TROCHE WSPOMNIEŃ-SCENARIUSZ

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

??

Postautor: taodmisia » 08 wrz 2003, 15:45

Ekhm...co piszemy??
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 08 wrz 2003, 16:06

Ja bym wolala do "Tańcz..." :roll:
marigell

Postautor: marigell » 08 wrz 2003, 16:35

Ale następnym singlem będzie "Troche wspomnień" Więc nie narzekać, nie marudzić tylko pisać :twisted:

Oczywisćie jak można się domyslic Adamowi chodzi o scenariusz 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 08 wrz 2003, 17:49

Jestem ciekawa czy ktoś to przeczyta, wkazdym razie próbuje....

Wyobrażam sobie dziewczyne idącą wzdłóż zasypanej śniegiem polnej drogi, w pewnym momencie siada i wspomina....
Wspomina sobie wszystko dokładnie, chatke w górach w której siedzali ze sobą w wolne chwile, i której spędzali Święta, w mijescu którym rozkwitła ich miłosć, pięknie ustrojoną choinke pod którą leżą prezenty, piją winą,rozpakowują podarunki.(brak świateł, jedynie blask kominka)
"Grzane wino pod choinką podarunki
Czy będzie jeszcze kiedyś taka zima"

Kolejny epizod...
Po winie i odpoczynku wybierają się na spacer, w góry, rzucają się śnieżnymi kulkami, przystają tylą się do siebie,zachwycają pięknym księzycem i cieszą każdą chwilą spędzoną razem ekhm tu wyborażam sobie pocałunek;)

Siedząc tak i Wspomonając, przypomina sobie kiedy się pokłócili, piękne chwilie prysły, krótka sprzeczka po czym on wychodzi z domku zostawiając ją samą......

Ona wychodzi załamana z chatki, idzie przemyśleć wszystko... siada i wspomina to wszystko, poczym wraca i wszystkie listy napisane do niego pali w kominku, patrząc jak płoną....

KONIEC
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 wrz 2003, 17:59

Jędrka scenariusz(który bardzo mi się podoba) jest w temacie "'Trochę wspomnień tamtych dni' nowy singiel ".

Ja własnej opcji nie mam.Ale oczekuje dużo śniegu...
i czekam z zniecierpliwieniem na ten teledysk żeby się 'Anki' wyzbyć :P
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 08 wrz 2003, 18:28

ja też dużo nie wymyślę, ale mam nadzieję, że jakkolwiek teledysk będzie wyglądał, to będzie w nim mnóstwo śniegu, ale takiego czystego, bialutkiego, a nie brudnego szarego takiego jakiego widujemy zazwyczaj
Śmieszne by było, gdyby dziewczyna dosłownie wyciągała broń :P Żartuję
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 wrz 2003, 18:59

A mi się ta piosenka wogóle nie kojarzy z wielką miłością w sensie,że oboje byli w sobie taaaaak bardzo zakochani ;) Jeśli już coś, to widze,że to ta dziewczyna była - jest - bardzo zakochana w tym chłopaku.... Albo.... Pożądanie.... Pożądają się bardzo.... Ale nie kochają.....
W każdym razie zgadzam się,że śnieg powinien być bialutki :)
Awatar użytkownika
N@di

Śnieg powinien byc bankowo

Postautor: N@di » 08 wrz 2003, 19:14

ale wydaje mi sie ze to powinno byc cos w tym stylu ze tylko ona go kochala, oczywiscie byli ze soba jednak on nie traktowal jej jak prawdziwa milosc A ona brala to bardzo powaznie zbyt powaznie... Kochala za dwoje....
nawet madrzy ludzie robia czasem cos glupiego;)
Awatar użytkownika
Dagmara

Re: Śnieg powinien byc bankowo

Postautor: Dagmara » 08 wrz 2003, 19:22

N@di pisze:ale wydaje mi sie ze to powinno byc cos w tym stylu ze tylko ona go kochala, oczywiscie byli ze soba jednak on nie traktowal jej jak prawdziwa milosc A ona brala to bardzo powaznie zbyt powaznie... Kochala za dwoje....

Też to miałam na myśli. Oprócz tego,że byli ze sobą... Nie musieli być razem,żeby przeżyć takie chwile.... I nie byli :P Tak ja odbieram tą piosenkę przynajmniej :)
Awatar użytkownika
N@di

hmm...

Postautor: N@di » 08 wrz 2003, 19:27

tak tez mozna ale tam w tekscie jest ze : "kiedys byly spacery i pocalunki" wiec wydaje mi sie ze powini byc razem albo bynajmniej wedlug niej oni byli razem a wedlug niego nie... On moglby ja np olewac... a ona byc w niego zapatrzona jak w obrazek... ciezko powiedziec bo kazdy widzi to inaczej... ja mysle ze tylko autor tekstu wie co mial na mysli piszac ten utwor;) Niech zgadne kto jest autorem;P
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 08 wrz 2003, 19:28

Widzę, że Zespół szybko się zabiera do następnego singla (ciekawe dlaczego ?? :D :twisted: ) Hmm opcja scenariusza....

Myślę, że teledysk powinien zacząć się znacznie wcześniej niż muzyka (piosenka).... Na początku wyobrażam sobie jak pada śnieg, wszędzie dookoła jest ciemno (noc) i widać tylko światełka z okien domów. Następnie kamera wchodzi przez drzwi do jednego z drewnianych domków... i ukazuje się dziewczyna siedząca przed kominkiem i oglądającą album ze zdjęciami. Następnie scena przechodzi tak jakby dziewczyna coś wspominała... i wtedy zaczyna się utwór.... "Zapisałam to na śniegu...". Mamy w ten sposób dwie sceny... Dziewczyny przed kominkiem i scenę wspomnień.... w której opowiedziana zostaje historia piosenki.

"Kiedyś były spacery i pocałunki"... "Grzane wino pod choinką"...
"Czy będzie jeszcze kiedyś taka Zima"..... i w tym momencie (czyli tuż przed refrenem pokazane zostają sceny gry całego zespołu z poprzeplatanymi scenami Wspomnień i dziewczyny w domku. Cały zespół znajduje się w scenerii Zimowej a może nawet świątecznej.

Na końcu piosenki "Moje serce jest jak ognia żar...Moje słowa są jak wiatru szept, szkoda, że dopiero teraz wiem, że nie warto jest kochać za dwoje..."... Dziewczyna spogląda na zdjęcie swojego ukochanego... i płacze, poczym zamyka album...

THE END :)

Dziękuję za uwagę :))
...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 08 wrz 2003, 19:32

wow ty to masz talent mi to sie bardzo podoba. musze przyznac ze ciekawy projekt napewno fajnie by wygladal. moze zostaniesz rezyserem???
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 wrz 2003, 19:32

Nie będę mojej "wizji" przedstawiac,bo ciężko by mi było ją przedstawić.... To jak odbieram ta piosenke.... Ale.... Moim zdaniem ani Ona nie była w Niego zapatrzona, ani On Jej nie olewał :) I oboje wiedzieli,że nie są razem ;) O, może teraz coś mój odbiór tej piosenki jest bardziej zrozumiały ;)
Awatar użytkownika
N@di

Postautor: N@di » 08 wrz 2003, 19:40

kurcze moon jestes genialny lepiej bym tego chyba nie ujela tylko jeszcze zostaje kwestia wspomnien i wlasnie tego jakie to powinny byc wpomnienia czy tylko np jej wspomnienia czy np jeszcze sceny jej ukochanego ktory nie traktuje jej zbyt powaznie?? kurcze jakie robienie scenariuszow jest trudne mam nadzieje ze ja nigdy nie bede musiala robic tego zawodowo;)
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 08 wrz 2003, 19:44

ok moze ja cos wymysle!
nie bede taki oryginalny!
gorska wioska gdzies na zadupiu...
padajacy snieg jakas aktorka (agniszka wlodarczyk)
idaca wzdloz jakiejs gorskiej doliny! po chwili akcja dzieje sie w domku gorskim! mam nadzieje e cos bedzie z tych texstow np moona!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...

Wróć do „Łzy”