Jakie to błędy robią ludzie...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 05 paź 2003, 10:05

jakie to błędy robia ludzie?
nasze Łzy też są ludxmi, i też błedy popełniają
ja znalazłam 2
I w Slońcu, powinno być smutne serce, karmiła je miłośc, jest, to serce, nie ten serce, rodzaj nijaki, nie męski
II w Zdjęciach powinno być i ubiorę się w najpiękniejsza sukienkę, ona nie będzie ubierała sukienki, tylko siebie
ale biorac pod uwagę, to, ze Łzy robia całą resztę poprawnie, to chyba takie ważne to nie jest:P

a co do błędów mediów, to przy teledysku oczu, u mnie było widac, zespół ZY, bez Ł. ALe to chyba niechcacy im tak wyszło... chyba, ze to ja jestem ślepa...
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 07 paź 2003, 18:00

Błędów jest ogólnie dużo. I wszędzie :?
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 07 paź 2003, 21:23

anka, ot tak pisze:a co do błędów mediów, to przy teledysku oczu, u mnie było widac, zespół ZY, bez Ł. ALe to chyba niechcacy im tak wyszło... chyba, ze to ja jestem ślepa...

to pewnie mało ważne ale często jest LZY przy teledyskach zamisat ŁZY jakby to sprawiało im trudnosć w napisaniu poprawnie :twisted:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 07 paź 2003, 21:27

Ale niektóre programy uzywane w tv moga np nie transkodowac polskich czcionek...
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 08 paź 2003, 13:54

anka, ot tak pisze:I w Slońcu, powinno być smutne serce, karmiła je miłośc, jest, to serce, nie ten serce, rodzaj nijaki, nie męski

tylko ze tu chyba chodzi o to, ze nie serce tylko kogos ta milosc karmila..."smutne serce, karmila go milosc..."...przynajmniej ja tak interpretuje :P
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 08 paź 2003, 14:23

hhehehe o to będzie fajny dział, ubawie się.
Jak ja bym tak usłyszała że gościem będzie Ania i ten jak mu tam, to zawał na miejscu, zgon,co za osioł prowadził audycje, nie znać naszego lidera to WSTYD ;);)
Pewna soba, która zgodziłą się ze to dobry pomysł na utworzenie nowego działu, była mocna, aż mi się samopoczucie poprawiło.
ADRIAN TO DOBRY POMYSŁ hehehe pozdrowienia specjalne dla niej
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 08 paź 2003, 15:33

"I w Slońcu, powinno być smutne serce, karmiła je miłośc, jest, to serce, nie ten serce, rodzaj nijaki, nie męski

tylko ze tu chyba chodzi o to, ze nie serce tylko kogos ta milosc karmila..."smutne serce, karmila go milosc..."...przynajmniej ja tak interpretuje :P"

faktycznie.... nie pomytślałam, ale ja rozumiem mimo wszystko jako serce jego... ale i tak nie mam racji, sorry :P
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 paź 2003, 16:39

'Kto obudzi się obok Ciebie wczorajszego poranka' - Co prawda nie poprawne gramatycznie albo bardzo mi się podoba :D
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 08 paź 2003, 19:14

ja też tam zawsze słyszę obudz i mi sie to b.podoba, ta zamiana czasów, ale jak wejdziesz w texty, to jest napisane obudził, i ja w końcu nie wiem jak jest. Chociaż może najpierw napisali tu text, a potem w czasie nagrywania troszke poprxzemieniali?????
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 08 paź 2003, 19:38

Cień Anioła pisze:'Kto obudzi się obok Ciebie wczorajszego poranka' - Co prawda nie poprawne gramatycznie albo bardzo mi się podoba :D

Mnie to na poczatku troche raziło,ale sie przyzwyczaiłam :D
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 10 paź 2003, 16:21

A mnie się to od początku podobało :D
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 11 paź 2003, 20:40

Margot pisze:A mnie się to od początku podobało :D

Tylko ja jestem na takie rzeczy bardzo wrazliwa :P :wink:
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 14 lis 2003, 17:07

dobre ,dobre!!!! a ten co zapowiadał Top Trendy to był Cezary Pazura.I powiedział że 4 chłopaków i jedna dziewczyna z ......Pszonowa.Temat przyprawił mnie o kupę śmiechu :lol: :lol: :lol: pozdrawiam wszystkich Łezkowych fanów do zobaczenia gdzieś tam......
annagdy
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 04 gru 2003, 18:58

Czasami przez te błędy mediów już nie umiem znieść :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 05 gru 2003, 20:09

A ja to się kiedys w mojej rejonowej gazecie ("życiu podkarpackim") doczytałam że zespół ŁZY tworzy "czterech panów i dwie panie"...te gazety to się czasmi poprostu błaźnią - takie głupoty piszą. okropność! :evil:

Wróć do „Łzy”