Czeladź.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 18 wrz 2003, 19:58

milej zabawy....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 19 wrz 2003, 2:22

Apogeum mialo byc o 18 ale jest o 17 (przeczytalem z forum Apo) wiec mam nadzieje ze na nich sie tesh zjawicie :D Ja bede napewno- dzis sie zapisalem do FC APOGEUM :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Martin

Postautor: Martin » 19 wrz 2003, 14:19

O ktorej spotykamy sie w Czeladzi :?:
Martin
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 19 wrz 2003, 23:39

Proponuje o 16.45 przed koncertem Apo przed glownym wejsciem do budynku M1 i druga tura dla tych, ktorzy tylko przyjedzaja na koncert Łez zaraz po koncercie Apo w tym samym miejscu :D Co wy na to :?: Kurde jush sie nie umiem doczekac... :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 20 wrz 2003, 10:41

Ja i Kathleen_kelly pojawimy się przed 17:00, bo jedziemy z Karinką...ale dokładnej godziny i miejsca spotkania nie wiemy...zobaczy się jeszcze. Pozdrawiam! :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 20 wrz 2003, 12:13

ja też będę:D:D i się bardzo cieszę... bo jeszcze wczoraj miałam niejechać, a tu sie Łukaszowi zwolniło miejsce w samochodzie:D:D umówieni jesteśmy o 16:30 w Katowicach... czyli w Czeladzi będziemy tak ok 17... :*
Są łzy, które jak ogień palą...
Martynka

Postautor: Martynka » 20 wrz 2003, 12:35

Miłej zabawy... :cry:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Lewis

TO JUŻ DZIŚ

Postautor: Lewis » 20 wrz 2003, 12:49

Wiec nastal ten ostateczny dzien dla REALa,Iwan przygotowal 2 łopaty ja kilof,Martin 3 młotki,a Paweł(pier) 5 siekier,wiec bedzie jazda .Zobaczy jak sie mszczą PIEKARY... !!! Wiec do zobaczenia pzred REALem !! pozdrowka Lewis609690750 !!!:):):):):)
Awatar użytkownika
fan24

Re: TO JUŻ DZIŚ

Postautor: fan24 » 20 wrz 2003, 17:22

Lewis pisze:Wiec nastal ten ostateczny dzien dla REALa,Iwan przygotowal 2 łopaty ja kilof,Martin 3 młotki,a Paweł(pier) 5 siekier,wiec bedzie jazda .Zobaczy jak sie mszczą PIEKARY... !!! Wiec do zobaczenia pzred REALem !! pozdrowka Lewis609690750 !!!:):):):):)

:D no to chyba bedzie goraco... ;) :twisted:

pozdrawiam
fan24
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 wrz 2003, 20:45

:D Pewnie nieźle się bawia, bo 2 razy dzwoniłam do Pajonczka żeby posłuchać... Raz był to "jak cukierek" i właściwie nie słyszałam Wyszkoni tylko zapewne FFC ;) Drugi raz dzwoniłam (przed chwilą Pajonk się rozłączył) na "twoja,ot tak" :) Tu już bardziej słyszałam Wyszkoni,ale przy refrenie dziewczyny też były "i wciaaaaz cie kochaaaaaaaaaaammmm", okropny pisk :lol:
Awatar użytkownika
sh@nia

Postautor: sh@nia » 20 wrz 2003, 22:15

hej!na koncercie(a przynajmniej na jego części) bylo super niestety nie moglam zostac dluzej nadczym ubolewam strasznie.bylam tylko na 4piosenkach
a szkoda
Chcialam tylko pozdrowic caly fanclub, a w szczegolnosci tych ktorzy byli juz na koncercie APOGEUM
obiecuje ze kiedys na pewno sie jeszcze spotamy mam taka nadzieje przynajmniej
pozdrawaiam i caluje pa
sh@nia
Awatar użytkownika
Buńka

Koncert w Czeladzi!!

Postautor: Buńka » 20 wrz 2003, 23:20

Jestem pod wielkim wrazeniem po raz pierwszy bylam na koncercie tego cudownego zespolu i napewno nie ostatni!! Zespolu ŁZY slucham juz bardzo dlugo i z kazda plyta zaskakuja mnie coraz bardziej sa po prostu cudowni :D :D A koncert ktory zagrali w Czeladzi mowi sam za siebie ze warto ich sluchac :) :)

Pozdrawiam :D
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 20 wrz 2003, 23:35

Było super:D Bardzo mi się podobało.... Dawno się tak dobrze nie bawiłam... to pewnie dlatego, iż to był mój 13 koncert :wink:
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 21 wrz 2003, 0:31

No fakt bylo zajebiscie jest to jak na razie moj najlepszy koncert ,ale teraz jestem w stanie zmeczonym;P i ide sobie spac;P dobranoc;*****
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 21 wrz 2003, 0:37

Żeby nie było, że jestem leń :P postanowiłam napisać relację z dziś:)

Umówiona byłam z Łukaszo o 16:30 koło dworca PKP w Katosach. Do Katowic dotarłam akurat na styk... Poszłam na dworzec... Patrzę a tu Cień Anioła, Jesoos, Sławek i Qbiak... Oczywiście powitania.... :) Dowiedziałam się, iż z Łukaszem jedzie również Sławek... Byliśmy trochę zaniepokojeni, bo już było po wpółdo a Łukasza nigdzie nie widać... Dzwoniłam do Ally (która też z Nami miałam jechać), ale nie odbierała... W końcu Łukasz, Ally i Syriel dotarli na umówione miejsce i już w komplecie udaliśmy się do Czeladzi.... Nie umieliśmy trafić.... Błądziliśmy po jakiś bocznych drogach... Jakimś cudem dotarliśmy w końcu pod M1... Grało już Apo... Więc ruszyliśmy pod scenę... Niektórzy skoczyli jeszcze do marketu, po małe zaopatrzenie :wink: ... Fajnie się bawiliśmy... Pomimo upału... Koncert Apo dobiegł końca i wtedy zaczęły się już zjeżdżać, przez wszystkich oczekiwane Łezki :) Przywitaliśmy się z Nimi... Zamieniliśmy słówko... Potem całą grupą... Znaczy się FFC + taki jeden zespół :wink: udaliśmy się do Pizzy Hut... Gdzie było bardzo miło... hihi... Ten stolik na 30 osób :P Czas sobie płynął, aż nadeszła 19:30- planowane rozpoczęcie koncertu... Więc wszyscy poszliśmy na parking M1... Oczywiście Łzy nie zaczęły punktualnie, ale to żadna nowość :P :wink: Byliśmy w komfortowej sytuacji, gdyż ochrona przepuściła nas przed barierki... Mieliśmy zespół bardzo blisko... Koncert rozpoczął się jak to zwykle "Dla miłości warto"... Później Łzy zagrały standardowy zestaw piosenek... Był "Narcyz", "Agnieszka", "Anastazja", "Anka", "Jak cukierek", "Westchnienia i szepty", "Łzy szczęścia", "Modlitwa", "Trochę wspomnień", "Oczy", "Twoja ot tak"... Łzy dały przecudny koncert... Ja osobiście bawiłam się wspaniale... Wyszalałam się tak że hej... Po koncercie publiczność oczywiście nie dała Łzom tak po prostu odejść... Na bis poszły "Oczy", "Winogronka" i "JJJ"- czyli to co zawsze na bis :wink: Po koncercie pokręciliśmy się trochę wokół sceny... Ja też na scenie... :wink: Spotkałam moją kumpele z obozu i bardzo się z tego powodu ucieszyłam :) Część ludzi robiła zdjęcia, część rozmawiała z zespołem, część sprzedawała w sklepiku, część była obdarowywana plakatami, a część po prostu odpoczywała siedząc na krawężniku... Zawsze czas płynie zbyt szybko, tak było też i tym razem... Trzeba było się zbierać... Grupa osób właśnie jest na imprezie u Sylwii.... Ja nie pojechałam- choć raz zachowałam się rozsądnie :wink: hihi... Mama się ucieszyła że już jestem w chacie... Zarobiłam sobie plusa i mam nadzieję że to mi pomoże w przyszłych wyjazdach :wink: :wink:

Podsumowując..... To co zawsze..... Było extra..... Na początku miałam trochę dziwny humor, ale później bardzo mi się poprawił.... Dziękuję Wszystkim.... Szczególnie Łukaszowi, który odwiózł mnie pod samą klatkę:* echhh.... Jesteście kochani:*****

Wróć do „Koncerty”