Dla kogo gra zespół Łzy???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
elkeron
Kontaktowanie:

Postautor: elkeron » 01 wrz 2003, 12:50

kasieńka, może rzeczywiście troszkę przesadziłem z tym "trąbi wszem i wobec"...
a co do "bravo"... to nie jest szanujące się pismo...
Łzy, Łzy, Łzy, Łezki, Łzy...
Niech płyną...
:cry:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 01 wrz 2003, 13:01

Powiem wam, że wczoraj puściłam sobie "słońce" i jakoś mi sie tak przykro zrobiło... Może i to jest egoistyczne... ale czasami tesknie za 'starymi' Łezkami... I chodzi mi tu głównie o atmosferę panującą wokół zespołu... Jak patrzę na jakieś stare zdjecia to od zespołu aż bije naturalność... zero gwiazdorstwa.... Oczywiscie teraz nie mogę zarzucic wszystkim, ze stali sie jakimiś wielkimi gwiazdami.... Ale mam takie odczucia co do Ani...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 01 wrz 2003, 13:05

Mnie najbardziej boli ze sa teraz 'kolorowym' zespolem.Gdyby Ania byla na bialo a chlopacy na czarno toby jakos wygladalo...a teraz?Jakies zuczki,zaby czy co to tam jest,kolorowe ciuszki,'Anka'...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 12 wrz 2003, 11:10

zuczki sa luzne...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Ania Radziszewska
Członek FFC

Postautor: Ania Radziszewska » 07 paź 2003, 9:33

:) Oni graja dla nas- glownie dla nas :)
Pozdrawiam Ania
nie igraj z ogniem bo sploniesz...
nie wlaz w moje zycie gdy nie zaprosze bo zatracisz sie w swojim...
nie mow o mnie bo zapomna mowic o tobie...
...bad bad girl.... (z takim niewinnym spojzeniem dziecka :P)
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 07 paź 2003, 11:04

Ania Radziszewska pisze::) Oni graja dla nas- glownie dla nas :)
Pozdrawiam Ania

Dla nas i mysle ze dla swojej przyjemnosci rowniez :D A ze zarabiaja na tym kase to jak kazdy czlowiek, ktory robi cos w zyciu :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 07 paź 2003, 14:37

benektorun pisze:zuczki sa luzne...
W sumie zuczki nieźle sie sprawdziły - pasują do klimatu "Anki..." - trochę niepowazne ale co tam.... Początkowo byłem przerażony klipem ale zmieniłem zadanie...
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 paź 2003, 15:10

Dave pisze: Początkowo byłem przerażony klipem ale zmieniłem zadanie...

Wow :shock: Podoba Ci się 'Anka' ?
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 07 paź 2003, 15:11

iwan pisze:
Ania Radziszewska pisze::) Oni graja dla nas- glownie dla nas :)
Pozdrawiam Ania

Dla nas i mysle ze dla swojej przyjemnosci rowniez :D A ze zarabiaja na tym kase to jak kazdy czlowiek, ktory robi cos w zyciu :wink:

zgadzam się w pełni z ust mi to wyjeliście :wink:
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 08 paź 2003, 0:10

Dla kogo grają ?? Na pewno dla siebie, pieniędzy, sławy i wciąż chcę wierzyć, że nas - fanów.........
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
TrocheWspomnien

Postautor: TrocheWspomnien » 08 paź 2003, 7:54

A ja ująłbym to tak - Łzy grają dla publiczności ambitnej. Broń Boże, nie twierdzę, że fani innych zespołów są 'gorsi', czy coś w tym stylu, po prostu tak mi się to kojarzy.. Bo Łzy to nie tylko 'przyjemne brzmienia', ale jak dla mnie przede wszystkim teksty, mądre teksty, o uniwersalnym zastosowaniu, że tak powiem. Cała reszta muzycznego świata to w 2/3 proste, przyjemne rytmy, bez jakiegokolwiek głębszego przesłania. No, Łzy to jest to.
Zamykam oczy i udaję, że nie widzę..
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 08 paź 2003, 14:13

Łzy to mój ulubiony zespół i moge szczerze powiedzieć, ze nie zawsze zgadzam się z ich decyzjami,wyborami singlów i tekstami, jednak wszystkie decyzje szanuje. Kiedy opowiadam innym ludziom o zespole to jednym z głównych zarzutów są teksty. Uważam się za prawdziwą fanke więc nawet jeśli nie zawsze mam racje to bronie ich jak moge. Odwołam się do osoby piszącej prze demną szczerze mówiąc to nie moge przyznać że wszystkie teksty mają, jak to nazwać pouczające i wnoszące coś nowego.

A co do teraźniejszej płyty, to nie ma co kryć jest inna od poprzenich ale to nie znaczy że gorsza, ma całkiem inny klimat, są takie perełki jak w 3 poprzednich płytkach" Dla miłości warto""Oczy""Troche wspomnień","Tańcz"
ale i są takie jak Anka czy jak cukierek, porównując do poprzenich płyt też takie były Agnieszka,Narcyz,Tańcz. A może dlatego mamy takie wrażenie że się zmienili bo występują w TV? tylko czy to źle...wątpie...mnie to bardzo cieszy...wkońcu doszli do tego do czego tak długo dążyli....tyle lat starań.. no i w końcu ktoś i ch zauważył,zaczoł się nimi interesować...Przypomne cytat z singla
MÓWILI: I tak wam się nie uda, MYLILI SIĘ.

Reasumując mnie to się podoba, i uważam że NCNJ,jest rozpatrywana pozytywnie przez wszystkich odbiorców,( pomijając niektórych z nas ,którym by się podobało bardziej rockowe brzmienie)Płyta Osiągnie taką sprzedalnośc jak WZZS.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 paź 2003, 14:56

Ewelina(Ewka) pisze:ale i są takie jak Anka czy jak cukierek, porównując do poprzenich płyt też takie były Agnieszka,Narcyz,Tańcz.

heh... drugi raz Tańcz?? nie rozumiem... wyjasnisz mi?? :D zgadam isę z tym co napisałaś... praktycznie oddałaś w zupełności to co ja myślę... ja siebie w żartach nazywam największą fanką Łez w Jeleniej Górze... :D cieszy mnie popularność Łez... i smieszą ludzie, którzy osądzają Łzy (albo obojętnie który zepsół) po jednej piosence... zresztą śmiać mi isę chce kiedy stoję na przystanku, albo jadę autobusem, a ktoś patrzy najpierw na mojatorbę (mam tam autografy wokół naszywki) potem na mnie :D chyba straciłam wątek... ;-) więc sumując, Łzy napewno nie lekceważa fanó i grają dla nas bo dla kogo by mieli grać?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 08 paź 2003, 15:06

Ohh sorry tak mnie poniosło w tym temacie,ze nie zwróciłam uwagi, chciałam to wszystko w prosty sposób wyrazić a nie byłąm pewna czy mi się uda, a bo ty kurcze Marik też musisz na takie błędziki uwage zwracać ;);)
A co do wydarzeń. Ide dzisiaj po szkole a taki chłopak na korytarzu stał i gwizdał i tak wsłuchuje się w ten jego gwizd a to co..... ANKA.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 paź 2003, 15:13

ale nadal nie rozumiem.... :D (przepraszam, czepiam się ale tak chcę zrozumieć :P) Niestey u mnie Anka nie jest tak popularna... heh... dzisiaj rozmawiałam z kolezanką o wyższośc Górnego Śląska na Dolnym Śląskiem... powód jedyny? więcej koncertów i Łez i innych...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."

Wróć do „Łzy”