FORUMOWY FAN-CLUB (FFC) + REGULAMIN

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
śmiech_przez_łzy
Kontaktowanie:

Postautor: śmiech_przez_łzy » 30 sie 2005, 11:03

moniczka-s14 pisze:Ok dzieki to do niego wyśle tego maila, ale dostałam tez numer do niego na komórke i prosił żeby zgłoszenia smsem przysyłać. Czy to jest jeszcze aktualne??

Doh.
TATA JEST TU SZEFEM i u niego załatwiaj wszystko... wszystko jest aktualne. A poza tym - czytaj uważnie temat... tu masz czarne na białym WSZYSTKO napisane :roll: pozdrawiam 8)
Awatar użytkownika
alas

Postautor: alas » 01 wrz 2005, 21:38

czesc wszystkim
dzisiaj sie zarejestrowalem
mam takie pytanie czy czlonek FFC musi uczestniczyc we wszsytkich koncertach zespolu, zjazdach itp?? bo ja chcialbym sie dostac ale raczej niemoglbym nazaduzu wyjazdow sobie pozwolisc bo mam 14lat i rodzice by sie niezgadzali (rozmawialem z nimi o tym)
pozdrawiam wszystkich z upalnej z Piły
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 02 wrz 2005, 15:48

Nikt chyba oprócz zespołu nie ma możliwości bycia na każdym koncercie (widomo dojazdy, pieniądze, czas, energia :twisted: ) Ja jeżdżę w miare możliwości i statystycznie to wygląda (w wakacje) jeden koncert miesiecznie :D (A zespół gra przecietnie dwa w tygodniu) Ze zlotami jest tak samo, każdy jeździ gdzie może, gdzie go stać i gdzie mu sie chce :)
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 02 wrz 2005, 19:08

Alas mam ten sam problem jeśli chodzi o rodziców. Też mam 14 lat i chetnie jeździła bym na każdy mozliwy koncert, ale z powodu rodziców nie bardzo jest to możliwe, ale jakoś sobie radzę. W te wakacje byłam na paru koncertach, bo najczęściej jeżdze z kolegą. Niestety w domu co do słuchania Łez jestem osamotniona. Mój tata nie bardzo lubi chyba, że oczy szeroko zamkniete, moja mama sie nie wypowiada, a mojego brata to i tak nic nie obchodzi, a na koncerty puszczaja mnie tylko jak ide z kimś, ale naszczęscie wiele osób ktore znam bardzo lubi Łzy. Pozdrawiam.
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
justysia

Postautor: justysia » 06 wrz 2005, 17:51

Nio ja myslalam ze jestem juz w tym klubie...
Ale nie mam legitymaji :(
Byłam juz na koncercie w Gdansku (bez FFC)
Choc oni stali blisko mnie :p
A ja zazdrosilam ze sa w srodku :lol:
Nio bylam z Gdyni nak oncercie (ktorego nie bylo:P)
Nio i na malutkim zlociku w Gdansku..(pozdro 4 Małogs & Marek)
Nio i czo dalej moge robic?
Na forum tez sie staram udzielac w miare czesto:>
I czo dalej?
Aniele mój..tak brzmiało moje imie..i Magią słów zdobyłeś mnie..zdobyłeś...
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Lokalizacja: Miasto biznesu i seksu. "Niech się walą Ci, co nie znają Pidżamy!" - Małgoś.
Kontaktowanie:

Postautor: Nietoperzyca » 07 wrz 2005, 20:09

Dziękuje wam wszystkim za pomoc ;*
Obrazek
Awatar użytkownika
...Nagha...
Kontaktowanie:

Postautor: ...Nagha... » 06 lis 2005, 16:38

Ekhem, justysiu...ja Też jestem w FFC i też czekam na legitkę, ale nie rozumiem, po co Ci tak odrazu jest ona potrzebna? Wiem, że to normalnie zaszczyt jest <lol>, ale Tata, to też człowiek...nie ma na wszystko ot tak czasu.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 08 lis 2005, 12:55

w FFC moze byc prawie kazdy kto troche czasu spedzi na tym forum... JA odczuwam to troche inaczej.. Czuje ze bylem i chyba nadal jestem w FFC... nie potrzebuje legitymacji... Wazne sa odczucia... :roll:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
NatkaZ
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: NatkaZ » 28 gru 2005, 11:44

ja mam pytanie.. ostatnio chcialam wejsc na strone ffc http://ffc.lzy.pl
ale ona nie wchodzi... nie mam jej.. dlaczego i czy/kiedy wróci?? :?
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 28 gru 2005, 13:24

strona zostala usunieta z poprzednia strona zespolu. Zostal zmieniony serwer. Strony chyba juz nie bedzie bo nie ma kto jej zrobic. :roll:
Awatar użytkownika
NatkaZ
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: NatkaZ » 15 lut 2006, 20:40

Carti pisze:strona zostala usunieta z poprzednia strona zespolu. Zostal zmieniony serwer. Strony chyba juz nie bedzie bo nie ma kto jej zrobic. :roll:

Jak tylko zostanę przyjęta do FFC z przyjemnością (jeśli się zgodzicie) zajmę się tym
Awatar użytkownika
przemx

Postautor: przemx » 19 lut 2006, 18:26

ja wyslalem esa i lipa...nie dostalem odpowiedzi;/ ile trzeba mniej wiecej czekac na odpowiedz czy zostalem czlonkiem FFC?? pozdrawiam:*
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 04 mar 2006, 13:29

jak by sie tu wyslowic by wszyscy zrozumieli?
FFC to nie jest zwykly Fan Club. Od dawna mam inna opinie na temat organizacji w FFC... Ludzie ktorzy zostana "tak o" przyjeci do FFC dostana koszulke... ale nigdy niepoczuja tego klimatu. Dla mnie do FFC powinni byc przyjmowali ludzie ktorzy zintegrowali sie z FFC w jakis sposob.. ktorzy jezdza na koncerty, sie zaprzyjaznili poczuli magie... kawalek papieru i tkaniny nierozwiaze problemu. Niechcial bym byc czlonkiem FFC ktory nigdy nie byl na koncercie .... niepoznal ludzi.. niepogadal z nimi... wtedy czlonkostwo nie ma sensu...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 04 mar 2006, 14:37

Ja się z Tobą Carti (:*) zgadzam, ale nie każdy ma takie odczucia. Są pewnie osoby dla ktorych ważniejsza jest koszulka czy sam fakt bycia w Fan Clubie... nie zależy im na tej "magii" o ktorej piszesz.
Tak samo jak nie każdy rozumie, że to że pisze 20 posów dziennie wcale nie musi mu pomoc w integracji i w zjednaniu sobie forumowiczów.
Każdy myśli i rozumie inaczej... i my tego nie zmienimy :roll:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 04 mar 2006, 16:06

Teraz to ja się nie wysłowię. Jestem za integracją wszelkich FC - mi po Strachach Na Lachy fundnięto hotel, i nakarmiono. Dziewucha która mnie widziała 3 minuty daje mi wejściówki na Pidżamę. Inna która nie widziała mnie na oczy proponuje transport gratis. Forum Heya dzieli się plikami i nagraniami, forum Dżemu jest total zintegrowane.
Ludzie ja nie rozumiem. Tak trudno zadeklarować nocleg?? Kolację?? Carti to rozumie który mieszka w innym kraju i na dobrą sprawę powinien mieć to głęboko w d..... Weźmy się do roboty. Ja proponuję stworzyć mapę noclegów w całym kraju. I nie tylko forum Łez. Globalnie. Chaotycznie opisane ale kto chce ten zrozumie :).
Morelka - zauważ że w FFC i tak zostaje garstka osób które deklarują chęć bycia w nim. Gadam praktycznie z każdym i 90% i tak odpada.
A koszulki nie są już tak łatwe do zdobycia jak kiedyś :)
Podobno są granice głupoty - to nieprawda

Wróć do „Łzy”