UFO (Niezidentyfikowane Obiekty Latające).

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kasieńka

UFO (Niezidentyfikowane Obiekty Latające).

Postautor: kasieńka » 06 wrz 2003, 19:01

Nie wiem , jak wy , ale ja nie wierzę w to ,że jesteśmy sami we wszechświecie . Chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat , ale proszę was też o to , abyście pisali czy wierzycie również w różne zjawiska paranormalne np: Duchy ., bo ja tak i kiedyś miałam takie spotkanie z duchem , niestety nie było to miłe . Nie było to napewno złudzenie , ponieważ nie , tylko ja czułam obecność tego ducha . Naszczęście już nigdy więcej mnie to nie spotkało . A czy wam przydarzyło się , kiedyś coś co trudno racjonalnie wytłumaczyć ?Może temat jest głupi , komuś sie nie spodoba , i juz był , ale nie znalazłam takiego;-)Możecie usunąć jęzeli aż wam tak bardzo się nie spodoba , ale sądze że to jest bardzo ważne :!:
Pozdrawiam .
:!: :wink: :D

UFO
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 06 wrz 2003, 19:45

nie wierzę w UFO.... uważam że to jedna wielka bujda.....
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 06 wrz 2003, 19:48

UFO? tez chyba niewierze ale mysle ze tam gdzies bardzo daleko cos jest chyba wszyscy wiedza jak powstala ziemia .. to napewno niebylo jedyne takie zjawisko w calym universum
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 06 wrz 2003, 20:32

nie wierzę w UFO, tak samo jak w krasnoludki,....
Ale w duchy tak. To znaczy w takim religijnym sensie. Po śmierci osoby zmarłe czasem nawiedzają nas tu na Ziemi, żeby nam pomóc, są przy nas, czasem czujemy ich obecność. tak mi się wydaje, ale własnych doświadczeń nie mam
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 06 wrz 2003, 20:36

a ja myśle ze może gdzież jeszcze poza ziemia istnieje inne życie może nie są to istoty takie jak ludzie ale może jakieś zwierzątka? bo w to że jakieś ufo tu przylatuje statkami czy jakimiś latającymi talerzami to chyba co niektórzy sie za dużo Archiwum X naoglądali! :wink: ja oglądam co tydzień :D
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 06 wrz 2003, 21:51

Temat nie jest ważny ale jest intersujący. Co do mnie to nie miałam, stycznosci z żadnymi nadprzyrodzonymi mocami, i prosze to coś ,jakby tak mogło zeby moją osobe sobie odpóściło i postraszyło sobie kogoś innego, ja się boje.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 06 wrz 2003, 22:40

Tak tylko nie rozumiem dlaczego UFO to zjawisko paranormalne skoro wszechświat jest tak wielki że trudno w to uwierzyć że nikogo oprócz nas tam nie ma. Dla mnie zjawisko paranormalne może znaczyć co najwyżej to że nie wiem jak wróciłem dzisiaj z wesela. Z drugiej strony jeśli chodzi o duchy to chyba wierzę bo dużo moich znajomych miało z tym styczność a są to osoby które nie wymyślają sobie historyjek z powietrza. Wypowiem się jeśli coś podobnego mnie spotka jeżeli nie dojdę do wniosku że nie jestem nienormalny.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 06 wrz 2003, 22:41

Z naukowego punktu widzenia jesli ktos by istanial w kosmosie poza nami musialby miec bardziej rozwinieta technike od naszej,bo nam poki co nie udalo sie wykryc obcych istnien.Troszke sie naogladalam programow o kosmosie i sa bardzo ciekawe(moim zdaniem :) )Ale jak dla mnie UFO nie istanieje...
hehe wlasnie w tv uslyszlam tekst- 'wcale nie jestem kosmita' :P
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 06 wrz 2003, 22:47

Ja wierze w duchy, w kosmitow i w krasnoludki :)
A tak wogole, to raz kiedys jak z kolezanka wywolywalysmy ducha, przy zapalonej swieczce, to ona nagle pekla(to byla tak wielka okragla swecka) i sie wosk wylal i jakby utworzyla sie ludzka twarz z tego co sie wylalo. heh i nie wiadomo czy to tylko tak sobie, czy to jakis znak :wink:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 06 wrz 2003, 23:30

Ewelina(Ewka) pisze:Temat nie jest ważny ale jest intersujący. Co do mnie to nie miałam, stycznosci z żadnymi nadprzyrodzonymi mocami, i prosze to coś ,jakby tak mogło zeby moją osobe sobie odpóściło i postraszyło sobie kogoś innego, ja się boje.

Ewka ja też sie boje wiec nie jesteś sama. mnie jak narazie też nic takiego nie spotkało i nie chce żeby mnie spotkało. a osobiście nie wierze w UFO.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 07 wrz 2003, 0:09

Ja się bardzo boje takich rzeczy mimo, że praktycznie w nie nie wierze...jednak cos w tym jest takie bardzo nadzwyczajnego i dziwnego...
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 07 wrz 2003, 1:46

Gdybym nie widział mógłbym napisać że wierze...ale widzialem ('niestety' nie było to spotkanie trzeciego stopnia-zeby nikt sie na złośliwość nie silił) więc to już nie jest kwestia wiary...przynajmniej dla mnie...
Duchów nie widziałem co prawda...ale "są rzeczy na niebie i ziemi o których filozofom sie nie śniło" ;P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 07 wrz 2003, 8:45

No właśnie! :!: A co z tymi Znakami :?: Ile razy w tv pokazywali że na jakiejs łące(obszarze) jest znak :!: :D Bardzo mnie to intereseuję i dziwi :?: Jak do tego mogło dojść :?: Kto to zrobił :?:
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 07 wrz 2003, 9:44

bueh :lol: :lol:
no dobra.
Z naukowego punktu widzenia jesli ktos by istanial w kosmosie poza nami musialby miec bardziej rozwinieta technike od naszej,bo nam poki co nie udalo sie wykryc obcych istnien

a to niby czemu. przeciez mozei ktos istnieje i wcale nie wie o naszym istnieniu bo nie ma wystarczajaco rozwinietej techniki zeby to sprawdzic. to z naukowego punktu widzenia dodalas chyba tylko po to zebyzabrzmialo powazniej. beka z ciebie.
bo ja tak i kiedyś miałam takie spotkanie z duchem , niestety nie było to miłe . Nie było to napewno złudzenie , ponieważ nie

bo ja mialam kiedys spotkanie ze smokiem i nie bylo ono mile bo zional on na mnie ogniem. nie bylo to napewno zludzenie poniewaz nie :lol:

myslalam ze to tylko ja i tacy ludzie co do tego forum podchodza podobnie do mnie zakladaja takie tematy :P
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 07 wrz 2003, 11:21

A ja wierzę w ufo, duchy i inne zjawy...Wszechświat jest wielki, jak mówione było tu już wiele razy...więc dlaczego mamy być sami we wszechświecie ;)

A duchy...o ich istnieniu mówi nawet religia(ANioły...i inne takie) Ja uważam że musi być ktoś kto nam pomaga i komu na nas zależy...;)

My jako biedne małe ludziki, sami byśmy sobie nieporadzili ;p
A dzięki wiarze....czujemy czyjąś obecność i nie boimy się...
Dlatego chcę wierzyć że takie zjawiska istnieją ;))

Pozdrawiam

Wróć do „Różne czyli Inne”