TROCHE WSPOMNIEŃ-SCENARIUSZ

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
N@di

Postautor: N@di » 13 wrz 2003, 18:50

hm a ja bym to widziala tak ze ona stoi przed tym lustrem i widzi tam jego albo ich razem i wtedy lustro peka...
nawet madrzy ludzie robia czasem cos glupiego;)
Awatar użytkownika
kacha

Postautor: kacha » 14 wrz 2003, 13:28

[color=red][/color]

:D BARDZO MI SI E SPODOBAL Eweliny scenariusz.

TYLKO NA ZREALIZOWANIE TEAGO POMYSLU TRZEBA TROCHE POCZEKAC :D :wink: [color=brown][/color
]
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 14 wrz 2003, 17:40

A mnie męczy taka sprawa - dlaczego, jeśli Twierdzicie że Łzy nie są komercyjne i nie mają być, Układacie scenariusz do teledysku pod kątem tego czy MTV go puści czy nie??????????????
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 14 wrz 2003, 20:28

O dzięki Kacha hehe moze ja pomoge we wszystkich teledyskach Łzom.
Ja będe paniom od teledysków sese:D:D.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
N@di

Postautor: N@di » 14 wrz 2003, 20:56

mar-r pisze:A mnie męczy taka sprawa - dlaczego, jeśli Twierdzicie że Łzy nie są komercyjne i nie mają być, Układacie scenariusz do teledysku pod kątem tego czy MTV go puści czy nie??????????????
Masz racje! Tez jestem jaknajbardziej za tym zeby nie patrzec na to pod katem MTV lzy jakos sobie dawaly dobrze rade bez MTV
nawet madrzy ludzie robia czasem cos glupiego;)
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 20 wrz 2003, 16:44

a ja bym chciała na słowach "kidy z tłu krzyknie ktoś patrzcie ona chyba trzyma broń" żeby tak serio było żeby np.zła ulicą w tłumie nikt nei zwracała na nia uwagi wszyscy ją mijali i nagle wyjeła by broń to by było fajne
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 20 wrz 2003, 22:44

mar-r pisze:A mnie męczy taka sprawa - dlaczego, jeśli Twierdzicie że Łzy nie są komercyjne i nie mają być, Układacie scenariusz do teledysku pod kątem tego czy MTV go puści czy nie??????????????

bo gdzies tzreba ten teledysk obejrzec.

a ja teledysk widze tak. choinka, swieta, cieply nastroj, wieczor, album ze zdjeciami. wspomnienia.... z czarno - bialego zdjecia przechodza obrazy, ktore koncza sie tez "w albumie" czarno - bialym zdjeciem, i zblizeniem na aktorke. przy "tak naprawde to Ty nidgy nie kochales mnie..." zblizenie na dziecko bawiace sie przy choince, lub rozpakowujace prezent. za oknem zimno, ciemno, snieg, w domu przytulnie - kominek. poza tym to podobnie jak pisal moon. ale widze caly czas ten sniego, to dziecko i te zdjecia - zabawa przy choince, lepienie balwana, swieta razem spelnione - z nowonarodzonym dzieckiem (nie wiem czemu, ale to dziecko koniecznie musi byc jak dla mnie!!:P) potem jakas inna kobieta, jakas klotnia, trzasniecie drzwiami - druga zwrotka.... zamkniecie albumu i koniec. wizja podobna jak moona bodajze :)

mi sie wydaje, ze ta milosc jednak tam byla - albo chociaz zludzenie "tak naprawde to ty nidgy nie kochales mnie..." ale zludzenie bylo :)
Obrazek
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 20 wrz 2003, 23:31

Hmmm....moja wizja...dla mnei ten teledysk musi być tragiczny jeśli chodzi o głębszy sens...druga wzrotka...śmierć...cierpienie...mnie do teraz przy słowach "...padna strzały i tak zabije miłóść.." przechodza dreszcze...co do całości to napisze jutro...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania Radziszewska
Członek FFC

scenariusz, moze sie kojazyc z innymi, ale straralam sie

Postautor: Ania Radziszewska » 28 wrz 2003, 15:57

Ok, zaczynam:
Dziewczyna jest w lesie i siedzi na zasypaniej sniegiem polanie, jest cala zaplakana, zmarznieta i zmoczona od siedzenia na sniegu (swietne miejsce to polanka w lesie w Bukowinie Tatrzanskiej)

Przy: "Nie czytasz moich listow" jest pokazany chlopak ktory wyzuca jej list idac sie bawic z innymi dziewczynami.

Wydaje mi sie ze przydalo by sie pokazac dwa swiaty, cierpiacej dziewczyny i balujacego chlopaka

Przy: "Wtedy byly spacery i pcalunki, dziewczyna paczy na niebo i przypomina sobie te dawne zaczarowane chwile, w milej atmosferze i cieplam otoczeniu i w jego ramionach. Ona bardzo go kochala.

Przy Refr. dziewczyna wstaje energicznie, buntuje sie przeciwko swoim uczuciom, ociera lzy i idzie .... lecz obrazki z przeszlosci dalej na krotko pokazuja sie w jej glowie.

Po refr. przy drugiej zwrotce dziewczyna jest na jakims przyjeciu. Wyglada pieknie, czarujaco a zarazem tajemniczo, lecz na jej twarzy dalej panuje smutek.

Na tym przyjeciu widzi jego tanczacego z inna dziewczyna, i wyobraza sobie siebie wyjmujaca bron i zabijajaca siebie. Pozniej padajaca na ziemie.

Po jakims czasie on ja widzi i sie zbliza do niej z usmiechem na twazy, jakby nigdy nic. Sugeruje ze mogli by powtorzyc te namietne noce, ale bedac tylko przyjacojmi.

Przy Refr. ona znow sie buntuje, i mowi swym cierpienom "koniec" znow przechodza jej obrazki kiedys szczesliwej pary przez glowe, lecz ona sie odwraca i zostawia wspomnienia za soba.

Odchodzi czujac sie wolna i dumna z siebie.
Teraz wie ze nie warto bylo. To naprawde koniec

Przy "Moje serce jest jak ognia zar ..." Widac ja w przytulnej zimowej chatce (moze nawet przed piekna choinka a w tyle widac jej rodzine ktora ja kocha) i widac ze jest szczesliwa

Mam nadzieje ze sie wam jakos spodoba
Pozdrawiam Ania
nie igraj z ogniem bo sploniesz...
nie wlaz w moje zycie gdy nie zaprosze bo zatracisz sie w swojim...
nie mow o mnie bo zapomna mowic o tobie...
...bad bad girl.... (z takim niewinnym spojzeniem dziecka :P)
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 29 wrz 2003, 10:53

No muszę przyznać że ciekawy pomysł przedstawiłaś... ja bym go chętnie wykorzystał, ale poczekajmy na zdanie innych osób...
Awatar użytkownika
Ania Radziszewska
Członek FFC

Thanx

Postautor: Ania Radziszewska » 29 wrz 2003, 14:37

Dzieki, staralam sie, fajnie ze ci sie podoba (teraz sie zaczerwienilam :oops: )

Dzieki, i pozdrawiam
Ania Radziszewska
nie igraj z ogniem bo sploniesz...
nie wlaz w moje zycie gdy nie zaprosze bo zatracisz sie w swojim...
nie mow o mnie bo zapomna mowic o tobie...
...bad bad girl.... (z takim niewinnym spojzeniem dziecka :P)
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 11 sty 2004, 11:01

Moon ma swietny pomysl, uwazam iz tak powienien wygladac teledystk do TWTD
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
esti

mam nadzieje że sie jeszcze przyda!

Postautor: esti » 11 sty 2004, 20:28

Może za późno sie oddzywam jeśli chodzi o ten temat (ale jest tyle tematów że nie sposób ich przejrzeć)
Ja to widze tak: Ania chodzi po górach i odwiedza miejsca po których niegdyś chodziła ze swoim ukochanym. na koniec wraca do górskiego domku w którym spędzili ten "pierwszy raz" i po ostatnim wspomnieniu które ją "dobija" tłucze jakąś rzeczą (koniecznie tego byłego) zwierciadło.

II opcja: w górskim domku (w tle kominek) stoi przed zwierciadłem i wspomina piękne chwile. Na koniec oczywiście tłucze zwierciadło :twisted:
Ale na pewno musi być śnieg, noc i na wstępie nie mogą być od razu słowa :)
Mam nadzieje że to sie jeszcze na coś przyda a jak napisałam to za późno to przepraszam bo wcześniej mnie nie było na forum :( Jestem pełna podziwu dla moon! Swietny scenariusz! :wink:
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 11 sty 2004, 20:31

Swietny scenariusz Aniu!!! Jestem pełna podziwu dla ciebie i dla moon-a
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 11 sty 2004, 22:40

swietny scenariusz Aniu hihi super;]]

Wróć do „Łzy”