"Trochę wspomnień, tamtych dni" - nowy singiel

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 04 lut 2004, 1:47

A ja się będę upierał,że singlem powinno być "Tak niewiele".Moze się doczekam jeszcze.Aczkolwiek "TWTD" też jest świetne i też mi się podoba,co do klipu to już mówiłem wcześniej.Moje typy to Ania i Rafał :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 04 lut 2004, 14:55

Tomek chce "Tak niewiele", a ja bym chciala "Dla miłości warto". Ale niech będzie "Trochę wspomnień tamtych dni", a co do teletysku, to ja bym chciała w takiej "kreacji" jak pierwsze klipy Łez.... :twisted: sylwia;-)
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 05 lut 2004, 22:49

A ja się zastanawiam nad tym: ile zespół wyda w sumie singli z NCNJ?

Z JJJ wydał 4,a z NCNJ jak do tej pory 2, czyli OCZY I ANKE...a skoro TWTD ma być jako 3 singiel....to wypadało by żeby zespół wydał tak w okresie maja-czerwca 4 singiel:"dla miłości warto" (nie wyobrażam sobie tego że ten utwór nie mógłby być singlem, to jest za dobra piosenka żeby nie została wydana, chociaż nie wiadomo, patrząc na to jak było z Lukrecją...)...zresztą to zależy od populerności "troche wspomnień" (a z oczami było tak, że wydanie drugiego singla było przekładane z powodu dużej popularności Oczu...)...a gdyby był 5 singiel to chyba nic innego jak: "tak niewiele" (schyłek wakacji?) ....no ale nie wiem na ile singli zdecyduje się zespół. Ja powiem tyle że chciałambym aby było tak jak napisałam powyżej :roll:! Namieszałam troszkę! :wink:
Awatar użytkownika
Ania Radziszewska
Członek FFC

Postautor: Ania Radziszewska » 05 lut 2004, 23:27

a ja lubie najbardziej jak cukierek :)
nie igraj z ogniem bo sploniesz...
nie wlaz w moje zycie gdy nie zaprosze bo zatracisz sie w swojim...
nie mow o mnie bo zapomna mowic o tobie...
...bad bad girl.... (z takim niewinnym spojzeniem dziecka :P)
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 06 lut 2004, 15:12

A ja jeszcze mam pewne życzenia co do teledysku i jak zapewne można się domyślec większość też takie ma!:

1. Żeby teledysk nie był animowany! (tak jak ANKA)
2. Żeby nie był plastikowy! (tak jak JULIA)

:roll: :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 09 lut 2004, 12:12

Oto notka....która ukazała się dziś na CGM-ie

----------> http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl. ... WS=3860462
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 12 lut 2004, 19:09

Nie wiem czy zauważyliście, ale w newsach jest napisane, że odbędzie się casting do teledysku Troche Wspomnień...Więc nie będzie Rafała..Arka..Ani...ani nikogo z zespołu (chyba:wink:) jako zakochana para...
Jestem ciekawa jak to wszystko wyjdzie..i jaka to para będzie występować w teledysku... :twisted: Nikt znany...Może to i dobrze....:wink:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 12 lut 2004, 19:16

miałam nawet ochotę pojechać na ten casting ;) tak żeby tylko ich zobaczyć... tylko że niestety mój Ukochany nie jest fanem Łez i nie wyda pieniedzy na bilet tylko po to by ich zobaczyć ;) dla niego to bezsensu :D ale ciekawa jestem rezultatu castingu... nie mam jeszcze zdania na ten temat... szkoda tylko, że pojedyncze osoby nie mogą pojechać...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 12 lut 2004, 19:30

ja tez bym chetnie pojechała na ten casting, ale 1. nie mam 16lat, 2. nie mam partnera;) no ale w sumie ciesze sie, ze to nie beda aktorzy, tylko ktos nieznany. bedzie bardziej naturalnie i wiarygodnie. :)
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 12 lut 2004, 20:03

Hm...właściwie to miałam nadzieję że w teledysku wystąpi ktoś z zespołu...ale może to i dobrze (da się uniknąć przynajmniej plotek typu np. "Ania W.- czy to romans na planie teledysku )....jednak mam nadzieje że będą między scenami jakieś urywki z zespołem. :wink:

Już się nie mogę doczekać...i ciekawi mnie jak nasze polskie społeczeństwo odbierze tę piosenkę :?: :?: :?: :roll:
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 12 lut 2004, 20:10

Ja też mam nadzieje ze w teledysku pokarza zespół bo inaczej sobie nei wyobrażam :(
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 12 lut 2004, 21:04

PRZESTANCIE NAZEKAC, TYLKO JAZDA DO WROCŁAWIA!!! PRZECIEZ TO WIELKA OKAZJA, BO MOZE TO AKURAT WAS WYBIORĄ??? A ZESPÓŁ NAPEWNO POJAWI SIE NA TELEDYSKU, TYLE ZE NIE W ROLI GŁÓWNEJ.
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 12 lut 2004, 21:34

:( :( No szkoda że ja na ten casting... Bo przyjmują od 16 lat a ja ma tylko 13 :( I jeszcze przyjmują pary a ja bym była sama :cry: szkoda...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 12 lut 2004, 23:42

Łukaszo pisze:PRZESTANCIE NAZEKAC, TYLKO JAZDA DO WROCŁAWIA!!! PRZECIEZ TO WIELKA OKAZJA, BO MOZE TO AKURAT WAS WYBIORĄ??? A ZESPÓŁ NAPEWNO POJAWI SIE NA TELEDYSKU, TYLE ZE NIE W ROLI GŁÓWNEJ.

czytaj uważnie... moja druga połowa nie chce jechać, a bez "pary" mnie nie będą chcieli
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 13 lut 2004, 8:47

mloda.jg pisze:
Łukaszo pisze:PRZESTANCIE NAZEKAC, TYLKO JAZDA DO WROCŁAWIA!!! PRZECIEZ TO WIELKA OKAZJA, BO MOZE TO AKURAT WAS WYBIORĄ??? A ZESPÓŁ NAPEWNO POJAWI SIE NA TELEDYSKU, TYLE ZE NIE W ROLI GŁÓWNEJ.

czytaj uważnie... moja druga połowa nie chce jechać, a bez "pary" mnie nie będą chcieli

Też bym nie chciał :P Być główną rolą w teledysku, który zobaczy cała Polska to nie takie proste... poza tym takie coś to, nie dla mnie! Rozumię Twoją drugą połowę ;)
...

Wróć do „Łzy”