Dla kogo gra zespół Łzy???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 08 paź 2003, 20:15

Cień Anioła pisze:Jakies zuczki,zaby czy co to tam jest,kolorowe ciuszki,'Anka'...

Trochę Ten teledys dziwny :? zabardzo do Łez nie pasuję :twisted: Ania z 4 łapkami;-) :wink: Reszta tez nie lepsza :D dziwne i troche smutne....że tak fajny zespoł nie mogł wymyślec czegoś lepszego....
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 26 paź 2003, 22:26

Łzy grają dla nas tzn. dla tych którzy ich słuchają i kochają!! :D
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 27 paź 2003, 14:09

no młodzieżą to ja już nie jestem ale i tak uwielbiam Łzy każde spotkanie z tą muzą jest dla mnie super przeżyciem :D może za jakieś 20 lat już mi przejdzie ale jestem tu dzisiaj i dla mnie chyba też grają co??? :D pozdrawiam z trójmiasta
annagdy
Awatar użytkownika
Harry
Kontaktowanie:

Wciaz rockowi!! :D tak trzymac!!

Postautor: Harry » 08 lis 2003, 17:05

Łzy sa raczej rockowym zespolem... ale z tego co widze na koncertach chodzi na nie coraz wiecej ludzi z roznych popkultur. Moze i dovrze ze nasz ukochany zespol trafia do serc wiekszego grona ludzi?
Z drugiej strony balem sie o to czy we Azach nie zanika gdzies ten rockowy rdzen... ale sie mylilem... Azy nadal graja rockowo i za to je kocham:) Zgdzam sie tez ze Szczesliwa przez Łzy ze oni szczegolnie graja dla nas swoich fanow niezaleznie od tego, jacy bysmy nie byli :)
Awatar użytkownika
Harry
Kontaktowanie:

Postautor: Harry » 08 lis 2003, 17:09

Przeprasz Wesola przez Lzy za przekrecenie jej xywki w poprzednim poscie :wink: Obiecuje ze to juz sie nie ;powtorzy :) Nio ale w pelni sie z toba zgadzam, ze:

wesoła przez Łzy pisze:Łzy grają dla nas tzn. dla tych którzy ich słuchają i kochają!! :D
Martynka

Postautor: Martynka » 08 lis 2003, 17:16

wesoła przez Łzy pisze:Łzy grają dla nas tzn. dla tych którzy ich słuchają i kochają!! :D

Też tak kiedyś myslałam, ale troche zmieniłam zdanie.. Po pewnym koncercie.. I chyba nie tylko ja...(Syriel;*)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 08 lis 2003, 19:08

MARTYNKA pisze:

Też tak kiedyś myslałam, ale troche zmieniłam zdanie.. Po pewnym koncercie.. I chyba nie tylko ja...(Syriel;*)

Martynka moze jakos szerzej prosze bo ja bym sie chetnie dowiedzial :P :twisted:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 09 lis 2003, 10:04

Ja uważam,że Łezki graja dla tych,kyórzy chca ich słuchać czyli między innymi dla nas. :D :) :lol:
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 27 lis 2003, 1:24

a ja będę bronić pioseneczki takie jak Anka;)-śliczniusieneczka piosenka ,przynajmniej nie mam problemów z układem choreograficznym ;)
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 13 gru 2003, 18:54

Uwazam ze Łezki graja dla nas Fanów...i dla siebie tez bo kochaja to co robią..:P ale bez nas nie byłoby tak jak jest..:P
Awatar użytkownika
dżola

Postautor: dżola » 13 gru 2003, 19:07

Łzy grają dla wszytkich którzy chcą ich słuchać innymi słowy dla fanów teraźniejszych i przyszłych.I tak jak już kilka osób wspomniało dla samych siebie :D bo cytuje "kochają to robić" i robią to świetnie!!!!!
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 13 gru 2003, 22:23

łzy grają dla Nas, dla ludzi, którzy Ich kochają... i dla tych, którzy słyszą ich pierwszy raz... dla nas gdzie chcemy być z Nimi na każdym koncercie i dla tych przypadkowych... Jednym słowem... Łzy grają dla masowej publiczności... Ogólem dla WSZYSTKICH...
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 30 gru 2003, 12:36

Według mnie Łzy graja dla tych ktorzy chca ich słuchac .... :D
Dla ludzi ktorym muzyka Łez podoba sie a że jest ich bardzo duzo na swiecie ( no i w Polsce ) to tak sie sklada ze graja dla masowej publicznosci :) PRZECIEŻ NIE ZAMKNIEMY ICH W JEDNYM KLUBIE I NEI POWIEMY ZEBY GRALI TYLKO DLA NAS DLA TYCH KTORZY SA W TYM KLUBIE .... ALE MI SIE POWIEDZIALO HEHE :?
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 30 gru 2003, 14:52

A ja uważam, że grają dla ludzi, dla których głównie ważne są słowa w piosence i jej "przekaz" a nie rytm. A to, że niektórzy słuchają ich, bo fajny podkład muzyczny... no cóz. A jeśli chodzi o "Anka ot tak" to to jest chyba pokłon w strone tych ludzi :D

Wróć do „Łzy”