mianowicie oryginalną biżuterię :P .Chłopcy też chcieli iść (zwłaszcza Rafał....ale stwierdziłyśmy że to babskie spotkanie).....choć Ania w nim nie uczestniczyła :?

Więc poszłyśmy w końcu poszaleć na straganach :wink: :wink: ...ok.20.00 byłam umówiona z moimi znajomymi na rynku w Gdańku gdzie miał też się pojawić łukasz z Konina (Luki).....tylko nie wiedziałam że będzie z Moniką (Ninoną)...co mnie przyznam szczerze ucieszyło....bo jeszcze nie miałam okazji Jej poznać. Silną grupą "pod wezwaniem" udaliśmy się do dzielnicy GDAŃSK-STOCZNIA gdzie miał się odbyć koncert Łez.....choć pół drogi marudziłam Karinie żebyśmy zostali na rynku w Gdańsku bo tam z kolei o 21.00 miał grać Lady Pank :) ...ale pasquda nie chciała......hm...ciekawe czemu???? :twisted: :twisted: :twisted:

Gdy dotarliśmy w końcu na miejsce koncertu wydawało się mnie że frekwencja będzie bardzo niska......dlatego strasznie mnie zdziwiło i ucieszyło gdy Adaś na koncercie podziękował licznej publiczności....której było ok.40 tyś osób.

Zanim się koncert rozpoczął poszłam się jeszcze dogadać z zespołem że jest wcześniej już wspomniana reprezentacja FFC.....i jakież było moje zdziwienie gdy tam spotkałam Asię (Ally) a potem jeszcze Iwonę Bielawę (którą akurat kojarzyłam po fotce którą mi przysłała).

Koncert rozpoczął się w miarę punktualnie......ale nie będę go opisywać ze szczegółami bo wiadomo że repertuar jest niezmienny.....choć podczas Łabędzia ciarki mnie przeszły.....i chyba popłynęły cichutko łzy.....tylko nie wiem czy szczęścia :? ...Jeszcze tylko wspomnę że nawet Ci którzy byli tam tylko duchem (znaczy ludzie z FFC)....mieli okazję choć przez chwilkę być i "Uszkiem" na tym koncercie.....

Po koncercie jak zawsze mnóstwo fanów którzy przyszli po autografy otoczyli zespoł ale FFC oczywiście było cierpliwe bo wiedzieliśmy że po tym zespoł zawsze poswięca fan-clubowi więcej czasu niż innym...co mnie niezmiernie cieszy...a jeszcze bardziej mnie cieszy gdy zespół nie kojarzy FFC...tylko wizualnie.....co też jest niewątpliwe miłe....ale gdy słyszę że i imiona już tych najwierniejszych fanów znają....więc widzę że warto im wbijać to do główek :P :P ...bo efekt końcowy jest.... :wink:

Czas jednak leciał....więc pora było się mi rozstać z FFC....choć nasz wieczór się nie zbliżał ku końcowi......bo wcześniej byłam z moimi znajomymi umówiona z zespołem na imprezę "konsumpcyjną" :P na plaży.......ale w związku z tym że nie mijaliśmy w Gdańsku po drodze do hotelu żadnego sklepu monopolowego.......to musieliśmy tradycyjnie stanąć na stacji benzynowej....w celach zaopatrzenia.....

Niestety nie wszyscy mieli ochotę i możliwości iść na plaże.......Arek był zmęczony....Ania nie miała ochoty....a powód Adama ....pozwólcie że zostawię dla siebie.....

Wzięliśmy więc z pokojów hotelowych koce...poduszki.....i udaliśmy się na plaże......gdzie morze było wyjątkowo spokojne....

Nie omieszkam wspomnieć że był z nami pan Czesław.....którego po tym jak mój język odmawiał posłuszeństwa...(przez zimno oczywiście :P :P ) nazwałam SZTEFAN (nie wiem czemu wyszło mi połączenie SOPOTU +MORZE.....SZTEFAN) :P :P który chyba tak jak my bawił się wyśmienicie.... :roll: :roll:

Co się działo na plaży......zostawię dla siebie........ale pozdrawiam tych którzy bawili się na koncercie.. :)
Sylwia
Awatar użytkownika
stefania

Postautor: stefania » 19 sie 2003, 21:51

też byłam na koncercie w gdańsku był super. mama autograf ani. ten koncert był lepszy od koncertu w gdyni. efekty pirotechniczne były super :lol: ciekawe kiedy przyjadą znowu do gdańka?
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 21 sie 2003, 15:52

Dziękuję Sylwiu za relację...specjalnie dla mnie...ah aż normalnie nie moge...tyle trudu sobie zadałaś : BÓG CI ZAPŁAĆ DOBRA KOBIETO !!! :lol:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 sie 2003, 16:03

Sylwia-niech Bóg Ci to w dzieciach wynagrodzi :P
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 25 sie 2003, 1:16

troche ze spoznieiem ale dopiero dotarlem do domku z superowskich wakacji! mi tez udalo sie byc na tym koncercie i moge tylko "powiedziec" jedno BYLO ZAJEBISCIE! najlepszy koncert na ktorym do tej pory bylem :) po koncercie zapoznalem sie z paroma osobami z FFC ale i tak wszyscy o mnie zapomnieli :) Teraz sluchanie LEZ sprawia mi jeszcze wieksza przyjemnosc niz wczesniej. POzdrawiam wszystkich!!!

Konrad

Wróć do „Koncerty”