forumowe sugestie

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kepher

forumowe sugestie

Postautor: kepher » 12 wrz 2003, 17:00

"ja tu widzę niezły burdel!" jak powiedział maksiu z "seksmisji". tematy filozoficzne przeplatają się tu z farmazonami znudzonych nastolatek, do jednego worka wrzucone są topiki o łzach, diggerze, kasi kowalskiej i kupie psa na różowym adidasku. jeden wielki śmietnik się przez to robi i, w związku z tym, pragnę zaproponować wprowadzenie podziału na dodatkowe podfora. myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby postawienie obok działów "łzy" i "koncerty", działów takich jak "nasza codzienność", "inna muzyka", "łzy w mediach", "sprawy organizacyjne"... no, rozumiecie o co mi chodzi? forum byłoby dużo bardziej czytelne, przyjemniej by się je czytało i człowiek nie czułby się taki zagubiony, bo wiedziałby konkretnie w którym miejscu się znajduje i do czego to miejsce konkretnie służy. think about it. dziękuję za uwagę.

kepher, stary fan, który się wtopić w to forum nie potrafi.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 wrz 2003, 17:20

W sumie wiekszy podzial kategorii na forum by sie przydal... na pewno bylo by czytelniej...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 12 wrz 2003, 17:23

ja powiem że nie bardzo mi sie podoba ten pomysł. po co więcej kategorii. chcesz pogadać o innym zespole to idź na jego strone. a tematy tak jak powiedziałeś organizacyjne można poruszać w dziale "łzy" tylko z umiarem. trzeba sie pilnować. po co trzeci dział? żeby i tam było zamieszanie..
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 wrz 2003, 17:30

Ja odwiedzam rozne fora... i na wiekszosci jest taki dokladny podzial... i jest pozadek i to duzy pozadek... jak ktos chce gadac o zepsole gada o zeposle, jak o innym wchodiz do innej kategorii i tam pisze...
Awatar użytkownika
Konrad

Postautor: Konrad » 12 wrz 2003, 17:52

zamiast podforow bardziej by sie przydal moderator - lub kilku moderatorow ktorzy by pilnowali porzadku i dyscypliny - bo na razie zamiast forum mamy zbior blogow i offtopicow - dlatego zreszta sie juz na forum nie udzielam - gdyz na 15 stronach srednio na jeden temat moze 10-12 wypowiedzi cos wnosza oraz nie sa offtopicami- reszta to smiecie ktore spokojnie mozna usunac...
Pozdrawiam !
Konrad

"Sometimes I feel like...
Screaming
close my eyes
It's times like this
my head goes down"

Deep Purple "Sometimes I Feel Like Screaming"
Awatar użytkownika
kepher

Postautor: kepher » 12 wrz 2003, 18:06

połowa tematów w tym dziale nawet w najmniejszym stopniu nie dotyczy zespołu. dużo łatwiej dodać podforum niż pilnować ludzi, żeby nie pisali off-topiców, prawda? jestem moderatorem jednego forum, na którym jest 10 razy mniej użytkowników, a moderatorów mamy kilkunastu - inaczej byśmy sobie nie poradzili. ale mam nadzieję, że przeczyta to administrator forum i przemyśli sam sprawę.
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 12 wrz 2003, 19:41

hehe zglaszam sie na moderatora :!: :!: prosze o rozwarzenie mojej jakze znaczacej kandydatury.
bueh zaraz wymysle haslo wyborcze
marta moderatorem
porzadkuje forum z humorem:P
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: Ewelina(Ewka) » 12 wrz 2003, 19:50

Zgadzam się z Paulikiem, nie podoba mi sie ten pomysł. Wszyscy przesadzają z tym porządkiem, jeżeli jest zbytni bałagan to odpowiedniej osobie zwraca się uwage, jeżeli jest zbytnia ilośc nie potrzebnych temtow wtedy Tomek z Marcinem wkraczają do akcji.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 12 wrz 2003, 19:59

jeżeli jest zbytni bałagan to odpowiedniej osobie zwraca się uwage, jeżeli jest zbytnia ilośc nie potrzebnych temtow wtedy Tomek z Marcinem wkraczają do akcji.

Nio zgadzam sie!!!Jezeli cos komus by nie pasowalo to niech zwróci danej osobie uwage i wszystko bedzie oki :wink: :twisted: :D :D
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 12 wrz 2003, 21:34

mnie się ten pomysł także nie podoba
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 wrz 2003, 21:37

Zwracanie uwagi jakos nigdy nie dawało skitku... mysle, ze naprawde dla lepszegi i szybszego przegladania forum wprowadzic wiecej kategorii...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 12 wrz 2003, 21:58

hehe Grahve ale fajne byczki ;);)
Nie jestem wredna... bardzo zabawnie twoje zdanie zabrzmiało hehe.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 wrz 2003, 22:14

Oj... szybko pisalem :P
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 12 wrz 2003, 22:16

Dobrzeby było takie coś zrobić, a nie latać po całym forum szukając jednego tematu Bóg wie gdzie... :roll:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 12 wrz 2003, 22:19

ja tez mysle, że to bez sensu ;/ starczy tyle działów ile jest.

Wróć do „Różne czyli Inne”