Jastrzębie.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 02 paź 2003, 13:59

własnie dostałem wiadomośc od Sylwi że żeczywiście w te sobiote...co mnie niezmiernie martwi... obiecałem babci że zawitam do niej (w końcu!!!) w sobote lub niedzielę...) mógłbym ew. przełożyć na poniedziałek ale... sam nie wiem :(
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 02 paź 2003, 15:08

Eeee.....teraz w sobote??
To fatalnie..... :( Nie mam szans,bo jestem chora :cry:
Szkoda.....
Awatar użytkownika
Martin

Postautor: Martin » 02 paź 2003, 15:21

ally pisze:hmm.. wydaje mi sie w ta sobote to juz jest nierealne zeby sie umowic...

A jednak w te sobote :) Postaram sie byc :)
Martin
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 02 paź 2003, 16:12

hmm.. wydaje mi sie w ta sobote to juz jest nierealne zeby sie umowic

WINNA WAM JESTEM WYJAŚNIENIE......OTÓŻ ORGANIZATOR KONCERTU W JASTRZĘBIU ZADZWONIŁ DO MNIE DZIŚ ŻE MA JUŻ PLAKATY I ŻE MOŻNABY JE ROZKLEJAĆ PO RYBNIKU.......ALE ŻE ON BY TO WIDZIAŁ W TEN SPOSÓB, ŻE JEDNA CZĘŚĆ ROZMIESZONA BY BYŁA W JEDNYM TERMINIE A DRUGA PO TYGODNIU NP. BĄDŹ DWÓCH.
W ZWIĄZKU Z TYM ŻE MNIE SIĘ OD NIEDZIELI ZACZYNA UCZELNIA I NIE MAM POJĘCIA CZY OD NASTĘPNEGO WEEKENDU NIE BĘDĘ KAŻDĄ SOBOTĘ I NIEDZIELĘ W SZKOLE W ZWIĄZKU Z TYM POSTANOWIŁAM KUĆ ŻELAZO PÓKI GORĄCE.
WYSŁAŁAM DO FFC (TYCH Z OKOLIC) SMS-KI Z PYTANIEM ŻE MOŻE SIĘ KTOŚ ZJAWI.......CHOĆ WIEM ŻE DAJĘ ZNAĆ PÓŹNO......I LICZYŁAM NA TO ŻE MOŻE KILKA OSÓB BĘDZIE.......I CO SIE OKAZAŁO.......OPRÓCZ KASI (która ma nogę w gipsie) i SYRIEL (która jest na wyjeździe klasowym) PRAWIE WSZYSCY POTWIERDZILI SWĄ OBECNOŚĆ.....A NA RESZTĘ SMS-KÓW CZEKAM.......WIĘC NA CHWILĘ OBECNĄ BĘDĄ:
JA
MONIA
MARTYNA
DOROTA
ALLY
SARA
PRZEMEK(FREZER)
ŁUKASZ
MARTIN
SLAWEK
Jeszcze ma dać znać Jedrzej......Iwan nie ma telefonu obecnie ale pewnie z Levisem będą........napewno sie pojawi Pajaczek i Ewka i Grześ......nie wiem jak Kajo (choć myślę że będzie)......i czekam na odpowiedż Moona i Kali

Nie chcę Wam słodzić......ale brak mi słów na Wasze zaangażowanie......ale dość TWA......jednak na herbatkę chyba do mnie pójść nie będzie można bo jestem w trakcie remontowania łazienki......więc wziąść proszę jakieś kotloczki....bo na rynku jest dużo fajnych knajpek.

Teraz ro tych zmotoryzowanych...kontaktujcie się ze sobą bo większość jedzie przez Katowice ....więc wkorzystajcie wolne miejsca w samochodach (ale tylko do siedzenia :P :P ).....a te osoby które będą korzystały z usług kierowców proszę pamietać że NIKT nie ma auta na wodę.....więc ...wiadomo :wink: :wink:

OSTATNIA SPRAWA........JEŚLI BĘDZIE SIE WAM PODOBAŁO....TO ZA TYDZIEŃ PLANUJĘ POWTÓRKĘ Z "ROZRYWKI" ......BO TRZEBA BĘDZIE ROZWIESIĆ RESZTĘ PLAKATÓW........A JEŚLI BĘDĘ MIEĆ ZAJECIA TO JUŻ PORADZICIE SOBIE BEZE MNIE.....

Pozdrawiam.
Sylwia
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 02 paź 2003, 16:16

a ja się cieszę :) już za dwa dni się zobaczymy :)
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 02 paź 2003, 16:42

Ja jestem chetna:))) tylko w która sobote to będzie???? Możesz na mnie polegac Sylwus:)))))))) Jesli mnie gardlo nie wykonczy to bede na pewno
:lol: :) :D
Ostatnio zmieniony 02 paź 2003, 16:59 przez niebieskooka, łącznie zmieniany 1 raz.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 02 paź 2003, 16:52

Dopisuję do listy następne osoby.....więc Kajo i Niebieskooka.....

PRZYPOMINAM GODZINA 14.00 NA RYNKU POD FONTANNĄ.....PLANOWANY KONIEC IMPREZY OK.20.00
Sylwia
Martynka

Postautor: Martynka » 02 paź 2003, 17:10

Ja też sie strasznie ciesze :lol:
P.S. Marcin - jak tym razem też Cie nie bedzie to wiesz - inaczej sobie porozmawiamy :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 02 paź 2003, 17:18

ale niespodziewanka :D juz myslalam ze to nieaktualne na ta sobote a tu pac... i jedziemy :P
Awatar użytkownika
domel_gl

Postautor: domel_gl » 02 paź 2003, 17:33

zglaszamy chec pomocy i zakup biletu na koncert w Jastrzebiu.

domel & niebieskooka
grunt to się nie przejmować...dobrze się odrzywiać...nie pracować...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 02 paź 2003, 17:36

ECH...CHYBA NIE CZYTASZ FORUM.... :twisted: DLA TYCH KTÓRZY POMOGĄ W AKCJI OPLAKATOWANIA RYBNIKA......WYNEGOCJOWAŁAM CENĘ BILETU NIE 30 ZŁ.....A 15 ZŁ......I TO DOPIERO DOSTANĘ JE W DNIU KONCERTU.
Sylwia
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 02 paź 2003, 17:37

No więc ja potwierdzam, że będę, nie wiem jeszcze jak i kiedy się tam dostanę, ale to już inna sprawa:) dobrze będzie was znów zobaczyć :lol: :lol: :lol: ...
Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 02 paź 2003, 18:22

Domel czytal on bedzie Sylwus razem ze mna :))) Do ziobaczenia:)(Ale mnie boli gardło)
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 02 paź 2003, 23:20

Juz sie nie moge doczekac soboty :D W szkole mnie az roznosi z radosci i szczescia :P
Awatar użytkownika
Lewis

bedziemy

Postautor: Lewis » 03 paź 2003, 9:47

Wiec pisze ze : Ja i Iv@n bedziemy napewno ,ale znajac Iv@na ( sorry) to napewno sie spoznimy !!! pozdrawiam !! :D

Wróć do „Koncerty”