APEL DO WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 18 wrz 2003, 16:46

hmm a nie pomyslalas ze moze my tez dzialamy w obronie??
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: sochunia » 18 wrz 2003, 21:40

Marta (ot, tak) pisze:a nie pomyslalas ze moze my tez dzialamy w obronie??
a czy wiesz ze zeby ktos mogl sie bronic najpierw druga osoba musi zaatakowac?? a z tego co wiem to ty Marto weszlas na to forum zeby atakowac fanow Lezek :twisted: :twisted: {a najlepsza obrona jest atak. POMYSL O TYM}
"Ja jestem dealerem narkotyków. Sprzedaję je na mieście przy szkole na chodniku"
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 18 wrz 2003, 22:51

a pomysl ze lzy atakuja wszystkich pojawiajac sie gdzie tylko sie da. tego juz zniesc sie nie da.

Postautor: Sylwia » 18 wrz 2003, 23:00

Podyskutowałam bym z Tobą.....ale póki co mówisz coś takiego nie popierając tego żadnym argumentem.....więc nie lubię polemizować z Kimś takim.....kto póki co nie ma nic do powiedzenia.....
Sylwia
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 18 wrz 2003, 23:04

Lzy w radiu co chwila. lzy na kanalach muzycznych, lzy na listach przebojow. lzy w programach telewizyjnych. lzy na plakatach, lzy w sklepie z glosnikow i na polce, lzy w radiowezle w szkole, lzy spiewane przez przechodniow na ulicy, lzy zasmiecaja swiat i mecza ludzi... moze nie wszystkich ale takich jak ja i naprawde wielu innych.

Postautor: sochunia » 19 wrz 2003, 9:43

kazdy telewizor i radio mozna wylaczyc albo przelaczyc na inna stacje. na plakaty nie musisz patrzec wystarczy odwrocic glowa w inna strone. a co do tego ze ludzie spiewaja Lzy na ulicy, no coz wystarczy ze nie bedziesz ich podsluchiwala :lol:
"Ja jestem dealerem narkotyków. Sprzedaję je na mieście przy szkole na chodniku"
Awatar użytkownika
sochunia

Postautor: sochunia » 19 wrz 2003, 9:48

a jezeli chodzi o muzyke w innych miejscach, to ty chodzisz do sklepu zeby tylko posluchac muzyki czy na zakupy :?: to samo tyczy sie szkoly, ja chodze do szkoly zeby sie uczyc, ale ty chyba robisz na odwrot
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 19 wrz 2003, 11:24

Marta (ot, tak) pisze: lzy zasmiecaja swiat i mecza ludzi

O ZAŚMIECANIU TO TY SIE JUZ LEPIEJ NIEWYPOWIADAJ, PROSZĘ....
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 19 wrz 2003, 11:46

Łukaszo pisze:

O ZAŚMIECANIU TO TY SIE JUZ LEPIEJ NIEWYPOWIADAJ, PROSZĘ....

Masz racje Łukaszo - nic nie mowie kto tu forum zasmieca :evil:
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 19 wrz 2003, 12:14

Ta właśnie wypowiedżświadczy o Tobie, albo jesteś mało inteligentna albo bardzo młoda, bo używasz argumentów dopbrych dla 11 latków, nie obrażając 11 latków oczywiście...
Awatar użytkownika
Evela

Postautor: Evela » 19 wrz 2003, 22:18

Wiesz Marta jescze nie miałam okazji sie wypowiedziec na twój temat , miałam tego nie robic , ale po przeczytaniu temtów z twoim udziełm zmieniłam zdanie :!: Gdybyś była mądzrzejsza to byś nawet tu nie wchodziła, tylko poszukała sobie forum z twoimi zainteresowaniami muzycznymi :!: JA nie toleruję osób która próbuja wmawiać głupoty , innym wiedząc , że i tak ich sie nie przekona :!: Więc gdybys była mądrzejsza to bys podziękowała wszystkim za miłą zabawe i z tad odeszła :!: :wink: :twisted:
Jestem jaka Jestem!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 19 wrz 2003, 22:19

kazdy telewizor i radio mozna wylaczyc albo przelaczyc na inna stacje. na plakaty nie musisz patrzec wystarczy odwrocic glowa w inna strone. a co do tego ze ludzie spiewaja Lzy na ulicy, no coz wystarczy ze nie bedziesz ich podsluchiwala a jezeli chodzi o muzyke w innych miejscach, to ty chodzisz do sklepu zeby tylko posluchac muzyki czy na zakupy to samo tyczy sie szkoly, ja chodze do szkoly zeby sie uczyc, ale ty chyba robisz na odwrot

heh to ty niezlym kujonem jestes skoro na przerwach tez sie uczysz. przerwy sa po to zeby sie zrelaksowac i troche odpoczac co uniemozliwiaja lzy. pozatym idac chodnikiem gdy gdzies przedemna jest plakat lez nie mam zamiaru odwracac glowy a nuz na kogos wpadne ;) w do sklepu chodze jak chce cos sobie kupic albo dla rozrywki ale atmosfera w sklepie wplywa na podejmowane przez czlowieka decyzje co do kupna.. a na to wplywa nie tylko wyglad i jakosc sklepu ale takze muzyka ktora w nim puszczaja... na ulicy jak ktos spiewa glosno to naprawde nie trzeba podsluchiwac zeby slyszec... heh a mowiicie ze moje wypowiedzi sa malo inteligentne.. ja sie wiec lepiej nie wypowiem o poziomie wypowiedzi ktora zacytowalam...

heh mam 10 lat :)[/quote]

Postautor: sochunia » 19 wrz 2003, 23:03

jezeli tobie 10 minut wystarcza na relax to znaczy ze jestes szybka :lol: , ale dla mnie to za malo, a jezeli chodzi o twoj komentarz do mojej wypowiedzi :twisted: : ja jakos musze zyc z tym ze kiedy ide gdzies z qumplami to nonstop slysze Ich3, ale jakos nie wchodze na forum tego zespolu i nie obrazam innych ludzi
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 19 wrz 2003, 23:49

Droga Marto przeczysz sama sobie...jeśli miałabys dość Łez nie bawiłabyś się w to...w tym momencie nie 'walczysz' ze Łzami tylko z Fanami, którzy nie mają wpływu na to co Łzy grają, a jedynie słuchają to co zespół wykonuje! :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 20 wrz 2003, 13:27

maja wplyw. gdyby nie glosowali na ta piosenke na listach przebojow itp nie bylo by tego tak duzo... i3 naprawde prawie nie slychac. nie szkoda wam kasy na smsy?? co do 10 min przerwy to moze calkiem sie czlowiek nie zrelaksuje ale nawet spiac 6 godzin sie nie zrelaksuje calkowicie a jednak ide spac nawet jak wiem ze mam czas przespac sie chocby 3 godziny. tak samo na przerwie choc troche sie zrelakwac i choc troche odetchnac od lekcji...

Wróć do „Różne czyli Inne”