TROCHE WSPOMNIEŃ-SCENARIUSZ

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Bogdan Ciesielski

Postautor: Bogdan Ciesielski » 12 sty 2004, 9:31

tynka pisze:swietny scenariusz Aniu hihi super;]]

Mni też się podoba :wink:
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 31 sty 2004, 19:33

Ja mam pewien pomysł do teledysku. W czasie kiedy padają słowa "Kiedyś z tłumu krzyknie ktoś, patrzcie ona chyba trzyma broń" Ania mogłaby trzymać pistolet w ręcę i z wyrazem bólu krzyknie w strone nieba. Nie wiem co z aranżacją, ale taki pomysł podobałby mi się. 8)
Awatar użytkownika
Jakub_fan1

Nie ma za co

Postautor: Jakub_fan1 » 06 lut 2004, 11:51

nie musisz na dziękować Adamia PS szybko wracaj do zdrowia :!: :!: :!:
Wielki powrót? :D
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 06 lut 2004, 12:20

a ja wprawdzie od samego początku mam wizję na tylko kawałek piosenki: "kiedyś z tumu krzyknie ktoś, patrzie ona chyba trzyma broń, padną strzały ... " Jest taka mroczna pogoda... taka szarówa... w centrum miasta na ulicy... Ludzie chodzią po chodnikach w ciemnych płaszczach... czyli normalna jesienna (albo późnozimowa -jak kto woli) pogoda (obraz czarno biały ale coś w tym stylu)... No i stoi ONA, wszyscy wojkół jakby jej nie widzieli... Z bronią w ręku... Wtedy strzał, łzy spływają jej po policzku i zmiana sceny :P

A co do dziecka, to fajny pomysł...
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 07 lut 2004, 1:59

Kurde Iwona to niezły pomysł jest co napisałaś.Ja na miejscu Łez wykorzystał bym Twój pomysł :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: Milka » 07 lut 2004, 11:44

Ja to mam taką wizję :)
Jest zima, biało za oknem. Pokazana jest chatka (coś typu góralskiej) Ania siedzi przy stoliku. Na stoliku stoi fotografia faceta :) Przed sobą ma kartkę...coś jest na niej napisane (początek listu). Trzyma w ręku pióro (albo długopis :) ) "Zapisałam to na śniegu daleko stąd..." i gdy są słowa "...daleko stąd..." spogląda przez okno na dwór. "Parę oczywistych ważnych słów." Odkłada pióro i podnosi kartkę z listem. Patrzy się na zdjęcie faceta :)"Tak naprawdę to ty nigdy nie kochałeś mnie." I jak Ania śpiewa" Już nie czytasz moich listów" gniecie kartkę i rzuca ją na stolik.
"Kiedyś były spacery i pocałunki" Gdy to śpiewa wstaje i idzie w stronę kominka. "Dziś to wszystko już tylko wspomnienia" Siada i nalewa sobie trochę wina, które stało przy kominku. "Grzane wino pod choinką podarunki" Po nalaniu spogląda na stojącą niedaleko choinkę. "Czy będzie jeszcze kiedyś taka zima"
"Trochę wspomnień tamtych dni. Biała zima ja i ty" Ania z jakimś facetem ubrani w zimowe kurtki wygłupiają się na śniegu.
"Kiedyś z tłumu krzyknie ktoś. Patrzcie ona chyba trzyma broń! Padną strzały i tak zabije miłość. Czy chcesz by właśnie tak to się skończyło?" Mi się spodobał ten pomysł Iwonki był bardzo ciekawy :) I ja myślę że on powinien taki już zostać :) Nio to tyle mojej wizji :)
Awatar użytkownika
czarna_dusza

Postautor: czarna_dusza » 07 lut 2004, 12:58

ja bym zmienila w scenariuszu milki tylko to, ze zamiast list gniecie i kladzie na stol to go rzuca w kominek
Ten zasługuje na miano silnego człowieka, kto umiał z wroga uczynić przyjaciela.
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 07 lut 2004, 13:03

Bardzo podobają mi się te pomysły :D Jeszcze do tego mogło by być: Bohaterka (niekoniecznie Ania) idzie do tej chatki, wkół śnieg i widzi siebie i tego chłopaka jak biegali po śniegu i się wygłupiali. Satneła na chwile, łzy by jej leciały z oczu i to by wyglądało jakby było jakieś 10 osób ale to ona i on. Wszędzie widzi tylko siebie i jego.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: Milka » 07 lut 2004, 13:23

czarna_dusza pisze:ja bym zmienila w scenariuszu milki tylko to, ze zamiast list gniecie i kladzie na stol to go rzuca w kominek

cenna uwaga :) dzieki .
Awatar użytkownika
zeberka
Kontaktowanie:

Postautor: zeberka » 07 lut 2004, 14:34

Bardzo mi siępodoba ja bym w tym nic nie zmieniała.
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: Milka » 07 lut 2004, 15:11

Ja to mam taką wizję :)
Jest zima, biało za oknem. Pokazana jest chatka (coś typu góralskiej) Ania siedzi przy stoliku. Na stoliku stoi fotografia faceta :) Przed sobą ma kartkę...coś jest na niej napisane (początek listu). Trzyma w ręku pióro (albo długopis :) ) „Zapisałam to na śniegu daleko stąd...” i gdy są słowa „...daleko stąd...” spogląda przez okno na dwór.
„Parę oczywistych ważnych słów.” Odkłada pióro i podnosi kartkę z listem. Patrzy się na zdjęcie faceta :)„Tak naprawdę to ty nigdy nie kochałeś mnie.” Po policzkach płyną jej łzy. I jak Ania śpiewa „Już nie czytasz moich listów” gniecie kartkę.
„Kiedyś były spacery i pocałunki” Gdy to śpiewa wstaje i idzie w stronę kominka. Wrzuca list... „Dziś to wszystko już tylko wspomnienia” Siada i nalewa sobie trochę wina, które stało przy kominku. „Grzane wino pod choinką podarunki” Po nalaniu spogląda na stojącą niedaleko choinkę. „Czy będzie jeszcze kiedyś taka zima”
”Trochę wspomnień tamtych dni. Biała zima ja i ty” Ania z jakimś facetem ubrani w zimowe kurtki wygłupiają się na śniegu. To są jej wspomnienia z zeszłej zimy.
„Kiedyś z tłumu krzyknie ktoś. Patrzcie ona chyba trzyma broń! Padną strzały i tak zabije miłość. Czy chcesz by właśnie tak to się skończyło?” Mi się spodobał pomysł Iwonki jest bardzo ciekawy i nie będę dodawać nic innego :)

„Zostaniemy przyjaciółmi tak się mówi. Jeszcze raz zasmakujemy namiętności. A wspomnienia ukołyszą nas do snu. Przecież to co najpiękniejsze nie trwa wiecznie.”
Ania podnosi zdjęcie faceta ze stolika, patrzy na nie...śpiewa jakby do tego zdjęcia. Dotyka ręką do szkła tak jakby chciała dotknąć faceta na fotografii. „Przecież to co najpiękniejsze nie trwa wiecznie.” Po tych słowach rzuca zdjęciem o podłogę...szkło z ramce rozbija się. Ani po policzkach płyną łzy...
Refren taki sam :)
„Moje serce jest jak ognia żar.” Ania gdy to śpiewa podnosi zdjęcie (potłuczone szkło zostawia.) przykłada serce do piersi...” Moje słowa są jak wiatru szept. Szkoda, że dopiero teraz wiem, że nie warto jest...” podchodzi do kominka „... kochać za dwoje” wrzuca zdjęcie do ognia i pokazane jest jak zdjęcie płonie. :) Nio napisałam jak ja sobie to wyobrażam :) wprowadziłam pewne zmiany zgodnie z radami :) i dokończyłam scenariusz. Może Łezką akurat się coś spodoba i wezmą coś do teledysku :) Zachęcam do pisania scenariusz bo to fajna zabawa :) najłatwiej to po prostu wcielić się w główną bohaterkę i przesłuchać kilka razy piosenkę a pomysły same przyjdą do głosy :)
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 07 lut 2004, 15:11

Mi też się bardzo podobają wasze pomysły Iwony i Milki jest super.
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 07 lut 2004, 16:10

Zawsze Uśmiechnięta pisze:Bardzo podobają mi się te pomysły :D Jeszcze do tego mogło by być: Bohaterka (niekoniecznie Ania) idzie do tej chatki, wkół śnieg i widzi siebie i tego chłopaka jak biegali po śniegu i się wygłupiali. Satneła na chwile, łzy by jej leciały z oczu i to by wyglądało jakby było jakieś 10 osób ale to ona i on. Wszędzie widzi tylko siebie i jego.

scenariusze były super!!!!!!! ale moznaby dodac tez to co zacytowałam. ona moze patrzec przez okno i tam patrzec na wesołą, kochającą sie parę. to ona i jej "były". przypomina sobie wtedy różne miłe chwile z jej zycia ale w pewnym momencie ona wyjmuje bron i tak jak w scenariuszu iwony.<tyle ze w moim to wszystko dzieje sie w jej wyobraźni>
lub.w momencie kiedy zblizaja sie słowa "patrzcie ona chyba trzyma broń..." ona idzie sie przespacerować po mieście. nikt na nią nie zwraca uwagi. aż tu nagle widzi jej "kochającego" byłego z inną. wtedy wyciąga broń i strzela i ze łzami w oczach ucieka... chwilowe zamieszanie ucichło i ludzie wracają do codziennego zycia i juz nikt nie zwraca uwagi na leżąca ciało.
to tyle jeśi by chodziło o kawałek piosenki a za chwile napisze <postaram sie> scenariusz do całej....
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 07 lut 2004, 16:34

no dobra, zaczynam... ja to widze tez całkiem inaczej....
Zapisałam to na śniegu daleko stąd<z utęsknieniem patrzy na zaśnieżone góry z okna w bloku...>
Parę oczywistych ważnych słów
Tak naprawdę to ty nigdy nie kochałeś mnie
Już nie czytasz moich listów <ppatrzy na list i zastanawia sie po co go pisać...>

Kiedyś były spacery i pocałunki
Dziś to wszystko już tylko wspomnienia <patrzy na zdjęcie całującej sie pary, które jest rozdarte na pół>
Grzane wino pod choinką podarunki
Czy będzie jeszcze kiedyś taka zima<patrzy na swoją choinke i spogląda na pięknie ubraną choinke na fotce<(ta fota z xcałującą sie para nadal jest przed nia na stole> nagle wrzuca ją do kominka>

Trochę wspomnień tamtych dni
Biała zima ja i ty<przenosi sie w góry na piękną polanę pokrytą śniegiem, śnieżek prószy z góry i np. Ania ukazuje sie w pięknej scenerii>

Kiedyś z tłumu krzyknie ktoś
Patrzcie ona chyba trzyma broń!
Padną strzały i tak zabije miłość
Czy chcesz by właśnie tak to się skończyło<patrzcie moj wczesniejszy post o mieście>..>

Zostaniemy przyjaciółmi tak się mówi
Jeszcze raz zasmakujemy namiętności
A wspomnienia ukołyszą nas do snu
Przecież to co najpiękniejsze nie trwa wiecznie<nie mam pomysłu, moze ktoś mnie uzupełni...?>

Troche wspomnień....

Moje serce jest jak ognia żar
Moje słowa są jak wiatru szept
Szkoda, że dopiero teraz wiem,
Że nie warto jest kochać za dwoje <siedzi przy kominku i moze dopiero teraz pali fote rozerwaną na pół
z całującą sie parą i pali tylko jego część???? no ale na pewno musi być na końcu pokazane jak fotografia płonie

podobało sie??? :twisted: wiem ze trzeba by wprowadzic pare poprawek ale starałam sie.... :D
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: Milka » 07 lut 2004, 18:11

Mi podobają się wszystkie pomysły :D każdy ma coś co warto zauważyć :D Ciekawe czy Łezką się spodobają? :wink:
Ostatnio zmieniony 07 lut 2004, 21:20 przez Milka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Łzy”