TROCHE WSPOMNIEŃ-SCENARIUSZ

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 08 wrz 2003, 19:46

Carti pisze:wow ty to masz talent mi to sie bardzo podoba. musze przyznac ze ciekawy projekt napewno fajnie by wygladal. moze zostaniesz rezyserem???

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem... ale wymyśliłem to na poczekaniu. Myślę, że gdybym miał więcej czasu i pomyślał więcej to wyszło by z tego coś ciekawego, a tak podałem tylko kilka propozycji, może coś zostanie wykorzystane :P Szczególnie fajnie jakby teledysk nie zaczynał się odrazu piosenką tak jak napisałem :)
...
Awatar użytkownika
N@di

Postautor: N@di » 08 wrz 2003, 19:54

Benek a faceta powinien zagrac Cezary Pazura:P Nie ale tak serio to dobry pomysl zeby nie zaczynalo sie zaraz piosenka. Bardzo mi sie podobal ten pomysl ze jest ciemno i otwieraja sie drzwi do chatki a tam przy kominku siedzi dziewczyna z albumem... Potem zaczynaja sie wspomnienia... Para stoi w zimie na jakiejs pojanie ona patykiem zapisuje na sniegu tych :pare oczywistycg slow" otacza je sercem on sie usmiecha lapie ja za reke i caluje... a teraz wy cos wymyslcie bo mi sie pomyslu skonczyly...
nawet madrzy ludzie robia czasem cos glupiego;)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 08 wrz 2003, 19:59

N@di pisze:Para stoi w zimie na jakiejs polanie ona patykiem zapisuje na sniegu tych :pare oczywistycg slow" otacza je sercem on sie usmiecha lapie ja za reke i caluje...

Myślę, że ona nie jest już z tym chłopakiem... tylko marzy o nim... zapisując to na śniegu... ale kiedyś byli razem... Tylko, że on tak naprawdę nigdy jej nie kochał...
...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 08 wrz 2003, 20:05

moze byc czarek pazura ...
ona na koncu na sniegu wysika swoje imie... hehehehe
zart...
ale mozna by cos z tad wziasc to byla by nagroda dla forum ale to wszystko zalezy glownie od zespoly..kasy...kariny... i reszty ekipy lzy!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
N@di

Postautor: N@di » 08 wrz 2003, 20:06

my tutaj o pierwszej zwrotce rozwazamy a tu jeszcze druga zostala w ktorej to wszystko sie troszke komplikuje bo jest takie cos: "kiedys z tlumu krzyknie kto patrzcie ona chyba trzyma bron..." mysle ze w czasie refrenu miedzy poiwerwsza a druga zwrotka powinien byc pokazany zespol a potem przedstawione jej wyobrazenia: Ze stoi wsrod tlumu na ulicy, hm... moze w jakim duzym centrum pelno ludzi niekoniecznie zima, pokazany strzal , bron ktora lezy na ziemi a obok niej pada cialo, potem powrot do cieplego domu na slowa "jeszcze raz zasmakujemy namietnosci" do sypialnie wsrod swieczek oni razem, jednak juz tylko kochankowie, potem on wychodzi z chatki , potem zespol, no i znowu dziewczyna z albumem przy kominku placze zamyka album i jak to powiedziales THE END
A z tym sikaniem to niezly pomysl:DDDDDDDD
nawet madrzy ludzie robia czasem cos glupiego;)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 wrz 2003, 20:17

moon pisze: Szczególnie fajnie jakby teledysk nie zaczynał się odrazu piosenką tak jak napisałem :)

Ja właśnie nie lubie jak np. na początku teledysku ktoś gada np. tak jak w nowym Limp Bizkit.Ale co do tego co napisłeś to mi się podoba...tak jak w Anastazji...
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2003, 20:21 przez Cień Anioła, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 wrz 2003, 20:17

Z tą bronią to ja bym się spierała... Myślę,że to tylko metafora.....
Wogóle to co piszecie jakoś totalnie mi nie pasuje do piosenki :P
I tak bywa ;)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 08 wrz 2003, 20:18

Ja uważam, że nie chodzi tutaj o taki prawdziwy strzał... to tylko taka przenośnia... większość zwkązków kończy się nienawiścią, choć nie zawsze.... Moim zdaniem broń w teledysku nie byłaby zbyt mile widziana, jeszcze na MTV nie puszczą :P
...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 08 wrz 2003, 20:22

na moze kogos zabic na teledysku...
fajny rozlew krwi...
moze jakis zamach na teledysku...
heheehehe
ale z tym kominkiem to moze przejsc ale broni nie bedzie bo mtv sie napewno nie zgodzi ..
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 08 wrz 2003, 21:06

o tak Benek zróbmy z tego teledysku coś w rodzaju RAMBO:P:P;)
Latające rece, ucięte głowy,tryskająca krew...każdy ma swoja wizje teledysku...moze w zeszłym wcieleniu byłeś TERMINATOREM:P;);)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 wrz 2003, 21:16

Daga napisz, jak widzisz ten teledysk, bo mnie aż skręca z ciekawości ;)
Znając życie to tak jak to było z Anastazja to i teraz teledysk będzie inny niż sobie wyobrażamy.. choć będzie jedna wspólna rzecz niewątpliwie: śnieg ;)
Za każdym razem gdy słucham tej piosenki wyobrażam sobie scenariusz caly pod KArpaczem w zimie i to nie moja wina... byłam tam nocą zimą nie raz i tam jest o tej porze ślicznie... wiec jestem za tym, żeby najpierw zaczął sie teledysk potem piosenka... teledysk musi być melancholijny i sentymentalny... na poczatku dziewczyna ( i błagam nie Agnieszka Włodarczyk! :( ) właśnie siedząca przy kominku, ogląda album, nie wiem jak przedstawić "zapisałam to na śniegu..." ale kolejne wydarzenia z życia z tym chłopakiem są przedstawione na zdjęciach... Właściwie wydaje mi sie, chyba podobnie jak Justysi, że oni nie byli razem, on jej nie kochał, to ona kochała za dwoje... na słowa "moje serce jest jak ognia żar (...)" dziewczyna pokazana na kanapie czy fotelu na tle kominka, potem zbliżenie na nią jak płacze...
Aktorkę do tego teledysku napewno nie wyobrażam sobie jak Agnieszke Włodarczyk (chyba Ci podpadłam Benek :D), raczej z ciemnymi, delikatnymi włosami, delikatna, delikatne rysy, nie zawysoka...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 08 wrz 2003, 21:17

hehehe... Ewka jesteś normalnie extra... Benek to napewno terminatorem był... widać to w jego oczach... :wink: a teledysk... o taaak... dużo krwi.... to jest to :wink: :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 wrz 2003, 21:22

mloda.jg pisze:nie wiem jak przedstawić "zapisałam to na śniegu..."

Ja to widze tak-powinno być narysowane duże serce na sniegu, lub napis kocham Cię czy coś w tym stylu-po prostu banalne,tak jak w tekście.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 wrz 2003, 21:42

Młoda.... Nie wiem czy powinnam moją wizje tu przedstawić.... :) Ale może przerobie ją i jutro napisze :)
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 08 wrz 2003, 22:09

Justysia pisze:Młoda.... Nie wiem czy powinnam moją wizje tu przedstawić.... :) Ale może przerobie ją i jutro napisze :)

to ja już od razu proponuje aby zespoł nakręcił klip w dwóch wersjach... jedna do puszczania po 22... ta z wizji Justysi... i druga jakaś lżejsza... :wink: bo inaczej to będzie problem z vivą i mtv :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...

Wróć do „Łzy”