ROZPRZESTRZENIAJACY SIE WYZ KONI!!!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 01 wrz 2003, 12:48

kathleen_kelly pisze: Nie uważam również, że fakt iż Marta ma negatywne zdanie o zespole i muzyce, był przeszkodą w przebywaniu na forum - jak to gdzieś wcześniej padło ... aczkolwiek polemika na główny tema zeszła na wzajemne wyzywanie się ... i trochę to wszystko przykre ...

Fakt... zgadzam sie... Można stosować krytykę, ale uzasadnioną i zawartą w słowach, które nie są uważane za wulgarne... W tym temacie to już lekkie przegięcie...

A tak na marginesie ja tylko jestem ciekawa jakiej to (niekiczowatej i ambitnej) muzyki słucha Marta... Jaka jest ta 'jednyna droga prawdy' z której zboczyliśmy???
Awatar użytkownika
elkeron
Kontaktowanie:

Postautor: elkeron » 04 wrz 2003, 16:23

Syriel pisze:Fakt... zgadzam sie... Można stosować krytykę, ale uzasadnioną i zawartą w słowach, które nie są uważane za wulgarne... W tym temacie to już lekkie przegięcie...

A tak na marginesie ja tylko jestem ciekawa jakiej to (niekiczowatej i ambitnej) muzyki słucha Marta... Jaka jest ta 'jednyna droga prawdy' z której zboczyliśmy???

Syriel, święta słowa...

A co do muzyki, której słucha Marta, to na pewno nie jest to muzyka dla ludzi głupich, a wykonawcy ją grający na pewno nie są przymuleni (czy jakoś tak)...
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2003, 14:51 przez elkeron, łącznie zmieniany 1 raz.
Łzy, Łzy, Łzy, Łezki, Łzy...
Niech płyną...
:cry:
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 04 wrz 2003, 20:26

prawda!! nie sa :) lol widze ze szybko lapiecie
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: sochunia » 14 wrz 2003, 23:18

jestem tu nowa ale jednego jestem pewna, marta zboczylas z kursu i trafilas tutaj. A pewnie chcialas dostac sie na forum Ich3 :D :D
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 15 wrz 2003, 19:23

sochunia pisze:jestem tu nowa ale jednego jestem pewna, marta zboczylas z kursu i trafilas tutaj. A pewnie chcialas dostac sie na forum Ich3 :D :D

Dobre sobie :P :twisted: a tak przy okazji to witam!! :lol: :D sylwia;-)
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 15 wrz 2003, 19:53

ojeje to to nie jest forum i3?? w sumie myslalam ze to ten sam zespol tylko ma dwie zamienne nazwy. no bo przeciez to co oni graja jest takie podobne. i frontmen zespolu tez ma czerwone wlosy i tez sie ubiera w skory badz skoropodobne wdzianka. no i maja srednia udana wokalistke
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: kasieńka » 15 wrz 2003, 22:15

Marta (ot, tak) pisze: w sumie myslalam ze to ten sam zespol tylko ma dwie zamienne nazwy. no bo przeciez to co oni graja jest takie podobne. i frontmen zespolu tez ma czerwone wlosy i tez sie ubiera w skory badz skoropodobne wdzianka. no i maja srednia udana wokalistke

Jeśli uważasz , że Łzy i Ich 3 to są takie same zespoły :!: to ja już nic nie chcę mówic na Twój temat :? :twisted: :wink:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 15 wrz 2003, 22:35

czy Wy nie widzicie ze ona chce Was do szału doprowadzić stwierdzeniem iż Łzy i Ich3 to to samo??!! otwórzcie wreszcie oczy!
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Andzia

Postautor: Andzia » 16 wrz 2003, 1:11

Marto Adam ma włosy koloru ciemny brąz, nie jesteś coś na czasie, opuszczasz się w studiowaniu zespołu Łzy.
A ich3 rozumie że już skończyłaś studiować skoro znasz ich muze.
No cóż fani Łez nie znają jej tak dobrze więc może nam coś przybliżysz na ich temat. Chyba że nie byłaś pilną studentką. :wink:

P.S. Jak tam zdrówko, główka nie boli? Bo ostatnio coraz gorsze posty wysyłasz. :twisted:
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 17 wrz 2003, 16:06

Hehe...co tu dużo pisać...droga Marto..."i tak miłośćprzeradza się w nienawiść"...moze to jest właśnie tak? Marta kiedyś kochała Łzy, a potem cos sie stało i teraz hm pisze głupoty? :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 17 wrz 2003, 21:44

Paula_Jestem pisze:czy Wy nie widzicie ze ona chce Was do szału doprowadzić stwierdzeniem iż Łzy i Ich3 to to samo??!! otwórzcie wreszcie oczy!

Paulinka My wiemy , ale niech Marta się cieszy ,że nas nabiera :wink: :twisted: niech ma z tego satysfakcje :wink: :D
Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 19 paź 2003, 12:27

Kiedys w zamierzchlej przeszlosci tez bylam fanka ich3, ale to sie skonczylo i moge powiedziec ,ze Łzy a ich3 to na pewno nie to samo .Łzy sa the best :D :) :!: :!:
Awatar użytkownika
Harry
Kontaktowanie:

Postautor: Harry » 06 lis 2003, 21:41

Musze przynzac ze nic z tego nie kapuje... chyba chodzi oi zabijanie koni tak? :roll: :?: :?: :?: Nio ja tam raczej gustuje w koniach ze stalu ... nnie ma to jak stary dobry harlej:D
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 19 sty 2004, 17:51

Hmmm... Ja nic z tego nie kapuje. Jeśli chodzi i zwierzątka konie to musze przyznac, ze to kochane stworzonka. Ale wy tu w szumie odbiegacie od tematu. 8) No ja w przyszłości załoze stadnine koni "jupi''. :twisted:
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 19 sty 2004, 18:06

bez komentarza do tego tematu :roll:

Wróć do „Różne czyli Inne”