Czeladź.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

marigell

Postautor: marigell » 28 kwie 2005, 17:46

Bardzo żałuje ale mnie też nie bedzie 8)
i Sylwi tez nie :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 01 maja 2005, 11:33

No to kulturalnej i milej zabawy zycze :D:D

Do zobaczenia w Czeladzi tym ktorzy sie tam wybierają :D

Na zrazie :) Hop siupam na odpust do kosciola, obiadek... i kulam się:)

Czesc :!:
Awatar użytkownika
śmiech_przez_łzy
Kontaktowanie:

Postautor: śmiech_przez_łzy » 01 maja 2005, 19:04

Kurde, a ja na amen zapomiałam, że to dziś ten koncert :-| i teraz to już nie zdążę... Kaj jo mom ta łeb? :roll: Jak kto będzie miał fotki z tego koncertu to baaaaardzo proszę... dorotinka@wp.pl
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 02 maja 2005, 10:23

Koncert był fajny. Dużo nowych piosenek - chyba z 7 :-) Nic nie widzieliśmy, bo scena była dość dziwnie usytuowana.... zaraz pod nią były dłuuugie schody. Można było oczywiście stać na nich, ale woleliśmy się pobawić :-) Poza tym teraz myślę, że dalej od sceny lepiej słychać, zarówno słowa jak i muzykę.

Koncert zaczął się od nowej piosenki. Nie wiem jaki był tytuł, ale wydawała się ciekawa. Ku zdziwieniu na Przeboju Ania nie brała nikogo z publiczności, ale na Narcyzie :-) To chyba strzał w 10-tkę! Kolejna nowa piosenka „Weronika” – pamiętam, z tekstu, że szukała szczęścia i sprzedawała swoje ciało na ulicy :-) – bardzo skoczna piosenka. „W moim śnie” – great!. Następną nową był song w której Ania dość dużo mówi, dopiero w refrenie śpiewa – niestety nic więcej nie powiem, tyle że wolna, jak większość tych nowych piosenek. Było też „Przepraszam Cię” – o tej piosence na razie nie mam zdania, ale kojarzy mi się trochę ala „Trochę wspomnień”. Następnie na bis zagrali jeszcze jedną świeżą bułeczkę – cacy :-) Nagrywaliśmy coś na aparacik, ale jeszcze nie wiem jak dźwięk wyszedł ;) Poza tym stare przeboje – Agnieszka, Przebój, JJJ, Anastazja, Twoja ot tak, „Trochę wspomnień”, „Anka”, „Zdjęcia z wakacji”, „Opowiem wam jej historię”. Brakowało mi bardzo na koniec „Tak niewiele” – choć ta nowa piosenka na bis była bardzo fajna i nawet miała w sobie coś z tych klimatów, to bardzo mi brakowało… uważam że ta "Tak niewiele" zawsze powinna kończyć koncert, no albo ewentualnie tak jak kiedyś „Modlitwa”.

Ogólnie nowe piosenki grane na koncercie oceniam 5/6. Zobaczymy jak będą brzmiały na płycie. Ale myślę, że równie dobrze. Jedyne zastrzeżenie, które mam to słowa w jednej piosence… w której nie pamiętam. Ale jest tam za dużo słowa „Miłość” – troszkę mnie poraziło, ale nie jest źle ;) Ogólnie piosenki kojarzą mi się z piosenkami z płyty NCNJ.. czyli "Tak niewiele", "Trochę wspomnień", "Ostatni na dobranoc".
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 02 maja 2005, 13:14

Oto poniżej przedstawiamy swoją (Tynka, Qbiak and brat Tynki) relację z pierwszomajowego koncertu Łez w Czeladzi.
Około godziny 18.30 wyjechalismy cała trójką(właściwie czwórką: My+tata Kuby) do Gorolandii-> czyt. Czeladzi. Po przybyciu na miejsce pożegnalismy tate i udaliśmy się pod Urząd miasta, gdyż to tam miał się odbyc koncert. Na miejscu doznaliśmy lekkiego wstrząsu... szoku, gdyż scena znajdowała sie centralnie pod,przy Urzędzie-> dokładnie na gigantycznych schodach, które nie były ani troche niebezpieczne :lol: Po otrząśnięciu się :P poszliśmy za scenę by dorwać Jolke. Napisaliśmy jej sms, żeby wyszła z urzędu i skręciła w prawo...ponieważ tam własnie czekalismy. Genialna Jola po pewnym czasie wyszła z telefonem w ręku z budynku ale nie skręciła w prawo tylko w drugie"Prawo" Chwilę później chyba uswiadomiła sobie, że popełniła życiowy błąd i postanowiła sie wrócić :D Zobaczyła nas, podeszła do ochroniarzy i nakazała wpuścić "trzech naszych przyjaciół". Ochrona była pod wrażeniem przemowy pani menedżer i przystała na jej propozycję :D Przywitalismy się wielkim sciskaczem lub umarmiaczem (jak kto woli:D) i pierwsze słowa po uściskach brzmiały "Martyna, jak tam matura??" I mnie zatkało.. :P Rozmawialismy o róznych, normalnych i równiez niekoniecznie normalnych sytuacjach np o jej problemach( choć sama zainteresowana tak nie uważa:P) nikotynowych, bo "Prędzej przestana produkować L&M niż one jej zaszkodzą, to ja je zniszcze, a nie one mnie :twisted: " Póżniej posiedzieliśmy sobie chwilę za sceną i jak Sławomir-Mirosław zadzwonił zeszlismy na dół i spotkaliśmy resztę ekipy. Pogadalismy chile i poszliśmy zakupić... tam spotkalismy nowo poznaną starą kumpele z FFC:P (Olwia :wink: ) A późnij stalismy w kółeczku i pilismy teoretycznie Tyskie:P. Zbliżała się pora rozpoczęcia koncertu i udaliśmy się od scene. Tam ja(TYNKA) poznałam 5 dziewczynek( 10, 12, 15 letnich:P), z którymi nawiązałam miła rozmowę.
Koncert wkońcu się zaczął. spadła płachta za która przycziła się Anka w okulrach:D Na początek zagrali nowa piosenkę. Tytułu nie znam ale chyab to było"Wybaczam" czy jakos tak :D Po drugim kawałku Ania chyba stwierdziła, ze nie widzi za wiele i ściągnęła swe okularki :D Zagrali... 7 nowych kawałków-> wcześniej juz wymienione"Wybaczam?", "W moim snie":mrgreen: , "To nic" :mrgreen" , "Przepraszam Cię", "Jak anioł", "Weronika" i "Pierwsza łza". Nie zabrakło także starszych utworów... "Twoja ot tak" 8) , "Zdjęcia z wakacji" ,"Agnieszka" , "Trochę wspomnień" , "Anka ot tak"(jeee wkońcu złapałam kwiatki :lol:) , Anastazja jestem", "OWJH", "Przebój", "Oczy szeroko zamknięte", "JJJ", i "Narcyz", na którym to Pani Wyszkoni poprosiła "dziewcznke w koszulce z napisem What`s coś tam :D". Jak to anka określiła "dziewczyna potrafi krzyczeć, a najbardziej 'mało, mało" :lol: ". Koncert się skończył. Dzwonilismy do Joli by pogadać ale nie wyszło, gdyż powiedziała do słuchawki "Sory teraz nie moge". w między czasie poznalismy kolege Mar-r i kolege tego kolegi:P. Udaliśmy się pod wejście do Urzędu.. tam postaliśmy chwilę, wyszedł Arek zrobilismy sobie fote i pogadalisy o koncercie i nowej płycie :D Później pożegnalismy się z ekipą i poszlismy do autka :D Wracając do domu Kuby po drodze wstąpilismy na stacje benzynowa żeby "zatankować" (I kobita przy kasie poprosiła mnie o dowód! - jaka paranoja!!! /Qbak/) Chwile później telefon... patrze(Tynka) dzwoni Jola. Zaczęła przepraszać i tłumaczyć i prosiła o wybaczenie "Martynka ja dzwonie żebys mi powiedziała,że mi wybaczasz" Na co odpowiedziałam "No nie wiem, nie wiem, musiałabyś się chyba zgłosić do jakiegos programu" Na co Jola" Wybacz mi, czy Urzekła mnie Twoja historia:P" stwierdziłam, że mi to obojętne i później już całkiem poważnie powiedziała "No powiedz no...:P" a ja "o ewentualnie wybaczę :D Najpawdopodbniej zobaczymy się w Zawierciu :lol: " powiedziała, że spoko i pożegnaliśmy się i było juz wszystko ok :D U Kuby siedzieliśmy dlugooo sobie i rozmawialiśmy, po czym po godzinie 5 rano połozylismy się spać ;D Wstaliśmy o 10.00, zjedliśmy śnaidanko, przeprowadzaliśy ciekawe rozmowy z tata Kuby :wink: i za jakis 5 minut ja z bratem wyruszamy do domu :D
Podsumowujac całość, musimy stwierdzić, że nie była to najlepsa Łzowa impreza. Tzn pod względem muzycznym było wporządku ale atmofera czeladzka była do d... a szczególnie ochrona. Najwiekszą porazka było to, że nie mozna było zrobic zdjęć :evil:

Podziekowania:
- a wszystkich FFcowych ludków za towarzystwo :wink:
- dziewczynkom nowo poznanym za super rozmowy na poziomie:D
- Ani wyszkoni za kwiatki ... zawsze marzyłam o tym żeby to do mnie je rzuciła :P
- Jolce za ciekawe rozmowy :P i super telefon:D
- i nasza trójka dziekuje naszej trójce za świetną zabawę :D:D
i tradycyjnie dla zespołu za koncert.

A teraz jeszce nie w temacie :P Prze chwilą zadzwoniła Elly z Miedzyzdrojów i sie wydarła do słuchawki "Sieeeema siostra " i przekazałą pozdrownienia od opalającego sie FFC :P Dzieki :*
Natomiast ja (Qbiak), chce dodać, że brat Tynki zawiódł się, bo okazało się ze "Anka nie ma wcale takich wielkich boobsów" jak myślał:roll:
Awatar użytkownika
fan24

Postautor: fan24 » 02 maja 2005, 21:34

witajcie
swietny koncercik - choc trzeba przyznac - umieszczenie widowni na schodach a sceny na gorze tych schodow moglo zaowocowac groznym wypadkiem... - to taka uwaga do organizatorow - nastepnym razem sie zastanowcie... ;)
a teraz o koncercie - bywalem juz kilkarotnie na Lezkach i jak zwykle bylo swietnie
dokladny opis - patrzcie wyzej opowiesc m. in. Tynki :)
coz mozna dodac - stalem blisko sceny i swietnie sie bawilem, nie mialem tyle szczescia co Tynka i nie zlapalem kwiatkow czy paleczek od perkusji ;) ale i tak bylo extra ;)

prosba dla fotografujacych komoreczkami i aparacikami foto ;) podeslijcie kilka foteczek - moj mail:
gr2eg0r2@o2.pl

pozdrawiam wszystkich
fan24
Awatar użytkownika
Elly
Kontaktowanie:

Postautor: Elly » 02 maja 2005, 23:06

Ta piosneka pierwsza nazywa sie Wróciłam :D ale zostałam zbita z tropu i sama juz teraz nie wiem. No ale stawiam na swoim. Miałam okazje być w Czeladzi :twisted: ale to juz inna bajka :D
Obrazek
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 03 maja 2005, 0:28

A nie Wybaczam Ci??
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Elly
Kontaktowanie:

Postautor: Elly » 03 maja 2005, 21:09

No kurde dupa bo sama nie wiem, ale ok :D Moze i Wybaczam Ci, ale Wróciłam jest tez bardzo prawdopodobne. <lol> zeby nie moznabylo robić zdjec na koncercie... :D
Obrazek
Awatar użytkownika
fan24

Postautor: fan24 » 03 maja 2005, 21:12

ale i tak mnostwo osob robilo zdjecia... wiec pewnie beda tylko przydaloby sie aby nieco ich udostepnili ;)
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 05 maja 2005, 15:13

A ja chciałam podziękować pewnej osobie która zadzwoniła do mnie :)
Dziękuję :*:*:*
A ja akurat wtedy miałam grilla :D
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 05 maja 2005, 17:10

I tak bez żadnych zdjęć z koncertu?
Ej nie robił nikt z Was zdjęć? :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 05 maja 2005, 21:35

Mam jakies 3 zdjecia z samego koncertu na ktorych nic nie widac:P jedynie kolory, bo sa rozmazane... a i jest fajne zdjecie po kocercie grupowe:P i zdjecie mam z Arkiem i tyle :D
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 06 maja 2005, 7:03

Moje zmysły wszystkie i "rodzina" :twisted: ... mówi mi że ta piosenka nie ma tytułu ale jak narazie zwana jest " Wróciłam" :D
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 09 maja 2005, 18:44

marta2000 pisze:Byłam na koncercie 3.05 w Czeladzi i słyszalam nowe piosenki :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Koncerty”