"Trochę wspomnień, tamtych dni" - nowy singiel

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 07 mar 2004, 16:08

Vampirzyca pisze:Śliwak, a Ty zamiast wysłac mi sms po teledysku mogłaś wyslac w jego trakcie ;P ale i tak dziękuje;*

oj ja bylam w takim szoku ze nie wiedzialam co sie dzieje :P myslalam ze clip zobacze dopiero w poniedzialek najwczesniej :D nie ma za co ;]
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 07 mar 2004, 16:18

mam nadzieje, ze jutro bedzie mozna sciagnac z cgm.pl
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 07 mar 2004, 17:03

Ja dzisiaj widziałam około godziny 13.28 na Vivie. :D Teledysk bardzo bardzo dobry. Najbardziej podoba mi się motyw z naszyjnikiem :wink: Jak Ania ściska go w ręku i patrzy na zdjęcie Adama. Teledysk jak dla mnie jest cudny! Naprawdę nie potrafię czegoś w nim skrytykować.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
damantia

Troche Wspomnien Tamtych Dni

Postautor: damantia » 07 mar 2004, 22:13

O! :D a ja jedynie na laptopie naszego Kochanego Adama widziałam troszke i faktycznie zapowiada się cudownie. A teraz jeszcze dopisałaś ten fragment o Ani z wisiorkiem... i jakoś się tak wzruszyłam. Czuję, że ten teledysk będzie naprawdę wspaniały podobnie jak teledysk do Oczu :)
Damantia
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 08 mar 2004, 15:15

Ja rowniez wczoraj mialem okazje zobaczyc teledysk na Vivie i to 3 razy (raz za sprawa Ninony :*) i coz...teledysk jest swietny (wreszcie mozna wazelinowac :P) co prawda tak jak pisala Malvina przypomina troche Niebieska Sukienke ale ten jest o niebo lepszy :) No nareszcie sie zespol postaral :) A sama piosenka-mysle ze trafi do publicznosci bo tekst jest przeciez super :)
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 08 mar 2004, 17:41

nie ma na cgm, ja nie mam jak zobaczyc, bo czuwam i czuwam na tą Vive polska i nie ma nie ma
Izma wróciła
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 08 mar 2004, 20:14

zobaczylem w koncu. cóz, nie tego sie spodziewałem, aczkolwiek zdecydowanie lepszy niz anka i... (a fuj) Julia. No takie troszeczke jak sukienka, ale nie do konca. Tamta piosenka wymiatała w porowaniu z tą. Troche nie jest najlepsza, ale to inna sprawa. Calosc jest ciekawie przestawiona, ale nie widac tam elementu rozstania, ktory jest w piosence. Dobry teledysk, ale chyba czasy WZZS juz odeszły w zapomnienie...
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 08 mar 2004, 20:33

No cóż.....repertuar jest inny już teraz :? Ale teledysk do "Trochę wspomnień" mnie satysfakcjonuje :lol: Mam nadzieję, ze przyszłym teledyskiem bedzie "Dla miłości, warto" :twisted:
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 08 mar 2004, 20:37

Mi sie wydaje ze z tej plyty juz singla niebedzie :) ja bym osobiscie chcial Tancz :9 mam na niego wizje :D
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 08 mar 2004, 20:44

ja też dołanczam sie do grona szczęsliwcow którzy widzieli teledysk w niedziele :) jest naprawde cudowny jestem pod wrażeniem !! widziała go 2 razy i jestem wniebo wźięta!
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 08 mar 2004, 21:12

Carti pisze:Mi sie wydaje ze z tej plyty juz singla niebedzie :) ja bym osobiscie chcial Tancz :9 mam na niego wizje :D

Nooo....też mam wizje...tak samo jak "Dla miłości"
Ale wydaje mi sie,ze jezeli będzie jeszcze jakis singiel to nie będzie to żadna z tyvh piosenek...ale "Serce z kamienia " tez by mi odpowiadało :)
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 08 mar 2004, 21:24

Mi się śniło, że teledysk do Tańcz był.. :lol: ale szczerze wątpię, żeby do tej piosenki był teledysk.. :? albo do DMW.... :? a chciałabym też bardzo teledysk do Tak niewiele.... 8)
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 08 mar 2004, 22:35

Widziałem dzisiaj teledysk i musze przyznać, że jest dobry! Tylko dobry, bo nie powalił mnie na kolana... Moim zdaniem ujęcia zespołu i zakochanej pary są zbyt monotonne... ciągle to samo! Myślę, że stać ich było na więcej!
...
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 08 mar 2004, 22:42

Też myślę, że było ich stać na więcej ale... jest nieźle (choć teledysk do "Oczu.." bardziej mi sie podoba). Trochę nie podoba mi się, że te sceny z tą parą są takie nieostre i obraz "się trzęsie" :lol: Ale dobrze ze nie ma zadnych animowanych wstawek :D
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 08 mar 2004, 22:47

Coma^ pisze:Trochę nie podoba mi się, że te sceny z tą parą są takie nieostre i obraz "się trzęsie" :lol: Ale dobrze ze nie ma zadnych animowanych wstawek :D

A mnie to się bardzo podoba.. wydaje mi się, że o to w tym właśnie chodziło! Wygląda tak jakby było kręcone amatorską kamerą! Jakby była to zwykła kaseta wideo z ich własnej półki ;)
...

Wróć do „Łzy”