APEL DO WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 30 sie 2003, 21:37

morelkaz pisze:To jest coś w stylu MONDRALI, tylko tym razem w mniej inteligentnej postaci

W jakich tematach udzielal sie MADRALA - jestem tu od stosunkowo niedawna a chcialabym to przeczytac - help :)
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 30 sie 2003, 21:46

magda 89 wlasnie to chcialam wam przekazac. nie jestem niedorozwinieta, to przykre i zazdroszcze wam ze macie takich idoli. ojej pragne byc jak oni. juz nawet przestalam ubierac sie na czarno tak jak ania. i jak ania mam stara rozowa spodnice ktora czasem zakladam zeby robic sensacje. jestem. nie moge sie znalesc nie tylko w swiecie. nie umiem sie znalesc nawet w wiosce ktorej zyje, moze to przez te niedorozwiniecie wiem zasluguje tylko na rozdeptanie. moze ty to zrobisz uwazam ze mi sie nalezy. prosze depczcie mnie ukamienujcie. ktore z was jest bez grzechu niech pierwsze zuci kamieniem.
uwazam ze ciebie cechuje prawdziwy hart ducha i odwaga. ja bym sie nie odwazyla komus napisac to co ty napisalas mi
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: anka, ot tak » 30 sie 2003, 21:46

A może założycielka wcale żałosna nie jest. Skoro ona nie powinna nas oceniać po tym, czego słuchamy, to może my jej po tym, co napisała też nie. Nie zgadzam się z nią. Kocham Łzy. Ale może ona ma jakiś problem, czuje się odrzucona i niekochana. I swój gniew i nienawiść do świata próbuje wyrzucić dokuczając nam. Może ma dzisij zły dzień. Może niechcący zrobiła coś głupiego. Może tak nie jest, ale jeśli tak, to żal mi jej bardzo. Tak szczerze. Współczuje Ci Marta i powtarzam jeśli masz problemy idź do psychologa. Nie duś wszystkiego w sobie, a potem nie wylewaj na nas. ZBo może Tobie sprawia to jakąś przyjemnosć, ale nam na pewno nie. Chociaż i Ty pewnie głupio się czujesz, po tym jak się dowiedziałaś, że jesteś beznadziejna. Bo chyba to wszyscy tu chcą Ci dać do zrozumienia. Ja Cię nie znam, więc oceniać Cię nie będę.
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 30 sie 2003, 21:54

zdolowaliscie mnie. juz wczesniej ludzie mowili mi ze jestem beznadziejna ale im nie wierzylam. wy zdajecie sie byc tacy inteligentni i wspaniali i tez tak mowicie wiec chyba to jest prawda. jestem beznadziejna ojej psycholog na to nie poradzi juz nic i nikt nie jest w stanie tego zmienic. chyba sie zabije
i widzicie do czego mnie doprowadziliscie :?: :!: :?: :!: :?: :!:
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: anka, ot tak » 30 sie 2003, 22:04

Przepraszam, jeśli Cię zraniłam. Nie chciałam naprawdę. tylko mi strasznie Ciebie żal. Mówię na poważnie. Z psychologiem też było jak najbardziej poważnie. Nie jesteś beznadziejna. Jesteś chora. A to nie jest to samo, co beznadziejna. To jest coś zupełnie innego. Nie zabijaj się. Dużo osób tak myśli, chcę sie zabić. A to jest tylko ucieczka od problemów. Nie lepiej je pokonać i żyć szczęśliwie? Ja też zawsze myślałam, że mi nic nie pomoże, ale sie udało. Może Tobie też się uda? Wierzę w Ciebie. Na pewno Ci wyjdzie.
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 30 sie 2003, 22:16

Marta (ot, tak) pisze:ja bym sie nie odwazyla komus napisac to co ty napisalas mi

A TERAZ NA SPOKOJNIE - przepraszm ale z calym szcunkiem - nalezalo ci sie !!! Marto - nie uprzykrzaj sobie zycia - tu ( na forum ) sa tysiace osob ktore kochja ANIE, ADMA, RAFALA, DAWIDA, ARKA, ADRIANA oraz muzyke jako tworza wlasnie te osoby - nam to odpowiada - jezeli Tobie NIE - poszukaj muzyki jaka Tobie bedzie odpowiadac - nie masz prawa nawet probowac niszczyc idealow zyciowych jakie wykreowaly sobie rozne osoby na podstawie muzyki Łez czy nawet samych wykonawcow. :( :(
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 sie 2003, 22:52

Marta-widac,ze dosc dlugo łez sluchasz(sluchalas)i nie wiem co Oni Ci zrobili ze taka nienawisc czujesz.
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 30 sie 2003, 23:27

Głupio Mi teraz :( :oops: Marta(ot_tak) że tak mało Ci dowaliłam :wink: :D Szkoda mi Ciebie, ale zabijaj się :twisted: :!: :twisted: Prosze :!: :!: Warto..Życie nie jest przed Tobą :!: :wink: Jeszcze raz wielkie sorry :oops: :( :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 31 sie 2003, 9:01 przez kasieńka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joola

Postautor: Joola » 31 sie 2003, 0:32

Mam wne wrazenie, ze ta cala Marta robi sobie jaja, bo jej wypowiedzi nie widac, ze jest jakas zalamana....nie wierze jej......tylko nie wiem po co to jej cale gadanie, jaki ma w tym cel hehehe
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 31 sie 2003, 1:54

tema t do dupy
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 31 sie 2003, 2:56

Ja marty przepraszac nie bede, a jaesli chce cos sobie zrobic to prosze bardzo...to jest jej problem. Dla mnie ludzie tacy jak ona albo sobie najzwyczajniej w siwecie robia jaja, albo poprostu chca na siebie zwrocic uwage... ale tak naprawde nie zrobia sobie nic zlego. Zreszta cos juz o tym mowilismy kiedys w temacie o samobojstwach...
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 31 sie 2003, 8:59

Joola napisała:

Kod: Zaznacz cały

Mam wne wrazenie, ze ta cala Marta robi sobie jaja, bo jej wypowiedzi nie widac, ze jest jakas zalamana

Wiesz mam to samo wrażenie.Że to wszystko to jaja.Każdy zacznie Ją przepraszac a Onna wyskoczy z czymś znowy głupim.Moimi przeprosinami chciałam tylko spradzwic pare rzeczy , a teraz Je odwołuję :!: :!: Bo myśle że Marta wciska nam tylko kit :!: :?
Awatar użytkownika
mSonic

Postautor: mSonic » 31 sie 2003, 9:52

Marto, :) zaczynasz pisać coraz lepsze teksty :D To że są chamskie pominę, ale potrafisz zakręcić ludźmi :D

A co do Waszych odpowiedzi, to brak mi słów :) Wiem, że bronicie swoich "ideałów" ale bez przesady. Marta założy kolejny temat i znów będziecie się kłócili z nią ?? Takie osoby się ignoruje a nie wdaje się z nimi w dyskusję.

A tak na marginesie. Jeśli Marta napisze kolejny temat dotyczący tego samego, to chyba moderatorzy wiedzą co robić ;)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 31 sie 2003, 13:31

Ja juz niewiem o co chodzi.Usunieto mój tenmat "Ludzki los dla odmiany"Nie wiem co komu sie w nim nie podobało :? Nie rozumiem :!:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 31 sie 2003, 13:54

Pewni taki temat juz byl.Radze sie zapytac Sylwii albo innych moderatorow.

Wróć do „Różne czyli Inne”