Koncerty w mniejszych miastach.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Alonee
Kontaktowanie:

Postautor: Alonee » 28 paź 2003, 14:00

No to macie pecha... :twisted: W mojej rodzinnej miejscowości ŻMIGRODZIE... ŁzY były na wakcjach poniewaz nasze misto odchodziło 750 leci powstnia... Prypomnee że moj miasto ma necałe 7 tys. mieszańców.. :twisted: Było naprawde CooLaśniee :twisted: 8)
Awatar użytkownika
ŚLICZNA

Postautor: ŚLICZNA » 02 sty 2004, 21:43

W KOSZALINIE KONCERTU TEŻ NIE MA:(:(:(:(:(
..... TERAZ JESTEM WOLNOŚCIĄ:)
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 04 sty 2004, 16:37

A mnie nurtuje pytanie nie "czego Łzy nie grają w mniejszych miastach", ale "czego jak koncert zostaje odwołany to w innym terminie nie przyjeżdżają"??? W moim mieście miał być koncert 23.08.03r....ale przez tego durnego organizatora został odwoałany (niech ja tylko dorwę tego faceta to mu nogi z **** powyrywam! :evil:)
W sumie wiem, że to od nich nie zależy.....ale ja sama nawet nie wiem do kogo mam sie zwrócić w sprawie koncertu? Bezpośredno do Łez (Kariny) czy władz miasta i one dopiero zaproszą Łezki czy jak?.....NIE WIEM!? Jak dla mnie to ciężka sprawa! :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
ŚLICZNA

Postautor: ŚLICZNA » 04 sty 2004, 17:18

MILA Z TEGO CO MI POWIEDZIAŁA PEWNA OSOBA WYNIKA ŻE TRZEBA POGADAĆ Z WŁAŚCICIELEM JAKIEJŚ SALI KONCERTOWEJ ALBO Z URZĘDEM MIASTA WYDZIAŁEM KULTURY CHYBA. I ONI WTEDY ZAPRASZAJĄ ŁZY :D
..... TERAZ JESTEM WOLNOŚCIĄ:)
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 04 sty 2004, 17:40

Śliczna - dzięki za rade!:) Tej sprawy napewno nie zostawie! Oczywiście udam sie to władz miasta i pogadam z właścicielem sali w której Łzy miały wystąpić....TYLKO....chciałabym aby moje miasto, a racze jego władze były przyjaźnie nastawione do tego pomysłu, bo jak panowie w garniturkach będą kwasić miny to wątpie czy coś z tego wyjdzie, ale oczywiście spróbuje! :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 09 sty 2004, 12:29

Ja mieszkam w Toruniu (200 tys mieszkancow).... hmmm Łzy sa tu dość regularnie bo prawie co roku ok lutego.... ale teraz nie ma rozpisku ze beda.....
ale zawsze jak sa jakies koncerty gdzies blisko to mazna jechac....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
linkaboska

Postautor: linkaboska » 10 sty 2004, 12:56

Kady by chciał, aby Łzy wystąpiły w jego miejscowości.... :? :?

Co dopiero Kwidzyn, gdzie jest około 45 tys. mieszkańców... :shock:

Wróć do „Koncerty”