World Trade Center!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 11 wrz 2003, 19:56

w imię Chrystusa i Mahometa żywe pochodnie giną w płomieniach. Fanatyzm to zła wiara Proszę Państwa
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 wrz 2003, 22:34

niestety ataki z 11 września rozpoczęły wojne z terroryzmem. ile ludzi zginęło tego feralnego dnia a ile ginie do dnia dzisiejszego na wskutek tamtego zdarzenia :-( cierpią niewinni ludzie. ta tragedia wstrząsnęła światem i nie ma co ukrywać. Ameryka- USA. zamach na stany- zamach na świat. my w szkole zarówno w tym roku jak i w zeszłym upamiętniliśmy tę tragedie minutą ciszy. przecież to co dotknęło amerykanów mogło dotknąć każde inne państwo świata :cry: nie jest to wesoły dzień i dla amerykanów pewnie nigdy już nie bedzie tak jak dawaniej- tak jak do dnia 11 września 2001 roku, gdy zniszczono to co budowali wiele lat, to w co włożyli nie lada wysiłek. ile ludzi straciło prace a ile zginęło. nie chce sie patrzeć na statystyki :cry:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
greeni

Postautor: greeni » 11 wrz 2003, 22:44

Pamiętam, że gdy 11 września 2001 przyszłam ze szkoły do domu, i włączyłam telewizor i zobaczyłam palące się wieże WTC, myślałam że leci jakiś film sensacyjny, przełączyłam na inny program ale leciało to samo i nawszystkich innych też... byłam w szoku siedziałam jak zahipnotyzowana słuchajac relacji z ataku. Do dziś jestem w szoku jak ludzie mogli zrobić swoim braciom coś takiego! Zwierzę samo na swój gatunek nie zastawia pułapki... A człowiek?
imagine all the people living life in peace...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 11 wrz 2003, 22:44

Wiecie ten atak na WTC ma dwie strony... napewno zle ze zgnielo tyle niewinnych ludzi... ale napewno amerykanie takie cos prowokowali swoja agresywna polityka miedzynarodowa... chcieli zosta panami swiata... i w pewnym momenice poczuli, ze nic im nie zagraza... i wtedy taki cios... podkreslam RIP dla wszytskich ktorzy zgineli... ale ameryka swoja polityka sciaga takie zagrozneia na swoj kraj... ja nie popieram terroryzmu, ale my nie wiemy jakie realia panuja w Afganistanie... tam napewno dla wielu Ci ktorzy walcza o swoj kraj religie sa patriotami... to kto jest terrorysta okreslaja mass media.... np. dla Irakijczykow to takimi bezdusznymi terorystami sa amerykanie ktoryz opnaowli ich kraj... podsumouwujac terroryzmowi mowie nie, amercye mowie nie... i spokoj duszom ktre zginely w WTC ale i w innych atakach terrorystcznych jak i tych ktoprzy zgnineli w wyniku amerykanskich agresii....
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 11 wrz 2003, 23:22

Wiesz...podpisuję sie pod tym...chciałem to samo powiedzieć...ale bałem się że źle to ujmę.
To samo z Rosją i jej polityką wobec Czeczenii...są zbyt dumni żeby uznać jej niepodległość...lub chociaż postarać się zrozumieć... jak wiele osób jeszcze zginie?
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 12 wrz 2003, 10:25

hm zastanowmy sie...
czyja to jest wina...
moze nasza tez...,.
przeznas tez ci ludzie gineli przez nasz rzad i ich robote a oni nas reprezentuja....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 wrz 2003, 13:53

Reprezentuja?? To chyba tylko teoretycznie bo w praktyce to raczej oni nic soba nie reprezentuja... no moze poza chcicwoscia...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 12 wrz 2003, 15:15

jesoos pisze:Wiesz...podpisuję sie pod tym...chciałem to samo powiedzieć...ale bałem się że źle to ujmę.
To samo z Rosją i jej polityką wobec Czeczenii...są zbyt dumni żeby uznać jej niepodległość...lub chociaż postarać się zrozumieć... jak wiele osób jeszcze zginie?

Tego nikt nie wiem....ale pamietajmy że Polacy też są zagrożeni atakami :!: ..bo pomagamy amerykanom w walce z terroryzmem...bardzo dobrze ze tak jest ale z drugiej strony czy jak u nas toczyla sie wojna to Amerykanie pomagali???ile ludzi zginlo....ja nie mam nic przeciwko nawet jestem za aby pomagac , ale jakie z tego beda konsekwencje :?:
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 13 wrz 2003, 9:09

tak, to prawda. zapomiamy o tragediach, ktore byly. WTC to tragedia wielka na dzisiejsze czasy. Ale nie zapominajmy o naszych tragediach, o tym co dzialo sie w łagrach, obozach koncentracyjnych. Tam ginęły MILIONY.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 13 wrz 2003, 12:32

zapominamy bo...
nas nie dotycza..
jak cos sie stanie w polsce stosunek do tego sie zmieni...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
kepher

Postautor: kepher » 13 wrz 2003, 13:27

nie żal mi ani tych dwóch wież, ani ludzi tam pracujących.

polecam wam film "bowling for columbine", czyli "zabawy z bronią" (swoją drogą jeden z najgenialniejszych filmów jakie widziałem) - jest tam też wątek o wtc.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 wrz 2003, 14:26

Ghrave pisze:Wiecie ten atak na WTC ma dwie strony... napewno zle ze zgnielo tyle niewinnych ludzi... ale napewno amerykanie takie cos prowokowali swoja agresywna polityka miedzynarodowa... chcieli zosta panami swiata... i w pewnym momenice poczuli, ze nic im nie zagraza...

i nadal chcą być panami świata i wszystkim rządzić pod pretekstem pokoju na świecie... nie podoba mi się to że zabijają niewinnych ludzi w Iraku a potem mówia ,że myśleli że to jacyś terroryści!! z dnia na dzień, moja litość i smutek z powodu ataku na WTC maleje a nienawiść do Busha rosnie... zamiast zainteresować sie tym co siedzieje wewnątrz jego kraju, w którym jest co raz gorzej a bezrobocie rośnie i rosnie on sobie wojny prowadzi...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 13 wrz 2003, 14:32

A zaywazcie tez jendo... ze Bush obral sobie za cel kraje arabskie, dlatego, ze chce zawlandac calym rynkiem ropy nafotwej... Dlaczego nie mowi sie tak o Koreji jak o Iraku, czy teraz czesto o Iranie... przeciez Korea sie przyznjae ze ma bron... ale jest krajem bez zadnych zasobow... dlatego ameryka ich wrez ignoruje...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 wrz 2003, 14:37

i dlatego nie wierzę w jego dobre intencje!! jego kraj siewali a jego obchodzi ropa... jego zachowanie przycmiewa tragedie z 11 września i co raz częsciej odzywa sie we mnie głos że być może dobrze że ktoś dał mu takiego "kopniaka"... tylko szkoda ze zginęło tyle ludzi...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 13 wrz 2003, 16:09

jego kraj siewali a jego obchodzi ropa

Włąsnie jego kraj się wali a Polska pomaga , ale Czy Amerykanie pomogli nam w wojnie :?: Nie :!: Wogóle sie tym nie przejmowali....wkurza mnie to że My im pomagamy ale jak przyjdzie co do czego ..bedzie jakis atak na polske(mozemy sie tego spodziewać)to ona nas zostawią :? I co dlaej :?: :?: Leżymy :?

Wróć do „Różne czyli Inne”