"Trochę wspomnień, tamtych dni" - nowy singiel

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 28 sty 2004, 14:40

Ojku... jak ja sie ciesze ze TWTD bedzie nowym singlem :D
To jest naoprawde wspianaiła piosenka i wierze ze dzieki niej osiagniemy setke :twisted:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 28 sty 2004, 15:36

No i jednak bedzie TWTD :D cieszę się bardzo ;D
A jeżeli chodzi o teledysk to ja też chcę śnieg i kominek ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 28 sty 2004, 15:45

Może po tej inwazji kiczu (Anka, Julia) doczekamy się normalnego teledysku :D
...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 28 sty 2004, 17:59

Sama,Sama pisze:Rzeczywiście ciekawe jak będzie wyglądał teledysk...I myślę że Zespół weźmie pod uwagę nasze scenariusze,inaczej po co Adam zakładałby tamten temat?

wiesz, kiedyś dawno temu ;) Adam założył temat o scenariuszu dla "Anastazji" i pisaliśmy jak sobie wyobrqżamy, a jednak żaden pomysł nie został chyba wykorzystany... mi isę wydaje że dlatego że nasze były zbyt banalne i oczywiste... może z TWTD będzie inaczej? zobaczymy
moja reakcja na newsa, była głośna... był to głosny pisk radosci, bo już dawno przestałam wierzyc w to że jedna z moich ukubionych piosenek na tej płycie będzie singlem... ;) co do śniegu... to u mnie jest gopod dostatkiem :/ dzisiaj znów sypał :(
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 28 sty 2004, 18:42

Ja na ten temat jeszcze nie pisalam ... chyba :?

Wiec mi sie osobiscie bardzo podoba TWTD i ciesze sie ze chociaz jedna taka nastrojowa piosnka z plyty NCNJ bedzie singlem nei mowiac juz nic o Twoja ot tak :)

I ja rowniez chcialabym aby bylo duzo sniegu chociaz i tak dzuo go mam za oknem :? ale ładnie to bedzie wygladac i taki nastroj smutny , bo taki to ładny :P Mam nadzieje ze chociaz odrobinke zespol skorzysta z naszych podpowiedzi :?
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 28 sty 2004, 19:14

Tak szczerze to mi się znudziła już ta piosenka, i to zwlekanie z wydaniem jej na singlu nie wyszło moim zdaniem na dobre!
...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 28 sty 2004, 20:02

bardzo sie ucieszylam, jak przeczytałam tego newsa.. bo juz myslalam, ze nie bedzie zadnego singla z NCNJ... a tu niespodzianka ;)

TWTD to jedna z najlepszych piosenek z NCNJ, z dobrym teledyskiem, bez specjalnych efektow etc. powinna wpłynac na korzysc Łez.. moze ludzie troche odejdą od kojarzenia Ich z kiczem..

:)
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 28 sty 2004, 20:21

JA TEŻ SIĘ CIESZE ŻE BEDZIE KOLEJNY SINGIELEK Z "NCNJ", BO MYŚLAŁEM ŻE SKORO POJAWIŁA SIĘ NOWA "JULIA" TO ETAP "NCNJ" JEST JUZ ZAMKNIETY. CHOĆ SZCZERZE MÓWIĄĆ AKURAT TEN KAWAŁEK UWAŻAM ZA ŚREDNI W PORÓWNANIU Z INNYMI UTWORAMI Z OSTATNIEGO ALBUMU. A POMYSŁÓW NA TELEDYSK NAPEWNO NIEBRAKNIE. ŻYCZĘ SUKCESU :!:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 28 sty 2004, 20:28

Ja też na początku, gdy przeczytałam newsa ucieszyłam się, ale potem doszłam do wniosku, że trochę za późno- w końcu marzec to początek wiosny..

Ale i tak wersja skejciary-band rox :P!
Ostatnio zmieniony 11 maja 2004, 19:04 przez Gusia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
greeni

Postautor: greeni » 28 sty 2004, 21:16

moon pisze:Może po tej inwazji kiczu (Anka, Julia) doczekamy się normalnego teledysku :D

Oj tak, zgadzam się w zupełności... co na Julie sie nagadałam to moje ale chciałabym nareszcie zobaczyc hmmmm... nie oczekuje niczego wielkiego ale chociaż troszkę łamiącego konwencję tej plastikowej komercji...
imagine all the people living life in peace...
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 28 sty 2004, 21:32

"Trochę wspomnień..." to w sumie fajny wybór,chociaż ja bym wolał "Tak niewiele" (ten kawałek jest dla mnie super po prostu).Śnieg i kominek w teledysku (jakie to romantyczne hehehe),w sumie nawet nie głupia koncepcja.Pasuje to do piosenki w której jest mowa o zimie.Ale marzec to jak ktoś pisał,chyba jednak za późno na ten kawałek,ale nie będę się czepiał szczegółów :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 28 sty 2004, 22:13

Gusia pisze:Ja też na początku, gdy przeczytałam newsa ucieszyłam się, ale potem doszłam do wniosku, że trochę za późno- w końcu marzec to początek wiosny..

początek marca to jeszcze zima ;)

ale w piosence jest "troche wspomnien tamtych dni, biała zima.." - a jesli się coś wspomina, to ten okres musi byc za nami.. dlatego i na wiosnę i na zimę "TWTD" jest dobre, moim zdaniem :)
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 28 sty 2004, 22:37

no, niby zima ale jeśli miałby być teledysk- tak jak większość to sobie wyobraża: kominek i śnieg, to trochę za późno. 2, 3 tygodnie przed rozpoczęciem się kalendarzowej wiosny.Narazie i tak nie wiadomo jak teledysk będzie wyglądał, więc to tylko bezsensowne gdybanie ;P
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 28 sty 2004, 23:40

Gusia pisze:no, niby zima ale jeśli miałby być teledysk- tak jak większość to sobie wyobraża: kominek i śnieg, to trochę za późno. 2, 3 tygodnie przed rozpoczęciem się kalendarzowej wiosny.Narazie i tak nie wiadomo jak teledysk będzie wyglądał, więc to tylko bezsensowne gdybanie ;P

hmm..a może fajnie by bylo..jakby byla np jakas dziewczyna, siedziala na łące..krajobraz by przedstawial wiosnę....i byly by pokazane jej wspomnienia...jakos tak fajnie ujete to ze wspomina..i tam historia taka jak opowiadaliscie...czyli snieg, kominek, itp :P wtedy będzie idealnie pasowac :twisted:

kurcze..do tej piosenki mozna taki fajny teledysk wymyslic...
mam nadzieje ze Łzy tego za przeproszeniem nie "spieprzą" :P
ale wierze w Ich pomysly :D i życzę sukcesu :)
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 29 sty 2004, 0:04

spoko, nareszcie coś normalnego na singla. szkoda ze nie DMW, bo to moja ulubiona z tej płyty ale TWTD jest też rewelacyjne.
a kto powiedział ze na początku marca nie ma zimy.. kto wie co nam pogoda zaprezentuje. moze będzie jeszcze troche śniegu a jak nie to pewnie w teledysku coś sie pojawi.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”