UFO (Niezidentyfikowane Obiekty Latające).

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 10 wrz 2003, 17:01

napisalas ze z naukowego punktu widzenia jakby byli to byli by bardziej rozwinieci od nas a ja sie czepiam bo wcela nie musieli by byc bardziej rozwinieci
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: kasieńka » 10 wrz 2003, 20:23

Co do tej ksiązki"Moje przerzycia z duszami czyścowymi"to warto jest przeczytać.Opowiada o tym co może wywołac wywoływanie duchów....że przychodzi do ciebie dusza którą wywołałeś i cię dręczy czujesz się jak by wbijali w Ciebie widła :x Okropne!!!Ale wazne :!: Jak przeczytałam do nie ogłam prze z1 tydzień spać :(
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 10 wrz 2003, 20:58

Dlatego właśnie ja nie przeczytam tej książki ;) Poza tym te rzeczy to wiem i bez czytania ;)
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 10 wrz 2003, 21:13

Ale nie tylko o tym jest napisane :wink: :!: Ale warto naprawde warto jest przeczytać tę kśiązke bo dzięki niej można ddużo sie dowiedzieć :wink: Ta pani która ją napisała przezyła to na własnej skurze :( a innym chce przekazać że nie warto jest z duszmi zaczynac :wink: :D :D
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 13 wrz 2003, 1:49

U mnie ostanio było widac jakies zelone swiadło na niebie i wysadł w blogu prad
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 13 wrz 2003, 10:00

bueh kasienka no tak jej wlasne przezycia. a wiesz ze jest cos takiego jak fikcja literacka??
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: kasieńka » 13 wrz 2003, 15:58

Marta jak nie wiesz to nie opowidaj głupot.!Szkoda że nie mam 2 ksiązek ,bo z chęcią bym Ci jedną przesłała i byś zobaczyła ze to nie jest zmyslone :?
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 14 wrz 2003, 1:20

Marta (ot, tak) pisze:bueh kasienka no tak jej wlasne przezycia. a wiesz ze jest cos takiego jak fikcja literacka??

"bueh" Marta wg Twojego zajebiście dorosłego sposobu myslenia jeżeli ktoś ma INNE poglądy niż TY to jest uposledzony... Tak więc oświecę Cię że Twoje poglądy to nie są te "jedynie słuszne" -można wierzyć w istnienie istot pozaziemskich, zjawiska paranormalne-lewitację, psychokinezę, duchy, ciala astralne, postrzeganie pozazmysłowe- i inne tego typu "bajery" i mieć -o dziwo! wszystkie klepki na miejscu... a czasem nawet(!) tytuł naukowy.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 14 wrz 2003, 22:08

Marta to że nie masz zadnych doswiadczen z duchami (zazdroszcę :wink: ) to nie musisz się z innych nabijac :? :wink: . Naprawde dzieja sie rozne rzeczy. :!: I osoby które miały takie spotkanie wiedzą cos na ten temat :twisted:
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 03 lip 2004, 23:01

Wszechświat jest za duży abyśmy byli w nim sami. Czy naprawdę musimy być takimi egoistami i podporządkowywać sobie cały wszechswiat. Ja wierzę w życie pozaziemskie. Nie jesteśmy sami.. Napewno...
Wierzę, ż kiedyś ktoś to udowodni.....
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 04 lip 2004, 12:22

bleh to ja polecam Faktor X o tych sprawach...ja wierze w to, w co wierzyć muszę...
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 04 lip 2004, 20:00

Wiecie ze mój brat kiedys miał przezwisko UFO :twisted: nie wiem czemu naprawde :P
Awatar użytkownika
tuptus_lzy

Postautor: tuptus_lzy » 04 lip 2004, 23:35

Wierzę w UFO. Nie wiem co sądzić o duchach. Jednak mam takiego PPS-a o duchach. Jednak w połowie wymiękam i nie czytam dalej. Naprawdę boję się duchów. Jeśli chodzi o UFO to wydawało mi się kilka razy, że na niebie pojawiło się UFO. Ma książki o UFO. Jedna jest całkiem niezła. Może opiszę jedną z moich przygód z ludkami.
Wyszedłem na wieczorny spacer z pieskiem. Piesek latał po łączce. Ja się zapatrzyłem w niebo i zobaczyłem tak jakby światło. Niebieskawo czerwone. I jakiś kształt. Nagle coś przyspieszyło i wybuchło. Poczułem się jakoś dziwnie.

Jeśli chodzi o duchy to słsyzałem o przypadkach, gdy poltergeisty (wkurzające duchy) nawiedzała niektóre domy i np. zapalały co popadnie. Jednak znam sposób na odpędzenie poltergeista po wywoływaniu ducha. Jescze są środki zaradcze tak jak modlitwa. Należyty szacunek do ducha, skupienie, zorganizowanie i potrzeba, dla której faktycznie chcecie wywołać ducha. Chcecie się o coś go zapytać na przykład. Natomiast po wywoływaniu, aby poltergeist odszedł czas na kąpiel w soli oraz gorący i zimny prysznic. Dobrym sposobem jest też ciągła modlitwa. Musicie prosić ducha o odejście od swojego ciała.

Właściwie to już wszystko co chcę napisać o duchach i UFO. Ja biorę na poważnie oba zjawiska wyżej wymienione. Duchów się boję natomiast UFO... Za dobrze je znam, abym się bał go. Nie chodzi o spotkania. Przypadki, w których UFOKI bestialsko zamordowali ludzi są bardzo rzadkie.
Łzy rules!
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 lip 2004, 2:07

tuptus_lzy pisze: poltergeisty (wkurzające duchy) .

Polterngeist, -dosł. duch hałaśliwy :)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 05 lip 2004, 2:22

To ja zawsze dla moich sąsiadów jestem Poltergeistem :D jak rano slucham muzy w domu sam :twisted:
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.

Wróć do „Różne czyli Inne”