Łzy i Ich image na koncertach.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwan

Łzy i Ich image na koncertach.

Postautor: iwan » 24 sie 2003, 3:01

Ciekawi mnie ( to pytanie dla tych ktorzy jezdza na koncerty) jak oceniacie atmosfery koncertowe po wydaniu nowej plyty....Chodzi mi o scenografie czyli zakladana przed koncertem zaslone, ktora opada w momencie zaczecia koncertu, pirotechnike podczas koncertu oraz zerwanie ze tradycyjnym czarnym ubraniem Anki (jush na Opolu bylo to widoczne). Pisze to bo spotkalem sie z roznymi opiniami-jedna dziewczyna, ktora zna dobrze Anke W. stwierdzila ze to nie sa jush te Łzy sprzed kilku lat....O porownywaniu Łez do Ich3 to jush nie mowie ile razy o tym slyszalem przez rozne osoby....No i ze pieniazki jednak im do glowy uderzaja...
Ja osobiscie nie mam nic do scenografi koncertów-mi sie podoba bo zespol, ktory sprzedaje 50 tys plyt nie moze miec takiego zwyklego koncertu,musi byc inny nish wszystkie, poza tym Anka nie biega na scenie w jakis maskach jak ten baranek z Ich3 a ze Adam lubi se jakies gitarki porozwalac to jego sprawa :) Wiem ze to nie sa Łzy sprzed kilku lat ale teraz sa slawni nie tak jak kiedys i ich koncerty sa o wiele lepsze :) I poza tym zawsze sa dla nas otwarci po koncertach :D I takie pogloski mnie potem troszku wkurzaja-ale kazdy ma swoje zdanie-a co wy o tym sadzicie :?:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Martynka

Postautor: Martynka » 25 sie 2003, 15:03

Jak już mówiłam wolałam stare koncerty Lez.... Gdzie sie słuchało i bawiło... A nie oglądało różne dziwne rzeczy :roll:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 sie 2003, 15:06

Ciężko mi powiedzieć, czy coś się zmieniło czy nie, bo dawno nie byłam na koncercie... Ale z tego co ludzie opowiadają to chyba zgodze się z Martyną..
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 25 sie 2003, 18:35

Ja byłam tylko na jednym koncercie i to niedawno, ale powiem, ze nigdy w życiu się tak dobrze nie bawiłam. To z zasłoną fajne, nie wiem jak było wcześniej, ale mi się podoba, napięcie przed koncertem się zwiększa przez to czekanie i początek jest przez to ciekawszy.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 25 sie 2003, 18:40

ja byłam na 5 koncertach po wyd. "NCNJ" i na jednym po premierze JJJ. Nie mam nic do tych całych efektów specjalnych . Nie przeszkadza mi to, wszystko ale w umiarze. To że Adam rozwala gitary jest spoko, wiele zespołów rockowych tak robi. Natomiast od pewnego czasu coraz mniej podoba mi się atmosfera na koncercie. Łzy jak Łzy, czyli OK, ale publiczność jest trochę ekhm... dziwna. Chyba wiecie o co mi chodzi? Dużo malowanych lalek itp.
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 25 sie 2003, 19:10

Z dziwną publicznością się zgadzam, chyba że to ja jestem dziwna,...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 25 sie 2003, 19:30

JA NIEMAM NIC DO ICH NOWEGO KONCERTOWEGO IMAGE'U. NIEJEST ON ZA BARDZO PRZESADZONY, A DODAJE JKIEGOS UROKU. CIĄGLE PRZECIEŻ ONI SA NA SCENIE NAJWAŻNIEJSI I OTO CHODZI :!: CO DO LUDZI TO RZECZYWISCIE, RÓZNE TYPY SIE ZDARZAJĄ...BYĆMOŻE TO PRZEZ TO, ŻE ŁZY DUZO KONCERTOWAŁY PO JAKIS WIOSKACH GDZIE ŻADKO SIĘ COS DZIEJE. A JAK JUŻ SIE DZIEJE TO WALĄ TAM WSZYSCY, OD DRESÓW POPRZEZ KURY DOMOWE I MALOWANE LALE. DLA NICH NIEWAZNE KTO GRA, WAZNE ZE JEST IMPREZA. TRUDNO WTEDY O EXTRA ATMOSFERĘ, GDY TYLKO "FFC" SIE BAWI A RESZTA GAPI SIE NA SCENE ALBO NA NAS. I NIEZAWSZE SA TO SYMPATYCZNE SPOJRZENIA.....
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 25 sie 2003, 20:00

Łukaszo pisze:CO DO LUDZI TO RZECZYWISCIE, RÓZNE TYPY SIE ZDARZAJĄ...BYĆMOŻE TO PRZEZ TO, ŻE ŁZY DUZO KONCERTOWAŁY PO JAKIS WIOSKACH GDZIE ŻADKO SIĘ COS DZIEJE. A JAK JUŻ SIE DZIEJE TO WALĄ TAM WSZYSCY, OD DRESÓW POPRZEZ KURY DOMOWE I MALOWANE LALE. DLA NICH NIEWAZNE KTO GRA, WAZNE ZE JEST IMPREZA.

Eeeee, Gdynia nie jest jakąś wiochą, poza tym w Trójmieście jest pełno różnych imprez, a zawsze jak jest jakiś koncert na Skwerze Kościuszki to wszyscy się zwalają. Tak też było na ŁZACH. Mnie takie ludziska wkurzają maksymalnie.

Ja byłem na 3 koncertach ŁEZ w te wakacje i jeszcze w czerwcu to nie pamiętam tej kurtyny. Zresztą na koncercie w Rumi (koncert w 1 dzień po oficjalnym wydaniu NCNJ) Ania była ubrana na czarno, nie było kurtyny i efektów żadnych też nie pamiętam. Ale uważam, że to dobrze, że ŁZY się zmieniają, bo trochę nudno byłoby, gdyby były całyczas takie same. Uważam, że obecne ŁZY są wprządku, zresztą zawsze były i zawsze będą, dla mnie, super. Mam też nadzieję, że będą całyczas zmieniać się i rozwijać, bo jak staną w miejscu to będzie nudno :P
marigell

Postautor: marigell » 26 sie 2003, 14:05

Ja byłam napierwszym koncercie po WZZS nie było żadnych szmat ani sreberka czy jak mu tam, ta szmata mi się nawet podoba ale mam wrażenie że sztuczych ogni jest troche za dużo :roll: ... jak to "Ktoś" powiedział: "nie wiadomo czy się jest na imprezie sylwestrowej czy na koncercie ..." :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 28 sie 2003, 15:07

JEZELI CHODZI O UBIOR ANI TO JAK SAMA STWIERDZILA W JEDNYM Z WYWIADOW, UBIERA SIE TAK JAK SIE CZUJE (A KOLOR CZARNY TO CHYBA NIE JEST OPTYMISTYCZNYM KOLOREM :) ) A SKORO TERAZ ZMIENILA SWOJ STYL ( a chyba kazdy ma do tego prawo ) NA BARDZIEJ "RADOSNY" TO MOZEMY WYWNIOSKOWAC ZE ZMIENILA TEZ SWOJE PODEJSCIE DO ZYCIA NA BARDZIEJ OPTYMISTYCZNE - I Z TEGO POWINNISMY SIE CIESZYC :D
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 28 sie 2003, 18:17

Mnie się efekty podobają, to znaczy nie mam zastrzeżeń bo nie jest tego aż tak dużo i tylko w niektórych momentach. A co do image Ani to już mówiłam wcześniej,zupełnie wolałąm stare Łezki w kolorze czarnym,biel raczej mi nie pasuje,choć na lato może być.Mam nadzieje, że gdy nadejdzie jesień i zima znów pojawią się ciemniejsze barwy,bo biały nie pasuje do tych pór roku i wydaje mi się , że do Ani też.
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 28 sie 2003, 18:53

Ewela pisze:Mnie się efekty podobają, to znaczy nie mam zastrzeżeń bo nie jest tego aż tak dużo i tylko w niektórych momentach. A co do image Ani to już mówiłam wcześniej,zupełnie wolałąm stare Łezki w kolorze czarnym,biel raczej mi nie pasuje,choć na lato może być.Mam nadzieje, że gdy nadejdzie jesień i zima znów pojawią się ciemniejsze barwy,bo biały nie pasuje do tych pór roku i wydaje mi się , że do Ani też.

Z TYM SIE MOGE ZGODZIC W 100% I CALKOWICIE POPIERAM !!!!
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 28 sie 2003, 19:02

jak byłam ostatnio na koncercie ;) ;P nie było zasłonionej sceny przed rozpoczęciem.... były zimne ognie itop ;) ale mi się to podobało....
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 sie 2003, 14:38

Asiuncia pisze: ;P nie było zasłonionej sceny przed rozpoczęciem.... były zimne ognie itop ;) ale mi się to podobało....

Wlasnie to jest chyba najlepsze jak ta zaslona spada,ja jeszcze nie mialm okazji tego widziec choc bylam na 4 koncertach promujacyh nowa plytke.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 29 sie 2003, 20:44

Na CP sweet noise rozwiesili jakąś nędzną płachte i bardzo mi sie to nie podobało... :roll:

Wróć do „Koncerty”