Kraków.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 19 lis 2007, 16:09

Kolejny koncert mnie ominie... :( Ale życze miłej zabawy.
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 19 lis 2007, 23:08

Łukaszo pisze:KurFa!!!! W tym debilnym klubie własnie mi powiedzieli ze koncert jest ZA DARMO...

Dziwne ;>
Normalnie takie wysokie ceny, a tu za darmo? ;>

Czekam z niecierpliwością na jakieś relacje ;>
Kto był? Niech ktoś coś napisze ;) W końcu to pierwszy koncert w tej trasie ;>
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 20 lis 2007, 9:49

Może niekoniecznie dziwne Damian.
Być może,skoro za darmo wejście mają studenci, koncert jest studencką imprezą i frekwencję,wysoką ilość sprzedanego piwa itp, organizator ma poniekąd zapewnioną.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:).
Awatar użytkownika
natalyy

Postautor: natalyy » 20 lis 2007, 10:22

ładny koncert !! klimatyczny i taki bliski normalnemu odbiorcy! to inny klimat niz koncert plenerowy, gdzie barierki oddzielaja zespol od publiki i jeszcze tlum ochroniarzy.. tu bylo inaczej :) zespol zadowolony, mimo ze sala nie byla wypelniona po same brzegi to zagrali jak dla stutysiecznej publicznosci :) dwa razy agnieszka, oczy, przepraszam cie... itd ooo i narcyz jeszcze w wersji akustycznej brzmia bardzo fajnie :)
zespolowi zycze powodzenia !! i dziekuje za miły poniedziałkowy wieczor a zespolowi Studio dziekuje za zaproszenie tak fajnego zespołu :)
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 20 lis 2007, 10:37

To coś już wiemy.
A czy ktoś może wstawić traclistę z tegoż koncertu:>?

P.S. Ciekawi mnie z tego,co napisałaś natalyy "Narcyz" :twisted:
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 20 lis 2007, 16:32

HA! Jakos wkoncu udało mi sie wejsc do STUDIA :P. Nie sprawdzali legitek! Uff! :)

A sam koncercik mi sie podobał :) Chopaki na gitarkach, Arek na akustycznym basie :) , Adiego poznałem dopiero po 10 min ( myslałem ze jakiegos zastepce władowali za klawisze - sie chop zmienil :) ) I Dawid na bebnach w "szkalnej klatce" hehe. Moge powiedziec ze poniekąd spodziewałem sie ze tak to własnie będzie brzmiało, choc miałem cichą nadzieje ze będzie troche wiecej grania na samych gitarkach. No i chciałem usłyszeć "Łabędzia", ale nie było.. Było za to kilka smaczków z pierwszych płyt, takiich jak Aniele mój, Ja samotna, Słońce, Anastazja. Do pełnego, dobrego akustycznego klimatu brakowało jednak ciszy na widowni! Studencka hołota szydziła ze wszystkiego, niektórzy w ciagu godziny na*****li sie browarem tak ze nie mogli chodzic. Niema siły, tego typu koncerty musza byc biletowane i im drozej, uwiezcie mi, tym lepiej!

Setlisty dokładnie nie pamietam...bylo 16 kawałkow + bonus "BIG BOYS DON'T CRY" Tzn kolejnosci nie pamietam ale bylo :

1 OCZY
2 NARCYZ
3 ANASTAZJA (całkiem ciekawie )
4 JA SAMOTNA
5 AGNIESZKA
6 IMAGINE
7 SZCZESCIA SMAK
8 TWOJA OT, TAK
9 PRZEPRASZAM CIE
10 ANIELE MÓJ
11 TAŃCZ
12 JESTEM JAKA JESTEM
13 PUSTE SŁOWA
.
.
17 BIG BOYS DON'T CRY

Jak sobie przypomne to dopisze reszte :) Albo Dawcio napisze pełną liste, pewnie pamieta :)
Generalnie warto sie wybrac na akustyczny koncercik. Adam mowil ze po tym pierwszym jeszcze pewnie wprowadzą jakies zmiany, ale niewiem czy małe czy duze.
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 20 lis 2007, 17:17

Były jeszcze:

14. Słońce :)
15.Dla miłości
16 Trochę wspomnień (chyba ;))

Agnieszke grali dwa razy.
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 20 lis 2007, 17:38

Najbardziej ciekawią mnie wobec tego:
Puste słowa
Tańcz...
Anastazja
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 20 lis 2007, 20:10

Łukaszo pisze:3 ANASTAZJA (całkiem ciekawie )
4 JA SAMOTNA

Dawid pisze: 14. Słońce

WOW! Już się nie mogę doczekać!!:mrgreen:

Oprócz tego chętnie posłucham:
Łukaszo pisze:7 SZCZESCIA SMAK
11 TAŃCZ
13. PUSTE SŁOWA

Jeszcze tydzień i 3 dni...
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 21 lis 2007, 10:28

Ale mi zrobiliście smaka ;D
Już się nie mogę doczekać tego koncertu ;D

Łukaszo, co masz na myśli mówiąc, że Adi się zmienił ;>
Ciekawy też jestem tej "szklanej klatki" z Dawidem ;P

Ale najbardziej to jestem ciekawy tych kawałków w wersjach akustycznych, których jeszcze nie słyszałem, czyli Oczów, Narcyza, Anastazji (szczególnie), Ja-samotnej, Tańcz, JJJ, Pustych słów, Słońca, Trochę wspomnień i... Big Boys Don't Cry - domyślam się, że to cover Fergie ;P I, że to o chłopakach z Łez ;D

Ale w playliście zdecydowanie brakuje Łabędzia i nie ma też Całą sobą z TBO ;P

Mile się zaskoczyłem tak dużą ilością piosenek :shock:
Szkoda, że nie poczekali z wydaniem akustyka. Mogli wydać pełną płytę z taką właśnie setlistą jak na koncertach ;) A może coś z tego będzie ;> Płyta live akustyczna z jednego z koncertów ;P Zagadam o to w Policach ;)

EDIT -> Jeszcze raz przeanalizowałem setlistę i zauważyłem dziwną rzecz ;P Nie grali "Gdybyś był" akustycznie? ;>

-

-

Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 21 lis 2007, 19:05

Nemo pisze:EDIT -> Jeszcze raz przeanalizowałem setlistę i zauważyłem dziwną rzecz ;P Nie grali "Gdybyś był" akustycznie? ;>

Tee...cheba to grali :) Zamiast "troche wspomnien" jak pisał Dawcio. Ale tez nie jestem pewiem na 100%. Nie zapisywałem na kartce :)
Adriana zmiana to ukrywanie sie za ciemnymi okularami lub pod naciągniętym na oczy daszkiem czapki. No i efektownie golenie i juz nie ten chop :)
Dawida przysłonili pleksą przezroczystą. Nie była to chyba dekoracja ale raczej rodzaj ekranu co by perkusji nie było słychac w innych mikrofonach. Scena była nie duza.
Z ciekawostek koncertowych to wystrojem jest świecznik z 5 swiecami ktore Ania zapala, obok kielich z ( chyba - bo nie piłem :P ) szampanem. No i "browary przy świecach" Adama ;).
A swoją drogą, przy Anki temperamencie scenicznym, siedzenie cały czas na krzesle to musi byc dla Niej niezła "torturra" :D. W Krakowie nie wytrzymała :)
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 21 lis 2007, 21:10

Ciekawe, ciekawe ;P
Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać w Policach :)

-

-

Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 22 lis 2007, 10:09

Tak, właśnie. Zamiast Trochę wspomnień było "Gdybyś był(wiedzialem,że coś wolnego :-).)
A Ania piła wodę, nie szampana, aczkolwiek w kieliszku do szampana :)

I właśnie było kilka piosenek na których Anka mogła nie siedzieć... np. Anastazja albo Tańcz.
Obie wersje akustyczne jak dla mnie średnio.. wole normalne .

Nemo... Łabędzie to już nigdy na koncercie nie zaśpiewają
Ale "Ja samotną" bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli 8).

Łukasz pisze:Do pełnego, dobrego akustycznego klimatu brakowało jednak ciszy na widowni!

Dokładnie!!!
Te trzy dziewczyny po mojej lewej stronie chciały chyba swoim plotkowaniem zakrzyczeć Ankę. :/
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 22 lis 2007, 12:31

Tak sobie teraz posłuchałem i stwierdziłem ze ''Łzy szczęścia" tez byłyby wskazane na akustycznym koncercie...:)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 16 sty 2009, 16:29

Ania xD pisze:Wybiera się ktoś do Krakowa? (: Jeśli będzie taka możliwość, to się pojawię, ale nie jestem jeszcze pewna (:
Jeżeli temat o Krakowie już istnieje, to przepraszam, ale nie odnalazłam takiego (:

ally pisze:istnieje.

A ten koncert, o ile się nie mylę, to impreza zamknięta ;)

Ania - temat był na 3 stronie.

Wróć do „Koncerty”