"Trochę wspomnień, tamtych dni" - nowy singiel

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 21 mar 2004, 15:59

co tam jakość ważne że zobaczysz...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 21 mar 2004, 17:17

Sylwia pisze:ciekawie które spodnie miała??Czyżby białe "tradycyjne"?? :roll:

tak miała te białe spodnie, podobno miała przygotowane wiele strojów, ale te najlepiej pasowały do koncepcji teledysku
Awatar użytkownika
zeberka
Kontaktowanie:

Postautor: zeberka » 21 mar 2004, 18:40

Ciekawa jestem jaki jest teledysk, jeszcze go niewdziałam, ale to co o nim mówicie zwiększa moją ciekawość.(WYBACZCIE MI) Mam Vive, ale jeszcze nie widziałam teledysku na niej :(.
..:: www.zeberka.mylog.pl <-<-<-zapraszam na mojego bloga ::.. i jeszcze coś piszcie do mnie mój nr gg to 4630705 :) ::..
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 21 mar 2004, 19:05

wd5 pisze:a ja tam czekam, az bedzie do ściągniecia na cgm.pl, szkoda tylko, ze sa tam teledyski raczej w sredniej jakosci...

Na cgm chyba w ogóle o tym teledysku nic nie wspominali (albo ja coś przeoczyłam) tzn. wspominali kiedyś tam, że będzie to "Trochę wspomnień", ale przed samą premierą, czy po było o nim zupełnie cicho... i jakoś nawet nie widać żeby na cgmie był do posłuchania albo obejrzenia...Szczerze mówiąc ja już nie mogę się doczekać kiedy będzie tutaj na stronie, bo stąd teledyski mają 'troszkę' lepszą jakość!... :wink:
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 21 mar 2004, 19:11

mila pisze:
wd5 pisze:a ja tam czekam, az bedzie do ściągniecia na cgm.pl, szkoda tylko, ze sa tam teledyski raczej w sredniej jakosci...

Na cgm chyba w ogóle o tym teledysku nic nie wspominali (albo ja coś przeoczyłam) tzn. wspominali kiedyś tam, że będzie to "Trochę wspomnień", ale przed samą premierą, czy po było o nim zupełnie cicho... i jakoś nawet nie widać żeby na cgmie był do posłuchania albo obejrzenia...Szczerze mówiąc ja już nie mogę się doczekać kiedy będzie tutaj na stronie, bo stąd teledyski mają 'troszkę' lepszą jakość!... :wink:

nie zgadzam sie. Przynajmniej w przypadku Anki i Julii było tragicznie... na cgm to pieknosc w porowaniu ze stroną. i jeszcze ten format asf...
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 23 mar 2004, 15:38

A ja bym chciała żeby był chociaz tu... Bo mi vivę odcieli :( Wprawdzie i tak sobie nie ściągnę sama (mam modem), ale od czego ma się przyjaciółkę :lol: A co do Julki... Akurat ten klip mam i załamka... wogóle sie oglądać nie da...
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 23 mar 2004, 20:56

OD PREMIERY "TWTD" MINĘŁO JUZ TROCHĘ CZASU, A JA NADAL CZĘŚCIEJ TRAWIAM W RADIU NA "OCZY" NIZ NA "TROCHĘ WSPOMNIEŃ..." TROCHĘ TO DZIWNE...
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 23 mar 2004, 22:29

może temu większemu gronu publiczności które dobrze przyjęło "Oczy..." nie podoba się "TWTD". Ja też nie rozumiem dlaczego tak się dzieje. Piosenka jest świetna, teledysk też wzbudza b.pozytywne opinie, ale może nie ma "napędu" w postaci stacji muzycznych?
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 24 mar 2004, 0:18

ale "Oczy..." wybiły się przede wszystkim dzięki Festiwalu w Opolu...

a "TWTD" dopiero co weszło.. cierpliwosci;)
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 24 mar 2004, 1:07

Nie mowcie hop;) Poczekajmy jeszcze chwile;) Az sie milo zdziwimy;)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 24 mar 2004, 13:03

To że teledysk "Trochę Wspomnień" jest emitowany bardzo często na VIVIE... To wcale nie znaczy że większość go widziała! Dużo osób nie posiada Polskiej Vivy...A takie stacje jak MTV są strasznie opóźnione... zwykle tak jest że singiel wychodzi i jest cicho.. a dopiero po miesiący zaczyna być na listach przebojów.. czasem nawet później!!!
...
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 24 mar 2004, 13:35

moon pisze:To że teledysk "Trochę Wspomnień" jest emitowany bardzo często na VIVIE... To wcale nie znaczy że większość go widziała!

Nie wiem czy jest tak często emitowany....ja na niego na VIVIE trafiłam ze 4 razy...
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 24 mar 2004, 13:50

a ja go widze tam ze dwa razy dziennie i to tak zupełni przypadkiem..jak sobie włacze to zaraz jest ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 mar 2004, 13:53

Jakos po premierze lecial koło dwoch razy dziennie...jakos kolo 13-15, 18 lub w godzinach wieczornych...
A mial byc 80 razy w
tygodniu...czyli wychodzi, ze srednio co 2 godziny....
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 24 mar 2004, 14:13

Kasiu nie przesadzaj... Przecież na pewno nie siedziałas przed telewizorem cały dzień :twisted:
...

Wróć do „Łzy”