ROZPRZESTRZENIAJACY SIE WYZ KONI!!!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
czarna łza
Kontaktowanie:

??

Postautor: czarna łza » 28 sie 2003, 22:16

tez nie jaze o co chodzi :roll:
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 29 sie 2003, 0:12

O co cała afera. O to że ktoś ma swoje zdanie. Rozczarowujecie mnie myślałem że jesteście tolerancyjni, a widzę że niektóre osoby napewno nie są. Z tego co wiem to forum jest miejscem gdzie możemy pisać o tym co nas dręczy, przeszkadza nam. Jeżeli Marcie nie odpowiada to co my lubimy uszanujmy to.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 29 sie 2003, 10:56

kasienko ja nic nie mam nie mam madrosci ani inteligencji... tym stwierdzeniem jakos niekorzystnie wyrazilas sie nie o moim intelekcie a o swoim. inteligencjie ma kazdy jeden wieksza drugi mniejsza. przecietny iloraz inteligencji wynosi 100 a wiekszosc ludzi miesci sie w przedziale miedzy 90 a 110 ja moge cie zapewnic ze mam wyzszy co mialam wykazane na testach IQ. Glupia tez raczej nie jestem skoro ucze sie w renomowanej szkole osiagam bardzo dobre wyniki i dostalam sie do klasy IB (jak nie wiesz co to jest to na priv moge wyjasnic) do ktorej na egzaminie nie trzeba bylo wykazac sie wylacznie wiedza a takze mysleniem i kojazeniem faktow. no coz zanim wyciagniesz pochopne wnioski zastanow sie... jak kiedys ktos powiedzial: "lepiej milczec i niech pomysla ze jestes glupcem niz odezwac sie i rozwiac wszystkie watpliwosci"
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: Marta (ot, tak) » 29 sie 2003, 12:08

boski Adamie czy widziales moj wierszyk??

Postautor: Syriel » 29 sie 2003, 15:00

Zacznę może od rzekomej 'banalności' "Zdjęć z wakacji", bo to mnie to chyba najbardziej rozśmieszyło w tym temacie... Wiesz Marto... skomponuj tak 'banalną' muzykę, napisz tak 'banalny' tekst i sprzedaj płytę na której się to znajdzie w pond 100 tyś. egzemplarzy, a padnę przed tobą na kolana i oddam ci hołd... ale z tego co na razie widzę to stać cię na:
"mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola"
(chyba komentarz zbędny, ładny cover "dilera".. nie ma co...)

Monotematyczność tekstów... dobra ma ci się prawo nie podobać... Ale czemu w takim razie kupiłaś kasetę? Nie żal ci pieniędzy?... no chyba że ją kupiłaś od piratów... ale to już inna sprawa... Nadal nie rozumiem po co ją kupiłaś i słuchałaś tyle razy skoro to była taka męczarnie? Jeśli po to żeby nam uświadomić jakie Łzy są 'bee' to szkoda twojego 'poświęcenia'...

Mnie osobiści nie zanudzasz swoimi tematami... jestem otwarta na uzasadnioną krytykę... szkoda, że twoja taka nie jest i nawet nie potrafisz jasno wyrazić o co ci chodzi... Wyż koni?? gratuluje pomysłowości :P heheh... co do nudów... to nie martw się tak o nas... Jeśli się tu już od 1,5 niektórzy nie zanudzili to znaczy, że tak źle nie jest... A jeśli myślisz, że jesteś w jakikolwiek sposób kontrowersyjną osobą na tym forum to muszę cie zmartwić... Było tu już wiele takich osób... A ty nie jesteś nawet w pierwszej 20 mojego (i pewno nie tylko mojego) ranking takich osób... Proponuję więcej kreatywności... :)

"Lzy(Adam - "lykam...tabletki , ok.16 dziennie, wydaje... pieniadze, tysiace na ubrania...)"

Aha... nie ma jak wyrwać kawałek wypowiedzi z kontekstu... Zupełnie jak gazetki pokroju Bravo czy Popcorn (nie ubliżając tym gazetą :P)... jeśli chodzi o te tabletki, to nie wiem czy wiesz ze Adam jest chory na serce i dlatego je zażywa... to chyba normalne... prawda? To o pieniądzach też jest wyrwane z kontekstu, bo Adam tam mówił, że ostatnio wydał trochę pieniędzy na ubrania, na koncerty... nie wiem co w tym dziwnego widzisz?? Dorobił się to jego...

"wkrecilismy sobie filma z kumplami nawet nie zdajac sobie sprawy jak to was zbulwersuje!"

No i co, do Oscara chcesz być nominowana, że nam o tym mówisz...? To chyba na jakieś forum filmowe by sie nadawało... Jak dialogi w tym filmie są na poziomie "wkręciliśmy sobie filma" ('poprawnie' i 'po polsku' ;)) to gratuluję.... Ale jeśli to na forum Łez piszesz, to musi to być z zespołem choć trochę związane... Co tam Ania jakiś striptiz w tym filmie robi, czy co, że ma nas to zbulwersować ?? heheh...

"Ludzie, z Wami nawet sie podysutowac nie da - albo sie obrazaja, albo mnie urazic probuja..."

"Czemu widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?" (Bib. Tyś.)

Zapraszam do polemiki... Może się przekonasz, że z nami tak źle wcale nie jest...

Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 29 sie 2003, 15:18

to moze zaczniemy od rankingu skoro taki prowadzisz... mozesz mi go zaprezentowac. :lol:

Postautor: Syriel » 29 sie 2003, 15:34

Marta (ot, tak) pisze:to moze zaczniemy od rankingu skoro taki prowadzisz... mozesz mi go zaprezentowac. :lol:

Trochę czasu by mi to zajęło bo forum ma już ponad 1,5 roku... (to forum).. I wątpię, że nicki takie jak mondrala czy bobek coś by ci mówiły... A siebie tam nie zobaczysz... Więc narazie ci radzę przejrzec wcześniejsze tematy i pouczyć się od 'mistrzów' :twisted: :P
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 29 sie 2003, 15:41

jak podasz mi ten swoj przyglupi ranking to latwiej mi bedzie znalezc tych mistrzow. ehh lzy smiechu moga plynac przez ludzi rabiacych jakies dziwaczne rankingi ludzi na forum ;)

Postautor: Syriel » 29 sie 2003, 15:45

Marta (ot, tak) pisze:jak podasz mi ten swoj przyglupi ranking to latwiej mi bedzie znalezc tych mistrzow. ehh lzy smiechu moga plynac przez ludzi rabiacych jakies dziwaczne rankingi ludzi na forum ;)

Nie denerwuj się tak... złość piękności szkodzi... 8) Radzę poczytać forum za nim zaczniesz stosować znowu nieuzasadnione słowa w stylu 'przygłupi'... A swoją drogą chyba ci zaczęło zalezeć żeby sie w nim znaleźć... Nawet od 'mistrzów' się chcesz uczyć... Wow duża poprawa... :twisted: 8)
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 29 sie 2003, 16:02

to ty powiedziales zebym sie od nich pouczyla. ja chcialabym poczytac tylko co oni pisza. a przyglupi to nie jest nieuzasadnione w moim mniemaniu tworzenie takich rankingow jest naprawde bezsensowne i przyglupie.
pozatym nie denerwuje sie, nie da sie denerwowac krecac sobie z kogos beke ;)

Postautor: Syriel » 29 sie 2003, 16:10

Marta (ot, tak) pisze:to ty powiedziales zebym sie od nich pouczyla. ja chcialabym poczytac tylko co oni pisza. a przyglupi to nie jest nieuzasadnione w moim mniemaniu tworzenie takich rankingow jest naprawde bezsensowne i przyglupie.
pozatym nie denerwuje sie, nie da sie denerwowac krecac sobie z kogos beke ;)

Wyjaśnie ci coś... jeśli ty ten ranking wzięłaś na poważnie to gratuluję inteligencji... 8) ehhh... Próbuję ci tylko wytłumaczyć, ze twoje 'obraźliwe' posty na nikim tu już wrażenia nie robią... Bo mieliśmy tu ludzi stosujacych o wiele bardziej oryginalną krytykę... :roll:
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 29 sie 2003, 16:18

Wyjaśnie ci coś... jeśli uwazasz ze jestem tu po to zeby robic na was wieksze wrazwnie moimi "obrazliwymi"postami niz inni stosujac o wiele ardziej orginalna krytyke to gratuluję inteligencji... ehhh... Próbuję ci tylko wytłumaczyć, ze lzy dobrego wrażenia nie robią... bo jest wiele zespolow duzo lepszych z duzo bardziej ambitnumi tekstami i muzyka

Postautor: Syriel » 29 sie 2003, 16:26

Marta (ot, tak) pisze:Próbuję ci tylko wytłumaczyć, ze lzy dobrego wrażenia nie robią... bo jest wiele zespolow duzo lepszych z duzo bardziej ambitnumi tekstami i muzyka

Kazdy ma swoje zdanie... a twoje nie jest jakieś super odkrywcze... wiec nie wiem po co robisz tyle szumu... i wymyślasz te durne wierszyki o A Konkolu... :roll:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Re: ROZPRZESTRZENIAJACY SIE WYZ KONI!!!!!!

Postautor: Cień Anioła » 29 sie 2003, 17:26

Marta (ot, tak) pisze: wkrotce wyz koni opanuje cala Polske!!!!!!!

Juz opanowała,ale nie tylko Wyszkoni,cale Łzy opanowały Polske :D
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 29 sie 2003, 19:45

Syriel pisze:"Lzy(Adam - "lykam...tabletki , ok.16 dziennie, wydaje... pieniadze, tysiace na ubrania...)"
Aha... nie ma jak wyrwać kawałek wypowiedzi z kontekstu... Zupełnie jak gazetki pokroju Bravo czy Popcorn (nie ubliżając tym gazetą :P)..

hehe to było w Bravo Girl...(ambitna gazeta zresztom)
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Różne czyli Inne”