FORUMOWY FAN-CLUB (FFC) + REGULAMIN

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Ojczenasz
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ojczenasz » 10 maja 2005, 18:58

mar-r pisze:Hmmmm, ja znam większość osobiście. Chyba nie o to chodzi jednak....
Mar-r ma rację, jest to chyba nie tylko stanie pod barierkami, czy to , że większość się zna osobiście.Ale jest super atmosfera no i czeka się na spotkanie z zespołem.A jeszcze te przeżycia w drodze na koncerty.Każdy koncert robi z nas coraz większych "weteranów"(heheh ale to zabrzmiało)Jest to jakiś sposób na spędzenie wolnego czasu.Z resztą przy tym można zwiedzić wiele różnych miejsc, jak w moim i Elly przypadku.Byle tak dalej. A każdy na koncertach z FFCowiczów i tak przestrzega etykiety, wiadomo czeka się cierpliwie, no a z ochroniarzami niestety nie można dyskutować, ponieważ to jest ich praca- no trzeba się dostosować.
Ojczenasz
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ojczenasz » 12 maja 2005, 21:20

:D :P Witam.Chciałbym wrócić do legitymacji FFC.Mam pomysł taki , żeby były one takimi naszymi identyfikatorami na koncertach.Były już kiedyś takie, ale podejmuję sie wykonać identyfikatory.Myślę ze pozwoliłyby one nas rozpoznawać wsród publiczności, bo koszulki raczej nie za bardzo.Zajmę się wykonaniem takich identyfikatorów bez obarczania Was kosztami.Jedynie tylko koszty przesyłki do Was.Można go będzie nosić na "smyczy" ale to już indywidualna sprawa.Z jednej strony logo słońce, a z drugiej małe zdjęcie, napis FORUMOWY FAN CLUB ZESPOŁU ŁZY
, imię , nazwisko, nick i wystarczy.Musicie mi przysłać tylko swoje dane i fotkę w postaci pliku jpg(skaning z legitymacji szkolnej np.)Z resztą wielu osób mam zdjęcia z koncertów to jak ktoś nie będzie miał a był na koncercie ze mną kiedys, to nie ma problemu.Następny temat regulaminu to będzie przyjmowanie do FFC, ale o tym potem.Pa.Piszcie do mnie avers@mysz.com.pl lub gg 5146256 pa. :P
Ojczenasz
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ojczenasz » 12 maja 2005, 21:55

:D Jeszcze zapomnialem.Dodajcie do tych danych nazwę miasta z którego pochodzicie.Pa :P
Awatar użytkownika
śmiech_przez_łzy
Kontaktowanie:

Postautor: śmiech_przez_łzy » 13 maja 2005, 9:09

A do kiedy można wysyłać zdjęcia?
Awatar użytkownika
Elly
Kontaktowanie:

Postautor: Elly » 13 maja 2005, 11:28

Zawsze można wysłać zdjęcie, tyle ze jak się spręzycie z wysyłaniem, to wtedy bedzie to szybciej załatwione :wink: One będą robione na bieżąco
Obrazek
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 13 maja 2005, 11:39

A moze byc fotka wyslana mms-em :>

A tak na powazniej to spoko pomysl, tylko ze w danych moznaby wszystkie wpisac jakby komus zginela to sie znajdzie
Obrazek
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 13 maja 2005, 17:52

Legitymacje to bardzofajny pomysł ;)

Ps. A ja nie mam swojej fotki :cry:
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 13 maja 2005, 20:25

ja w najblizszym czasie zrobie sobie nowe fotki i w przyszlym tygodniu postaram sie przesłac
Ostatnio zmieniony 27 gru 2006, 17:34 przez Małgoś, łącznie zmieniany 1 raz.
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 14 maja 2005, 18:03

A mozna wyslas jakies duze zdjecie a pan by sobie pozniej obcial... bo mam zepsuty komputer i mam problem z wyslaniem zdjecia i jego wskanowaniem. Albo czy mozna by wyslac poczta normalna... Bo nie wiem jak inaczej dam rade.

No i w takim razem co mam zrobic z lista członkow FFC... Czy teraz ktos inny bedzie sie tym zajmowal? I czy w takim razie mam narazie nikogo nie dopisywac?
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Ojczenasz
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ojczenasz » 15 maja 2005, 18:36

:D Może być. Możecie przysyłać duże.jakoś się przysposobi. :P
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 15 maja 2005, 18:43

Ja juz wyslalam :D i tata z Elly mogli sie posmiac z mojego przecudownego zdjecia :P:P

Pozdrawiam :*
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 15 maja 2005, 19:16

Ja właśnie wysyłam. :D Poszłam sobie dziś do wujka i on mi zrobił zdjęcia aparatem z komórki i przesłał mi na mejla ;)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 maja 2005, 23:33

Jakby ktoś nie zauważył to zostało wprowadzonych parę zmian do regulaminu np. :

Powtarzające się tematy będą usuwane bez ostrzeżenia (chyba że któryś z moderatorów będzie miał dobry humor i przeniesie temat do innego o tej samej tematyce ale po co ryzykować? )
W razie watpiliwości administrator i moderatorzy maja zawsze rację. Reklamacje nie będą uwzględniane. Więc proszę nie pisać na pw, maile ani na gg.

Pilnuj tematów. Nie rób z każdego możliwego wątka off-topicu, nie wprowadzaj bałaganu. Pisz z sensem i na temat, tak, aby czytanie Twoich wiadomości było przyjemnością. Niedopuszczalne są pogaduszki - od tego masz Prywatne Wiadomości (PM).

"odjeb mi się od postów" - nie życzę sobie takich tekstów od Mareczka ani nikogo innego. Nie podoba Wam się moje moderowanie trudno - jesteście na mnie skazani.
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 16 maja 2005, 23:40

Nie odjebujcie sie i nie kłóccie sie co :wink: Cienu własciwie czemu usuwasz posty :?: Moich pare tez wykasowalas juz ale ja tam siedze jak na razie cicho bo nie chce sie klucic :D

p.s Wydawalo mi sie ze nad moim postem byl post Marka a nie twój Cieniu :roll:
Ostatnio zmieniony 16 maja 2005, 23:41 przez Weronique, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 24 maja 2005, 19:20

Ja mska wysłałam a zdjątka jeszcze nie, ale na pewno to w najbliższym czasie wyślę :wink:
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub

Wróć do „Łzy”