UFO (Niezidentyfikowane Obiekty Latające).

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 07 wrz 2003, 11:53

Ja tam wierzę w UFO choć jest to tak samo nieprawdopodobne jak sprawiedliwość w tym kraju... ale dobrze jest czasem mieć nadzieję na coś czego (być może) nie ma...
Jak spotkam jakiegoś UFO-ka to wam prześlę jego fotkę :lol: ...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 wrz 2003, 12:02

Marta (ot, tak) pisze: przeciez mozei ktos istnieje i wcale nie wie o naszym istnieniu bo nie ma wystarczajaco rozwinietej techniki zeby to sprawdzic.

O to mi właśnie chodziło, więc nie wiem czemu sie czepiasz,widocznie sprawia Ci to przyjemność...
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 07 wrz 2003, 12:10

UFO? mysle ze gdziestam sa jakies istoty pozazimskie, niekoniecznie sa zielone i maja wielkie glowki, ale sa...moze nawet calkiem podobne do nas...i moze wcale nie tak daleko jak nam sie wydaje...
co do duchow aniolow i takich tam istot to tez chyba cos takiego istnieje...osobisie nie widzialam, nie czulam obecnosci takich np duchow ale wierze ze gdzies istenieja...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 07 wrz 2003, 14:29

Ja popieram śliwkę. MAmy podobny pogląd nic dodaj nic ująć.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 07 wrz 2003, 20:27

Hej, a ja w duchy wierzę, przekonałam sie na włsanej skórze, bo jak zmarł mój dziadek, to przez kilka ładnych miesięcy widziałam jego ducha u mnie w pokoju, jak siedzieł w fotelu, nigdy nie rozmawiałam z nim, ale zawsze wymienialiśmy uśmiechy...
A co do ufo, to sama nie wiem. Pewnie jets, bo co byśmy sami robili w tym wszechświecie??
Pozdrawiam sylwia;-)
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 07 wrz 2003, 21:47

Opowiem Wam swoją przygodę , która wydarzyła się w szpitalu , a chodzi o duchy . Dziewczyny , z którymi dzieliłam sale , wymyśliły pewnej nocy , że wywołają ducha , Ja byłam temu przeciwna , ale niestety nie posłuchały mnie . Postanowiły wywołać ducha Jima Morisona i chyba im coś z tego wyszło , bo po całej tej ich zabawie ja nie spałam , całą noc . Zaczeło się od tego , że przez całą noc czułam w pokoju czyjąś obecność . Słyszałam też ciągle pukanie , pod moim łóżkiem i czułam też czyjś oddech za plecami . Rano okazało się , że trzy dziewczyny , które wywoływały ducha nie czuły w nocy zupełnie nic , czułam to ja i jeszcze dwie dziewczyny , w tym ta ostatnia była z innej sali na końcu korytarza . I jeszcze jedno ta dziewczyna z innej sali nie wiedziała ,że w naszej sali ktoś wywołuje duchy i co wy na to .
Ja nie brałam udziału w tym wszystkim , byłam tylko obserwatore, nigdy wsześniej , ani później nie wywoływałam duchów .Pozdrawiam czekam na wasze historie .
:D
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 08 wrz 2003, 19:39

ja ...
wierze w UFO!
bo nie wiem czy sa ale tez nine wiem ze ich nie ma!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 wrz 2003, 20:21

Przeczytałam te kilka Waszych opowiadań o duchach i już wiem,że ta noc nie będzie należała do najmilszych...
Ja wierzę i w UFO i w duchy.. Miałam okazję 3 razy widzieć UFO a duchy.... Moja mama to je przyciąga ;)
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 09 wrz 2003, 2:11

ja tesh wieze w duchy i UFO
jest wiele zeczy kturych nauka jeszcze nie udowodniła ani nie potwierdziła...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 09 wrz 2003, 20:13

Widzę że nie tylko ja wierzę w Ufo, i Duchy ale nie tylko ja miałam z nimi przygody :D Radze wam przeczytać ksążkę pt."Moje przerzycia z duszami czyścowymi" :D :D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 09 wrz 2003, 20:22

Fajnie poczytać takie książki, ale co potem? Potem to ja przez tydzień albo i dłużej boję się zgasić światło :roll: Dlatego ja nie przeczytam ;)
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 09 wrz 2003, 23:42

ja wierzę w ufo i w duchy
swiat jest duży więc czemu mielibysmy się nim nie dzielić z innymi
może gdzieś tam jest inne życie na jakijś planecie
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 10 wrz 2003, 1:23

Ja sie interesuje parapsychologia i lubie te rzeczy i wierze ze procz nas ktos jest (zobaczcie sobie film "Kontakt" :P)
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 10 wrz 2003, 11:51

iwan pisze:Ja sie interesuje parapsychologia i lubie te rzeczy i wierze ze procz nas ktos jest (zobaczcie sobie film "Kontakt" :P)

IWAN, TEN FILM TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH "SF" JAKIE WIDZIAŁEM...OGLĄDAŁEM GO 2 RAZY I NIEMOGŁEM ODERWAC OCZu OD EKRANU :!: TAKZE BARDZO PODOBAŁY MI SIĘ "ZNAKI"

A W UFO TAK BARDZO TO NIEWIERZĘ (CHOĆ RAZ WIDZIAŁEM NA NIEBIE COŚ, CZEGO NIEPOTRAFIŁEM ZIDENTYFIKOWAĆ, WYGLĄDAŁO JAK DRUGI KSIĘŻYC...). WIERZE JEDNAK ŻE "GDZIES TAM" ISTNIEJE ŻYCIE. NIEKONIECZNIE JEDNAK MUSZA TO BYC ISTOTY MĄDRZEJSZE OD NAS. RÓWNIE DOBRZE MOGA TO BYĆ MAŁE ROBACZKI, KTÓRE ŻYJĄ SOBIE SAME, TYLKO JEDZA I S***Ą I NIEZASTANAWIAJĄ SIE SWOIMI MAŁYMI MÓZGAMI CZY KTOS TAM DALEKO JESZCZE JEST CZY NIE... :wink:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 10 wrz 2003, 13:48

sliwka pisze:...moze nawet calkiem podobne do nas...i moze wcale nie tak daleko jak nam sie wydaje....

Tak mi się wydawało, zę z tą moją wychowawczynią to coś nie tak(Paulk pamiętasz to ta trolica heheh);)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"

Wróć do „Różne czyli Inne”