ROZPRZESTRZENIAJACY SIE WYZ KONI!!!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 30 sie 2003, 21:01

no tyle to i ja wyczytalam. ale moze sama autorka tematu nam to wyjasni??
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 30 sie 2003, 21:19

Wątpię w to. :!: Ona nie ma zamiaru przed nami się tłumaczyć , bo przecierz straci swój honor :?
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 30 sie 2003, 21:36

nie watp :!: nie wiem co to za honor nie mowic ile ma sie lat :o moze dla ciebie bo dla mnie nie ale nie zamiezam o tym pisac ogolnie na forum :!: :wink: jak cos chcecie wiedziec dotyczacego mnie zapraszam na priv :!: :!: :idea:
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: Paula_Jestem » 30 sie 2003, 21:40

" nie wiem co to za honor nie mówić..."- nie wiem co to za zdanie. no prosto z renomowanej szkoły..
skoro już nie honor to dlaczego nie powiesz na ogóle? zaprzeczasz sama sobie. nie chcesz sie przyznać i tyle. a czy ta renomowana szkoła to nie tylko wytwór Twojej wyobraźni/?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 30 sie 2003, 21:57

to nie wytwor to potwor :evil: :twisted: :P
a to forum nie jest po to zeby mowic o mnie :!: :!: :!: tez nie po to zeby wyrazac tylko pozytywne opinie o zespole :!: :!: :!:
o mnie mozecie pogadac na privie :roll: :!:
[/b]

Postautor: po prostu ja » 30 sie 2003, 21:59

owszem, forum nie jest po to, by mowic o Tobie. i nie tylko na pozytywne opinie. jednak krytyka powinna byc czyms poparta, to po pierwsze, po drugie, nie powinny tematy godzic w uzytkownikow.
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 30 sie 2003, 22:00

wybacz ale mam inne tematy na PW niż rozmowa o Tobie...
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 30 sie 2003, 23:27

paulo ja ci wcale nie kaze o mnie gadc na prive ale sa osoby ktore wyrazaly chec czegos sie o mnie dowiedziec wiec im to umozliwiam skoro nie chcesz to byla tylko propozycja nie wiem czemu odebralas to inaczej

Postautor: kasieńka » 30 sie 2003, 23:33

Marta wystarczy że odpowiesz na 100 pytań , wtedy dowiemy sie czegos o Tobie :twisted: :wink: :!: Do roboty :wink:
Awatar użytkownika
mSonic

Postautor: mSonic » 31 sie 2003, 9:33

Moi drodzy. Pisałem wcześniej, że nie widzę sensu w tym temacie, ale zmieniłem zdanie. :) Można dokładnie ocenić ludzi z danego forum rzucając właśnie taki temat :twisted:
Nie podoba mi się to co Marta robi, ale muszę jej pogratulować "oglądalności" :D W ciągu kilku dni tyle wyświetleń i odpowiedzi :evil:
A Wy kochani daliście się w to wszystko wciągnąć tak łatwo. Nie chcę nikogo urazić przez to, ale Marta osiągnęła przez wasze wypowiedzi cel tego tematu a Wy macie jedynie powód do kłótni z nią :)
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 31 sie 2003, 11:31

Ja bym się chętnie skusiła na polemikę z rzekomym "antyfanem" Łez...ale mam wrażenie że Marta nie tylko nie jest antyfanką....ale zdaje się być fanką Adama....a w tej sytuacji polemika nie ma najmniejszego sensu.....i jeszcze jedno.....radzę się Wam wszystkim zastanowić nad tym co piszecie w tematach Marty i odpowiadacie na Jej posty......niech każdy się zastanowi czy to co ma zamiar napisać jest potrzebne....czy to aby nie śmiecenie....można z nią "dyskutować" w taki sposób jak Wy to robicie (choć mnie się on nie podoba)...ale nie tu tylko na PW.....nie ma co się tu łapać za słówka.....i zachowywać się tak samo jak Ona......lub nawet śmieszniej......
Sylwia
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 31 sie 2003, 12:12

nio Sylwia ma racje. ja już nic nie pisze w tematach Marty
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 31 sie 2003, 13:24

Ja też juz nie piszę!!!male nie mogłam sie powtrzymac.Teraz wszystko sie robi nudne(chodzi mi o ten temat ) :?
Awatar użytkownika
Katie

Postautor: Katie » 31 sie 2003, 13:30

Racja!Szkoda czasu i nerwow na ten temat i ta bardzo denerwujaca osobe...
Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 31 sie 2003, 21:46

Ja dopiero teraz weszłam, bo jakiś czas mnie nie było i dopiero teraz wszystko przeczytałam, więc mam nadzieję, że nikt nie pogniewa się, że wypowiem swoje zdanie, kiedy teoretycznie temat został zamknięty ... Uważam ten temat za głupi, a zawartą wnim ironię za mało smaczną i gustowną ... ale sens tematu, wytarty z ironii, szanuję ... Ktoś nie lubi Łez i nie podoba Mu się to, że opanowują Polskę - Jego prawo ... Nie wszystkim podoba się to samo i tak jest, było i będzie ... Co poniektórzy 'fani' trochę tu przesadzili jak na mój gust, a najbardziej to mnie rozwaliła kasieńka - no ale każdy prezentuje sam siebie ... Trochę za dużo tu powstało zamieszania, ale ogólnie zgadzam się z Anią (po_prostu_ja), że krytyka krytyką, ale niech nie godzi w ludzi, których przecież nie znamy ... a kto pierwszy ugodził, to aż trochę wstyd ... no ale nic to ... Osobiście "Zdjęć..." nie potrafię nazwać kiczowatymi, ale że takowe piosenki na koncie Łez są też nie zaprzeczę ... Nie uważam również, że fakt iż Marta ma negatywne zdanie o zespole i muzyce, był przeszkodą w przebywaniu na forum - jak to gdzieś wcześniej padło ... aczkolwiek polemika na główny tema zeszła na wzajemne wyzywanie się ... i trochę to wszystko przykre ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "

Wróć do „Różne czyli Inne”