Ania ma za mało doświadczenia?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 07 gru 2003, 16:04

Ania ma doskonałe doświadczenie, jeśli chodzi o kontakt z publicznością!!!!!!
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
WOKAL.ŁZA

Postautor: WOKAL.ŁZA » 09 gru 2003, 17:54

Myślę, że Ania ma bardzo duże do.świadczenie i jest wspaniałą osobą. Ma wspaniały głos i nie tylko... jej energia na scenie jest niepowtarzalna i ta chęć żywego grania ...to jest WSPANIAŁE . Ania ma długoletnie doświadczenie!!!! 8) 8)
Awatar użytkownika
DjDorcia

Postautor: DjDorcia » 09 gru 2003, 18:14

Osobiście nie zgadzam się z tym, że Ania ma za mało doświadczenia. TO BZDURA!!! Ma ŚWIETNY kontakt z widownią i fanami.
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 09 gru 2003, 22:48

Ania jest super chruper bombastic i nie uważam ze ma tam mało doswiadczenia czy jak to sobie okreslasz!!!Ma super głos:) i taka energie ze przekazuj ja publiznosci i wtedy nikt nie jest w stanie usiedziec na miejscu...!!!Bawi sie razem z "nami" czyli jednym słoem( no moze dwoma)za...isty kontakt z publika!!
:P :)
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 11 sty 2004, 10:50

Kasienka ma racje po prostu Ania spiewa z takimi uczuciami iz mozna zrozumiec sens calej piosenki, to fakt ze np. E.Flinta zaspiewala by czytso utwory Łez, ale nigy nie zaspeiwala by z takimi uczuciami jak Ania, ona robi to tak ze sluchajacy moze pomyslec ze to jego hidtoria albo Ani...
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 11 sty 2004, 12:47

nie rozumiem tu ciagłego porównywania Ani i Eweliny.. obie Panie mają swietne głosy, obie mają bardzo dobry kontakt z publicznoscia.. i Ewelina równiez spiewa bardzo uczuciowo.. co mozna b. dobrze zauwazyc na koncertach..
Awatar użytkownika
dżola

Postautor: dżola » 11 sty 2004, 15:58

kotek pisze:Ania spiewa z takimi uczuciami iz mozna zrozumiec sens calej piosenki, to fakt ze np. E.Flinta zaspiewala by czytso utwory Łez, ale nigy nie zaspeiwala by z takimi uczuciami jak Ania, ona robi to tak ze sluchajacy moze pomyslec ze to jego hidtoria albo Ani...

zgadzam sie z tym ale Anka tez czysto fajnie śpiewa ja uwiiebiam jej słuchać czasami nawet przestaje zważać na tekst żeby tylko posłuchać jej głosu :D
"...Życie to wyprawa na którą musisz iść..."

dzola88@tlen.pl

GG: 5036880
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 11 sty 2004, 16:18

Ja absolutnie nei uwazam ze Anai jest niedoswiadczona wrecz przeciwnie......
Wydaje mi sie że ma w maire dobry kontakt z fanami ( chociaz wiem ze nei ktorzy jej nei lubia) ale uwazam że duzo czasu nam ( fanom posciweca) :? :? :) a co do sceny i koncertow to nei wiem bo nei byłam na zadnym jeszcze :cry: ale mam nadzieje w tym roku :)
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 11 sty 2004, 22:52

Wydaje mi sie że ma w maire dobry kontakt z fanami ( chociaz wiem ze nei ktorzy jej nei lubia) ale uwazam że duzo czasu nam ( fanom posciweca) a co do sceny i koncertow to nei wiem bo nei byłam na zadnym jeszcze ale mam nadzieje w tym roku

hm.. nie rozumiem, to w jakim sposob zaobserwowałas, ze Ania ma dobry kontakt z fanami i duzo czasu nam poswieca, skoro nie bylas na zadnym koncercie?
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 12 sty 2004, 12:32

Vampirzyca pisze:
Wydaje mi sie że ma w maire dobry kontakt z fanami ( chociaz wiem ze nei ktorzy jej nei lubia) ale uwazam że duzo czasu nam ( fanom posciweca) a co do sceny i koncertow to nei wiem bo nei byłam na zadnym jeszcze ale mam nadzieje w tym roku

hm.. nie rozumiem, to w jakim sposob zaobserwowałas, ze Ania ma dobry kontakt z fanami i duzo czasu nam poswieca, skoro nie bylas na zadnym koncercie?
Może zauważyła z TV :P
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 12 sty 2004, 19:24

Vampirzyca pisze:

Ja napisalam ze mi sie tak wydaje ...... :? a jak to zaobserwowalam ?????
hmmm... chyba tylko przez rozmowy z wami na gg i przez wasze wypowiedzi o Ani tak mi sie wydaje ze tak jest :? :?
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl

Wróć do „Łzy”