Ania ma za mało doświadczenia?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
sochunia

Postautor: sochunia » 18 wrz 2003, 18:43

ostatnio bylam na koncercie Lezek w Lodzi {13wrzesnia}i i po tym zajebi.... doswiadczeniu moge powiedziec jedna rzecz Ania ma doswiadczenie z publicznoscia :!: :!: . chociaz byl to moj pierwszy koncert Lez na ktorym bylam i nie moge sie wypowiadac jak bylo na innych, jednego jestem pewna Ania potrafi przyciagac publike :!: :!: i oczywiscie z checia pojde na jeszcze wiele innych koncertow Lez jezeli beda w Lodzi co mam nadzieje nastapi jak najszybciej :D :D :D
"Ja jestem dealerem narkotyków. Sprzedaję je na mieście przy szkole na chodniku"
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 18 wrz 2003, 18:53

ja bylem na 5 koncertach mysle ze ma doswiadfczenie po tylu koncertach i ja nie zauwazam barku doswiadczenia...
ale po koncercie njie jest rozmowna...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
sochunia

Postautor: sochunia » 18 wrz 2003, 19:43

a czy ty bylbys rozmowny po 90 minutach spiewania i biegania po scenie :?: bo ja raczej bylabym troszke zneczona, albo hmm miala zly dzien i dlatego nie byla rozmowna
"Ja jestem dealerem narkotyków. Sprzedaję je na mieście przy szkole na chodniku"
Awatar użytkownika
Evela

Postautor: Evela » 19 wrz 2003, 22:03

Ale przecierz osoba która angażuje sie ,być wokaliosta/tką musi widzeić , że nawet po 90 minutach trzeba rozmawiać czy sie tego chce czy nie :!: Jeżeli bierze się na siebie tak duze wyzwanie to tzreba wiedziec , że rownież liczą się z tym kosnekwencje :!: .Ale Nasza Koffana Ania daje rade i pokazuje wszystkim jaka jest ŚWIETNA :!: :lol: :D
Jestem jaka Jestem!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Pier

Postautor: Pier » 20 wrz 2003, 18:03

Doswaidczenie napewno ma bo zaggrała jak juz ktoś zauwazył mnóstwo kncertów.......też nie każy ma na tyle umiejetnośći aby odpowiednio rozruszac publike. Jednak wedłóg mnie ani łzom ani samej Ani nie mozna niczego zarzucić :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Re: Ania ma za mało doświadczenia?

Postautor: Iwona » 20 wrz 2003, 22:53

Michaell pisze:Po koncercie Łez mój kolega powiedział ,że wokalistka ma za mało doświadczenia, jeśli chodzi o kontakt z publicznością. Osobiście tego nie zauwarzyłem, bawiąc się pod sceną, ale może coś wtym jest ?

Ja byłam wprawdzie tylko na 2, ale kompletnie się z Twoim kolegą nie zgadzam. Wg mie Ania ma świetny kontakt z publicznością i wogóle...
Awatar użytkownika
Dagmara

Re: Ania ma za mało doświadczenia?

Postautor: Dagmara » 21 wrz 2003, 18:02

Adas pisze:(Urszula to przykład charakterystyczny, gdzie nawet 20-letnie doświadczenie niczego nie zmienia, płyty niezłe, a na koncertach mizernie, praktycznie bez emocji).

Nie mogę się z tym zgodzić. Byłam na koncercie Urszuli - co prawda tylko jednym,ale wystarczył bym mogła stwierdzić że nie wypada na koncertach mizernie,bez emocji.
Awatar użytkownika
Katie

Postautor: Katie » 21 wrz 2003, 18:24

Takze nie moge sie z tym zgodzic.Bylam juz na 3 koncertach i z pewnoscia moge powiedziec,ze Ania spisuje sie rewelacyjnie na scenie,jej kontaktu z publicznoscia powinni zazdrosic inni wykonawcy...Jest super!
Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 21 wrz 2003, 19:56

Ja bym przede wszystkim chciała dowiedzieć się co znaczy definicja "doświadczenie sceniczne" .......bo jeśli jest to to co myślę to nie ma najmniejszych wątpliwości, że grając 7 lat na scenie (większej bądź mniejszej) Ania ma doświadczenie seniczne ogromne.....już nie wspomnę że chyba na żadnym z koncertów (a mam już ich za sobą kilkadziesiąt) nie widziałam u Ani tremy....uśmiech na scenie nie schodzi z Jej twarzy....(adekwatnie oczywiście do utworów które wykonuje).....zachowuje kontakt z publiczności taki jaki być powinien......może dość zdystansowany....ale nie wiem czy to nie lepsze niż "mizdrzenie się do publiczności".....potrafi na scenie pokazać emocje.....przeżywa słowa które w danej chwili ma na ustach całą sobą....więc nie wiem o jakim braku doświadczenia scenicznego ktoś wspomniał.
Zaś jeśli chodzi o kontakt z publicznością po koncertach....to może jest daleki do ideałow....ale po pierwsze już ten temat był wałkowany na forum niejednokrotnie.....a po drugie np taki Adaś czy Adi wynagradzają to chyba :P :P za cały zespół.

A jeśli chodzi o kontakt z indywidualnymi osobami.....to po tym co obserwuję są osoby które Ania darzy szczególną sympatią....pomimo tego że już te osóbki mają z nią 150000 zdjęć......Ona uśmiecha się robiąc sobie 150001 :D :D (Dorota:*)
Sylwia
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 21 wrz 2003, 20:10

Sylwia pisze:A jeśli chodzi o kontakt z indywidualnymi osobami.....to po tym co obserwuję są osoby które Ania darzy szczególną sympatią....pomimo tego że już te osóbki mają z nią 150000 zdjęć......Ona uśmiecha się robiąc sobie 150001 :D :D (Dorota:*)

hehe... ja bym bardzo chciała, aby Ania darzyła mnie szczególną sympatią... ale Sylwuś wydaje Ci się, niestety.... i właśnie ostatnio jakoś mało zdjęć z Anią robiłam.... muszę to nadrobić następnym razem :wink: :)
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Natasha

Postautor: Natasha » 24 wrz 2003, 19:14

Sylwia pisze: 150000 zdjęć......Ona uśmiecha się robiąc sobie 150001 :D :D (Dorota:*)

Nie mozliwe 150000 zdjęć :lol: Tez bym chciała mieć chociarz 1 :D ale czy kiedys tak bedzie :?: :?: zobaczymy :lol:
Siemka!Chcem bardzo gorąco pozdrowić zespół Łzy a szczegołnie Anię i Adama:)
Trzymajcie sie, i usmiechajcie!!!!!!!
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 wrz 2003, 19:16

Natasha pisze:Nie mozliwe 150000 zdjęć :lol: Tez bym chciała mieć chociarz 1 :D ale czy kiedys tak bedzie :?: :?: zobaczymy :lol:

Ja juz coraz mniej robie sobie zdjec z zespolem.Teraz poluje na FFC :P
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 24 wrz 2003, 19:21

Cień Anioła pisze:Ja juz coraz mniej robie sobie zdjec z zespolem.Teraz poluje na FFC :P

to aż tak trudnoe je zrobić że tzreba na nie polować :D
Awatar użytkownika
Natasha

Postautor: Natasha » 24 wrz 2003, 19:26

Kasiu ale masz przynajmniej jakies zdjęcia z zespołem :D a ja wogóle :twisted: :( Why :?: :?:
Siemka!Chcem bardzo gorąco pozdrowić zespół Łzy a szczegołnie Anię i Adama:)
Trzymajcie sie, i usmiechajcie!!!!!!!
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 wrz 2003, 22:22

ja zdecydowanie bardziej wole i zespół i FyFyCy oglądać na żywo niż na zdjęciach, ale jeśli nadarzy sie okazja żeby je zrobić to czemu nie.
ostatnio w Lubiniu niestety gdy chciałam zrobić zdjęcie z obecnymi tam fanami i Karinką okazało sie że do aparatu włożyłam film 12 a nie 36 tak jak myślałam. 12 zrobiłam dzień wcześniej i myślałam że zostanie jeszcze 24...na następny raz niech kto inny myśli..
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”