"Łzy" są komercyjne?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jareckil

"Łzy" są komercyjne?

Postautor: jareckil » 18 sie 2003, 1:06

Siemanko!
Temat mojego postu miał przede wszystkim was sprowokować żeby to przeczytać:P
no dobra jestem nowy i nie wiem czy juz byl taki post,jak byl to pewnie zaraz zostanie usuniety...(pozniej przejrze czy juz takowy był)
No ale prZzejde do rzeczy o co mi chodzi:

Bo ja jestem troche takim fanem-egoistą...

no juz pisze o co mi chodzi!

Jakis jeszcze czas temu malo bylo "Łez" w tv i w ogole w mediach i jezeli sluchalem "Łez" to - bez kitu;-) - czułem sie wyjątkowy. Mało kto słuchał w moim otoczeniu owego zespołu...A teraz?! wszedzie Was dużo(tzn "Łez") i prawie kazdy zna Wasze piosenki i co gorsze(!) zachwca sie nimi coraz wiecej osób! Kurcze no! Ciesze sie że jestescie coraz bardziej popularni i przez to napewno macie wiecej mozliwosci (no i pewnie pieniążków ;-) ) no ale ja chce zebyscie juz byli tylko MOI!! hyh no dobra, jeszcze kliku osób z fan-klubów! ale na tym koniec! a teraz cała Polska was słucha a jutro?!?!? kto wie!

ma ktoś podobny problem jak ja?!

:P

pozdróFka ----> Jarek vel Jareckil
[...] godzinami wpatruję się w ściany ----
---- jakby to tam ukryta była prawda [...]
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Re: "Łzy" są komercyjne?

Postautor: Margot » 18 sie 2003, 9:26

jareckil pisze:Siemanko!
To mi się nie spodobało... :?
no dobra jestem nowy i nie wiem czy juz byl taki post,jak byl to pewnie zaraz zostanie usuniety...(pozniej przejrze czy juz takowy był)
A nie lepiej na odwrót?
Jakis jeszcze czas temu malo bylo "Łez" w tv i w ogole w mediach i jezeli sluchalem "Łez" to - bez kitu;-) - czułem sie wyjątkowy. Mało kto słuchał w moim otoczeniu owego zespołu...A teraz?! wszedzie Was dużo(tzn "Łez") i prawie kazdy zna Wasze piosenki i co gorsze(!) zachwca sie nimi coraz wiecej osób! Kurcze no! Ciesze sie że jestescie coraz bardziej popularni i przez to napewno macie wiecej mozliwosci (no i pewnie pieniążków ;-) ) no ale ja chce zebyscie juz byli tylko MOI!! hyh no dobra, jeszcze kliku osób z fan-klubów! ale na tym koniec! a teraz cała Polska was słucha a jutro?!?!? kto wie!

ma ktoś podobny problem jak ja?!

No cóż...rozumiem o co Ci chodzi, może czasami się czuję trochę podobnie. Ale chyba to mała (albo trochę większa) przesada.
:) A tak pozatym witam na forum :)
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
kubson

Postautor: kubson » 18 sie 2003, 10:56

Juz przy WZZS sprawdzalem na którym miejscu na listach przebojów sa ich piosenki :!: :!: lub jak dobrze sprzedaje sie plyta :!: :!: Bardzo mnie cieszy ze zespól odnosi sukcesy jedynie co mnie drazni to to ze odnosi je za pomoca (moim zdaiem) tych gorszych piosenek jakie maja na plycie.
Np: Teraz odniesli wspanialy sukces sprzedali juz ponad 50 tys. plyt...a sprawila to bardzo piekna piosenka "Oczy...", a denerwuje mnie ze chca teraz lansowac "Anke", ktora jest bardzo komercyjna piosenka :!: :twisted:
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 18 sie 2003, 11:21

mnie tez to powoli wkurza. tzn to ze robią sie tacy popularni. gratuluje sukcesu zespolowi, ale sytuacje jak ide ulicą i jakas laska idzie to kilku pijakow na jej widok drze sie ochryplym glosem ,,Ucze sie ciebie na pamiec!!!!,, mnie sie chcialo smiac, ale potem sie troche wkurzylem. no coz.

jednak jak znam zycie to za pol roku łzy znowu bedą jako badziwiee, prowincjonalny rock (tak powiedział głą wojewodzki, ktory wogole nie zna sie na muzyece)
Izma wróciła
Martynka

Postautor: Martynka » 18 sie 2003, 11:29

A mi sie wydaje,że Łzy sie nienadają do 'wielkiego świata' :roll:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 18 sie 2003, 12:37

Ja się zgadzam z Martynką :D
Łzy nadają się do wielkiego świata!!!!!
To że odnoszą sukces to dobrze. Przecież po to grają. Jeżeli chodzi o to że wszyscy ich słuchają - to też chyba dobrze....
Ale i tak sądzę że zawsze i wszędzie niezależnie od tego co się stanie forum zawsze z nimi zostanie, a reszta społeczeństwa pewnie niedługo znajdzie sobie "coś nowego" Już tacy są ludzie- zmienni i goniący za sensacją......
Awatar użytkownika
Slaweeek

Re: "Łzy" są komercyjne?

Postautor: Slaweeek » 18 sie 2003, 13:06

jareckil pisze:Siemanko!
No ale prZzejde do rzeczy o co mi chodzi:

Bo ja jestem troche takim fanem-egoistą...

no juz pisze o co mi chodzi!

Nie ma to jak wedrzeć się przebojem :lol: ale siema stary :lol: witaj na Forum... a co do ŁEZ to one i tak będą nasze i dla nas chodźby niewiem ile osób ich słuchało to i tak nie mają co się równać z FFC i Forum więc nie masz się o co martwić :lol: ...
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 18 sie 2003, 13:17

w 100% się zgadzam
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 18 sie 2003, 13:30

Hej, zgadzam się z Ninoną, równiez myślę, że forum pozostanie z Łezkami, a inni prędzej czy później ładnie nam pomacha chusteczką na "papa" :evil: :cry: ... dlaczego ludzie nie mogą sie zdecydować... a może to przez te ciągłe zmany w otoczeniach hmm.... :? , witam na pokładzie i zostań jak najdłużej :D pozdrowionka sylwia;-)
Awatar użytkownika
Martusia

Postautor: Martusia » 18 sie 2003, 13:34

Czy Wy oby troszeczkę nie przesadzacie. Rozumiem wasze obawy, że chcielibyście by zespół był tylko Wasz, by był kojarzony tylko z rokowym zespołem itd. Ale każdy zespół z czasem potrzebuje wewnętrznej odmiany, pójścia na przód, ponieważ nie miał by możliwości nagrania kolejnych płytek, a uwieżcie że nagranie płytki to choooolerny koszt. Poza tym sukces zespołu jest dla nich wewnetrznym sukcesem z czego ja się bardzo cieszę. Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 18 sie 2003, 13:51

Ojej Martusia wiem, że nagranie płytki to duże koszta i dlatego nie wiem czy pracy nad moją płytą szlak nie trafii. Ja rozumię, że potrzebne są pieniążki aby nagrać "coś" dlatego nie uważam, że Łzy robią coś złego puszczając na drugi singiel "Ankę"(a co powiecie o "Agnieszce", też podobny kawałek :? ), dzięki temu może (a mam nadzieję, że tak) zarobią i nagrają następną płytkę równie świetną jak wszystkie :D . Chyba dobrze wiedzą co robią... buziaki sylwia;-)
Awatar użytkownika
czarna łza
Kontaktowanie:

Popieram

Postautor: czarna łza » 18 sie 2003, 16:34

Czy autor tego tematu czyta w moich myślach? zgadzam się z nimw100% :D
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 18 sie 2003, 16:55

Po pierwsze witam na forum
Po drugie temat już był
Po trzecie ludzie najpierw chcieliście żeby Łzy odniosły sukces a teraz gdy są popularne narzekacie. Nie mogę was zrozumieć. Kto by niechciał żeby zespół był tylko dla niego, ale jeśli już osiągnęli sukces to powinniśmy się z tego cieszyć.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 18 sie 2003, 17:12

MARTYNKA pisze: A mi sie wydaje,że Łzy sie nienadają do 'wielkiego świata' :roll:

Nie wiem co rozumiesz pod pojeciem 'wielki swiat'.... Łzy już jakis czass temu zaczęły tworzyc dobrą muzykę na najwyższym poziomie (i nie mówie tu o Agnieszce, czy Narcyzie...)... Mi sie wydaje, że chłopcy ze swoim poczuciem humory i bezpośrednim podejsciu do nas (faanów) dla mnie nigdy nie będą 'gwiazdami' (w najgorszym tego słowa znaczeniu)... Sami w jednym z wywiadów przyznali, ze na gwiazdy sie nienadają... Co do Ani.... to już bardziej....
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 18 sie 2003, 17:24

no typowy fan egoista hehe:) ale trzeba patrzec na to ze promocja to kasa dla zespolu a zczegos trzeba zyc! logiczne patrzac ze strony zespolu ze jest to korzystne ale nie wszystkim fanom sie to podoba ze jest taka promocja... pamietam nasze starania o to zeby byly grane piosenki ŁEZ w radiach! to bylty czasy wstawalo sie o 6 rano na "kawa czy herbata" i warto bylo! ale teraz moze byc tylko lepiej bo kazdy fan to ich sukces i nowy czlowiek do rodziny FFC!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...

Wróć do „Łzy”