"Trochę wspomnień, tamtych dni" - nowy singiel

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 mar 2004, 21:10

Nie chodzi mi o CIebie Konrad, chodzi mi o podejście np Małgosi do pewnych spraw i osób...
a "nie miałeś się czego czepić" mógłbyś równie dobrze napisac Gosi... (tylko że akurat nie przyczepiła się do Ciebie :P)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 30 mar 2004, 21:20

Wiesz co Jędrzej....to Ty się teraz czepiasz.......czy Twoim zdaniem post "Dokłądnie" albo "zgadam się" wnosi coś do dyskusji?
A zwłaszcza jeżeli ten post zostanie skasowany.....a potem napisany po raz kolejny tak samo....za którymś razem z głupim dopiskiem? :roll: Bo dlam nie to jest bez sensu.....
Wydaje mi się, że Ty usilnie próbujesz bronić tej opsoby do której moje podejście jest inne...

I prosze ....nie pisz do mnie Małgosiu.....bo tego nienawidze.... :?
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 30 mar 2004, 21:56

Jędrzej, ale zauważ, że jest różnica między postem Cartiego a postem Wd5.... i sądzę, że tu nie chodzi o stosunek do kogokolwiek, bo myślę, że jeśli ktokolwiek inny z Forum napisałby to, co wd5, to Gosia napisałaby to samo....
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 30 mar 2004, 21:58

A moze ktos z was jest juz w posiadaniu singielka na ktorym jest owe video i moze go gdzies umiescic na stronie , z ktorej mogliby sobie ludzie sciagnąc go. :-)
You cry, You learn
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 mar 2004, 22:40

Vampirzyca pisze:Jędrzej, ale zauważ, że jest różnica między postem Cartiego a postem Wd5....

Różnica w długości wypowiedzi...innej różnicy nie widzę.
Vampirzyca pisze:i sądzę, że tu nie chodzi o stosunek do kogokolwiek, bo myślę, że jeśli ktokolwiek inny z Forum napisałby to, co wd5, to Gosia napisałaby to samo....

Otóż Nadiku jestem dokładnie przeciwnego zdania...a to co jest mi dane oglądać co jakis czas tylko mnie w nim utwierdza...
Małgorzata pisze:Wiesz co Jędrzej....to Ty się teraz czepiasz.......czy Twoim zdaniem post "Dokłądnie" albo "zgadam się" wnosi coś do dyskusji?

NIe, moim zdaniem jeżeli wymagasz czegoś od kogoś -wymagaj tego w równym stopniu od wszystkich.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 30 mar 2004, 23:14

Jedrzej....niestety nie siedzę na forum 24 h, żeby wszystkich pilnowac, zwracać uwagę na każdy post nie wnoszący nic do dyskucji....i nie poprawiam z tego wzgledu wszystkich.....
Nie wiem dlaczego tak się czepiłeś wd5 i próbujesz go bronić? :roll:
Wiele osób napewno ze mną by się zgodziło....że jeśli czyta się forum i się zgadza z czymś, to owe słowo "dokładnie" można powiedzieć sobie samemu sobie.....a jeśli chce się wypowiedziec....to prosze bardzo.....niech napisze......ale niech to jakoś poprze agumentami....bo słowo "dokładnie" znaczy teraz tyle co nic.... :?
Wyobraź sobie, żebym ja np. teraz cytowała ludzi i pisała "dokładnie" lub "zgadzam się" Nie byłoby to denerwujace? :roll: Owszem....byłoby i z mojej strony to byłoby coś w stylu nabijania sobie postów przy nicku....bo inaczej nazwać tego nie można... :?
A wszystkich poprawiać nie jestem w stanie....
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 mar 2004, 23:48

Dzieci drogie, gubicie główną puentę tego tematu :P
Awatar użytkownika
Madzior

Postautor: Madzior » 02 kwie 2004, 11:12

skoro podobno ma byc reedycja NNJ to moze moznaby bylo dolaczyc do niej kilka teledyskow, i tego tez, bo go nigdzie nie ma. tylko raz widzialam
Lenka
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 02 kwie 2004, 15:00

Madzior pisze:skoro podobno ma byc reedycja NNJ to moze moznaby bylo dolaczyc do niej kilka teledyskow, i tego tez, bo go nigdzie nie ma. tylko raz widzialam

Właśnie też ostatnio zastanawiałam się nad tym czy taka reedycja NCNJ się ukaże... Może ktoś z zespołu mógłby to potwierdzić, ew. temu zaprzeczyć?... Ale jeśli rzeczywiście taka płyta ma trafić na półki naszych sklepów to powinna mieć coś, co zachęci do jej zakupu, bo wątpię by ktoś, kto ma 'podstawowe' NCNJ zdecyduje się na zakup tylko dla "Julii".... I tu się zgadzam z Tobą Magdo, można by na płytę 'wrzucić' nie tylko teledysk do "Oczu" (który zresztą widziała pewnie każdy... bo tego 'nie widzieć' się nie dało), ale też "Ankę", "Julię" i "TWTD".... Myślę, że pomysł dobry i może choć trochę 'osłodzi' fanom czas oczekiwania na kolejną, 5 płytę zespołu...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 02 kwie 2004, 15:05

no przeciez na cgmie napisali że będą teledyski do piosenek Nie czekaj na jutro i Jesteś Jaki Jesteś :twisted:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 02 kwie 2004, 15:48

Dla mnie ta reedycja byłaby conajmniej dziwna...przecież nie będę sobie kupowac plytki jeszcze raz tej samej , bo sa na niej teledyski...mogliby juz predzej wydac plytke z samymi teledyskami ,ktore do tej pory sie ukazaly...
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 02 kwie 2004, 15:55

Cień Anioła pisze:Dla mnie ta reedycja byłaby conajmniej dziwna...przecież nie będę sobie kupowac plytki jeszcze raz tej samej , bo sa na niej teledyski...mogliby juz predzej wydac plytke z samymi teledyskami ,ktore do tej pory sie ukazaly...

no, ale wiesz, nie ktorzy jeszcze w polsce jej nie maja, a taka redycja bylaby dla nich okazją
Izma wróciła
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 02 kwie 2004, 15:58

Małgorzata pisze:Jedrzej....niestety nie siedzę na forum 24 h, żeby wszystkich pilnowac, zwracać uwagę na każdy post nie wnoszący nic do dyskucji....i nie poprawiam z tego wzgledu wszystkich.....
Wiele osób napewno ze mną by się zgodziło....że jeśli czyta się forum i się zgadza z czymś, to owe słowo "dokładnie" można powiedzieć sobie samemu sobie.....a jeśli chce się wypowiedziec....to prosze bardzo.....niech napisze......ale niech to jakoś poprze agumentami....bo słowo "dokładnie" znaczy teraz tyle co nic.... :?
Wyobraź sobie, żebym ja np. teraz cytowała ludzi i pisała "dokładnie" lub "zgadzam się" Nie byłoby to denerwujace? :roll: Owszem....byłoby i z mojej strony to byłoby coś w stylu nabijania sobie postów przy nicku....bo inaczej nazwać tego nie można... :?

1. Czy ten post wnosi cos do dyskusji?
2. Nie chce mi sie wyjasniac ci znaczenia w tej sytuacji slowa ,,dokladnie,, bo i tak tego nie zrozumiesz.......
2. ,,A wszystkich poprawiac nie jestem w stanie....,, -- och, jakie to straszne i przykre.... nie jestes w stanie wszystkich poprawić.... :roll:

to naprawde straszne.... MAŁGOSIU
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 02 kwie 2004, 16:23

Wd5...nie będę sie przejmować całą populacją ,bo nie mają tej płytki i może kupią...mówię o tych co już ją nabyli a owych teledysków na niej nie ma...

Twój post również nie jest na temat i wiele nie wnosi...więc kłótnie ograniczcie na pw cyz też na gg...

Co do teledysku to widziałam go koło 11 (tj, 11:15) na Vivie a oni puszczają w zblizonych godzinach...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 02 kwie 2004, 19:53

wd5 pisze:
Małgorzata pisze:Jedrzej....niestety nie siedzę na forum 24 h, żeby wszystkich pilnowac, zwracać uwagę na każdy post nie wnoszący nic do dyskucji....i nie poprawiam z tego wzgledu wszystkich.....

1. Czy ten post wnosi cos do dyskusji?
2. Nie chce mi sie wyjasniac ci znaczenia w tej sytuacji slowa ,,dokladnie,, bo i tak tego nie zrozumiesz.......
2. ,,A wszystkich poprawiac nie jestem w stanie....,, -- och, jakie to straszne i przykre.... nie jestes w stanie wszystkich poprawić.... :roll:

to naprawde straszne.... MAŁGOSIU

Odpowiedz na pytania:

1. I tu muszę Cię kolego wd5 zmarwić....gdyż ten post napisany wyżej przeze mnie jest wymianą zdań z jesoosem jak zauważyłeś i zapewne WNOSI on coś do dyskusji....ponieważ przedstawia argumenty do których niestety nie wszysycy potrafią się dostosować tak jak zrobiłeś to TY :roll:
....a ja jesoosowi najwyraźniej odpisałam na jego komentarz....

2. Oj jak mi przykro....napewno bym nie zrozumiała....a skąd wiesz? Próbowałes wyjaśnić? Nie skąd....najlepiej stwierdzić, że ktoś nie zrozumie....tak prościej prawda? Przecież podobno nikt tutaj nie rozumie..... :?

3. Tak jak Ty nie jesteś w stanie czegoś wytłumaczyć...tak i ja nie jestem w stanie wszystkich poprawiac.....proste....

I prosiłam....nie pisać do mnie MAŁGOSIU :evil: Teraz zdecydowanie robisz to na złość.......

Wróć do „Łzy”