Nasz (ich) powrót

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 13 wrz 2003, 12:48

Ghrave pisze:Nic juz nie bedzie takie jak kiedys...

no to sa fakty...
ale nie ma co sie uzalac....
trzeba isc do przodu wiem ze mi to troche glupio mowic bo jestem "nowy"(he 8 miesiecy)
ale tez wchoszilem tutaj juz dawno... ale nie bylem zalogowany...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 13 wrz 2003, 13:00

Ja na przykład muszę robić przerwy bo nie ma mnie w domku i jestem teraz na studiach,dlatego piszę tylko jak mam dostęp do neta.Pozdrawiam
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 13 wrz 2003, 13:03

LUDZIEE :!:
WQURZA MNIE TO WASZE BIADOLENIE :!: "WCZESNIEJ BYŁO EXTRA, TERAZ JEST DO BANI!" BLABLABLA.... CZEMU JESTESCIE TAK NEGATYWNIE NASTAWIENI :?: CZY TO ŻE NA FORUM POJAWIAJA SIĘ NOWI LUDZIE MUSI OZNACZAĆ ŻE JEST CORAZ GORZEJ :?: WZYSTKO SIE PRZECIEŻ ZMIENIA!!! ŁZY SIĘ ZMIENIAJĄ, FORUM SIE ZMIENIA, ŚWIAT SIĘ ZMIENIA :!: NIEMOŻNA PRZECIEZ TRWAĆ CIĄGLE W JEDNYM MARTWYM PUNKCIE :!: TO, ŻE FORUM JEST TERAZ TROCHE INNE TO WCALE NIEMUSI OZNACZAĆ ŻE JEST GORSZE :!: JEST WIĘCEJ LUDZI I TROCHĘ TRUDNIEJ JEST TO WSZYSTKO OGARNĄĆ, ALE TO PRZECIEŻ NIC STRASZNEGO...
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Atana

Postautor: Atana » 13 wrz 2003, 13:10

Łukaszo ma racje... Przeciez to nie konieć świata, że przychodzą nowi ludzie. PO co tu sie użalać? Lepiej wziąść się w garśc i pisać!!!! Idziemy do przodu!! Forumek może być tylko lepszy, bo każdy z ludzi którzy postanawiają tu zostawiać posty coś ze sobą wnoszą do foru. Dlatego ono się zmienia, bo ludzie się zmieniają!!!! To jakie będzie forum zalerzy tylko od nas, fanów Łezek!!!
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 13 wrz 2003, 16:25

Łukaszo pisze:LUDZIEE :!:
"WCZESNIEJ BYŁO EXTRA, TERAZ JEST DO BANI!":!:

Bo to prawda...może nie do bani..ale gorzej...
Łukaszo pisze:CZY TO ŻE NA FORUM POJAWIAJA SIĘ NOWI LUDZIE MUSI OZNACZAĆ ŻE JEST CORAZ GORZEJ :?: :!:

Tu nie o to chodzi.Są nowi ok,ale często powstają bzdurne tematy i posty i z tego robi się bałagan.Wcześniej tak nie było.
Łukaszo pisze:NIEMOŻNA PRZECIEZ TRWAĆ CIĄGLE W JEDNYM MARTWYM PUNKCIE :!::!:

To nie był martwy punkt, to było coś pięknego.
Łukaszo pisze:TO, ŻE FORUM JEST TERAZ TROCHE INNE TO WCALE NIEMUSI OZNACZAĆ ŻE JEST GORSZE :!:

Jeśli ktoś więcej tematów i postów, które nic niewnoszą traktuje jako lepsze, to przepraszam bardzo...
Awatar użytkownika
kepher

Postautor: kepher » 13 wrz 2003, 18:16

dzieńdobry, jestem nowy i przyszedłem z misją zrewolucjonizowania tego forum ;) dziękuję za uwagę.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 13 wrz 2003, 18:34

kepher pisze: przyszedłem z misją zrewolucjonizowania tego forum ;)

Czekam na efekty :P
Awatar użytkownika
kepher

Postautor: kepher » 13 wrz 2003, 19:06

wkrótce będą - dodatkowe działy :)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 13 wrz 2003, 20:17

kepher pisze:wkrótce będą - dodatkowe działy :)

Ooo czyli nowy Pan moderator-witam :D
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 13 wrz 2003, 21:25

ja słuchałam Łez duzo przed oczami, ale zaczęłam tu bywać, wtedy jak oczy stały sie popularne i pewnie to głupio wyglada, bo wcale nie słucham Łez od oczu, co prawda nie od poczatku, bo od Agnieszki. Jak tu pierwszy raz weszłam czułam się nieswojo, wy wszyscy jesteście tacy zgrani, znacie sie bliżej, można chyba powiedzieć, ze się ubóstwiacie i gupoio sie czułam wpychając tu na siłe. Rozumiem, ze bez nas, tych "nowych" było Wam dużo lepiej. Na pewno. Na poczatku myślałam, że zrezygnuję z forum, ale od tematu "Łzy ratują ludzkie życie", który założyła Sylwia:) zmieniłam zdanie. Stwierdziłam, że zostanę, na prezekór Wam wszystkim, którzy woleliście stare forum. Dalej czuję się głupio, ze się wepchcełam w to co nie było moje, było Wasze, ale już sie uzależniłam,.... i podoba mi się tu strasznie, jak jest mi smutno takie posiedzenie na forum robi mi strasznie dobrze. No Wy "starzy" i "nowi" super jesteście :D
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
kepher

Postautor: kepher » 13 wrz 2003, 21:43

nie! żeby nie było nieporozumień! żaden moderator! tylko pomysł zarzuciłem, nic więcej!

ja podobnież jak poprzedniczka też tu może dłużej zostanę.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 13 wrz 2003, 22:48

anka, ot tak pisze: Rozumiem, ze bez nas, tych "nowych" było Wam dużo lepiej.

Nowi również wiele wnoszą,ale ich początki to są zazwyczaj bezsensowne posty i to troszke denerwuje,choc duzo tez tak zaczynala.
anka, ot tak pisze:Stwierdziłam, że zostanę, na prezekór Wam wszystkim, którzy woleliście stare forum.

Nie wiem czy komuś na przkor.Ale jesli pisalas bezwartosciowe posty to pewno wiele osob Cie umpominalo,to dlatego.
anka, ot tak pisze: Dalej czuję się głupio, ze się wepchcełam w to co nie było moje, było Wasze, ale już sie uzależniłam,....

Przeciez większość jak tu wchodziła na początku nikogo nie znała.Ze mna tez tak było.I szybko sie zaklimatyzowałam.
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 14 wrz 2003, 19:27

Dzięki :D
Mi z tym klimatyzowaniem idzie gorzej :(
Wiem, że to też bezwqartościowy post, ale jak sama mówisz, najpierw tak jest. Sorry
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 14 wrz 2003, 19:39

anka, ot tak pisze:ja słuchałam Łez duzo przed oczami, ale zaczęłam tu bywać, wtedy jak oczy stały sie popularne i pewnie to głupio wyglada, bo wcale nie słucham Łez od oczu, co prawda nie od poczatku, bo od Agnieszki. Jak tu pierwszy raz weszłam czułam się nieswojo, wy wszyscy jesteście tacy zgrani, znacie sie bliżej, można chyba powiedzieć, ze się ubóstwiacie i gupoio sie czułam wpychając tu na siłe...

Ja mam tak samo :) ale w koncu to tylko forum... juz się Wam nie będe ładował do Fan Clubu... :) tak sobie to tłumacze :) i staram sobie wybijać z głowy cheć wstąpienia do FFC :P... no i jak na razie to mi wychodzi... :) ale i tak sądzę że "NOWI" RULEZZZ :D hehe... oto mój kolejny bezwartościowy post :)
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 14 wrz 2003, 19:43

No to jeszcze jeden bezwartościowy post wciskam:
Ja też próbowałam sie powstrzynać od wejscie do ffc, ale sie nie udało. Zgłoszenie wysłałam. Eisen wyślij też, będzie więcej "nowych", a ja isę będe czuła mniej głupio. Wiem, że bardzo egoistyczne i bezwartościowe.

Wróć do „Łzy”