Wypowiedź Ani W....-jeszcze raz

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 22 wrz 2003, 13:03

Ghrave pisze:Dziwie sie niektorym, ze sa tek bezkrytyczni... zdrowa krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodzila, a wrecz przeciwnie... a zauwazylem, ze wielu z was kieruje sie zasadami "Łezki zawsze the best" "Ania zawsze the vest" itp... bez przesady... dziwicie sie ze komus sie cos nie podoba, ma do tego prawo... a krytyka uzasadniona jest nawet wskazana...

PODPISUJĘ SIĘ POD TYM POSTEM WIELKIMI LITERAMI...
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 22 wrz 2003, 16:42

stroj był lepszy niż ten sprzed kilku lat ale na filmie archiwalnym bardziej mi się podobała miała fają fryzurę wogóle wyglądała tak fajnie normalnie i zwyczajnie
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 22 wrz 2003, 17:08

Syriel pisze:
Ghrave pisze:Dziwie sie niektorym, ze sa tek bezkrytyczni... zdrowa krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodzila, a wrecz przeciwnie... a zauwazylem, ze wielu z was kieruje sie zasadami "Łezki zawsze the best" "Ania zawsze the vest" itp... bez przesady... dziwicie sie ze komus sie cos nie podoba, ma do tego prawo... a krytyka uzasadniona jest nawet wskazana...

PODPISUJĘ SIĘ POD TYM POSTEM WIELKIMI LITERAMI...

Ja także sie podpisuję jesteśmy po to żeby jak coś jest źle pokrytykować a jak coś dobrze to pochwalić.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
ania wyszkoni to ja

Postautor: ania wyszkoni to ja » 22 wrz 2003, 19:11

a mi absolutnie stroj Ani ani jej poglady na ich3 nie przeszkadzaja, nie o to w tym wszystim chodzi! to tylko muzyka! rozrywka! a wy musicie dorobic ideologie... to nie jest zaden punkrock ani nic takiego zeby lzy mialy jakas ideologie ktora mogly by zdradzic! oni przeciez nie glosza w piosenkach ideologii... wrzuccie na luz... po co robic problem jak go nie ma?
tora tora tora
I will stay with you tonight, oooh all night
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 22 wrz 2003, 19:53

okazuje sie że dla nas to nie tylko rozrywka... wydaje mi się że każdy artysta jeżeli nawet nie żyje jakimiś ideami to przynajmniej powinien przedstawiać jakiś światopogląd, styl życia... wydaje mi się że kiedyś Łzy były zbliżone do takiego wizerunku... przedstawiały lajtowy ale jednak gotyk chyba... choćby w sposobie ubierania...(teraz Adi powiedział że każdy się zmienia ;) ) wydaje się żę teraz zespół przedstawia bardziej styl zarabiania pieniędzy niż tworzenia muzyki... szkoda.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 22 wrz 2003, 19:57

buahahahaha gotycki??!!?? wam sie chyba cos pokrecilo... no nie zeby to pop mylic z gotykiem... kiedy lutien pisala o tym ze ludzie patrzec na ich wizerunek tak mysla ze to gotyk czy metal to wszyscy jakos zaprzeczali ze tak nie uwazaja....
ale co do drugiej czesci sie zgadzam oni nad muzyke zdaja sie przedkladac kase
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: ania wyszkoni to ja » 22 wrz 2003, 20:09

widocznie czego innego oczekuje od muzyki. a na pewno od tego rodzaju muzyki. a moze to wy daliscie sie nabrac na ten image i teraz was to boli? moze oni od poczatku tacy byli a dopiero teraz to zauwazacie? hmmm... ciekawe czy czlonkowie zespolu rowniez twierdza ze grali kiedys gotyk...

lzy! badzcie soba! robcie co chcecie! i nie kreujcie sie na tych ktorymi nie jestescie!
tora tora tora
I will stay with you tonight, oooh all night
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 22 wrz 2003, 22:32

Marta napisała:

heh juz dwa moje przemyslane posty zostaly skasowane... czy to nie zdaje sie byc podejrzane... nie wiem czy to dobry pomysl na eliminowanie krytyki

....i to też Twoje słowa Marto:

ania na filmiku z przeszlosci wygladala normalnie nawet niebrzydko czago nie moge o niej powiedziec teraz. jej wyglad jest kreowany na gwiazde w rudawym odcieniu beatelsa na glowie i z coraz to bardziej fikusnymi wdziankami...

Że to też jest dobrze przemyślany post....???Rudy odcień beatlesa........fikuśne wdzianka..........to ja chyba nie rozumiem stwierdzenia DOBRZE PRZEMYŚLANE......bo już nawet nie wspomnę o słowie KRYTYKA.....Ty nie krytykujesz.....z całym szacunkeim.....to większość fanów podaje zdrowe argumenty konstruktywnej krytyki niż TY......dla mnie Ty chcesz poruszyć forum do "dyskusji"....tylko do tego potrzeba przede wszzystkim ARGUMENTÓW......Ty póki co gadasz w kółko o Ich 3.....bleeeee......ja bym chętnie z Tobą polemizowała......tylko wiesz......na normalnym poziomie.......więc kawa na ławę......i powiedz w końcu to czego ja nie usłyszałam jeszcze z Twoich ust....a do czego mogłabym się przyczepić.......wierz mi.......mam ochotę na dyskuję.....pozdrawiam:)
Sylwia
Awatar użytkownika
_Agnieszka_
Członek FFC

Postautor: _Agnieszka_ » 22 wrz 2003, 23:06

Jeśli chodzi o wypowiedź Ani dotyczącą porównania do Ich 3 to łatwo dało się zauważyć iż nie była ona pokazana w całości, słyszeliśmy tylko jedno zdanie, co było potem niewiadomo :wink: Natomiast dużym plusem tego występu było to, że Ania (chyba jako jedyna) zaśpiewała na żywo. Wyszło może nienajlepiej, miałam dziwne wrażenie, że kamery ją peszą ale przynajmniej było to z całą pewnością "live" :D

Pozdrawiam

Agnieszka
"Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności"
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 22 wrz 2003, 23:25

_Agnieszka_ pisze:Natomiast dużym plusem tego występu było to, że Ania (chyba jako jedyna) zaśpiewała na żywo.

z tego co mi się wydaje to wszystkie uczestniczki śpiewały na żywo bo takie jest założenie "Szansy na Sukces"
Alareel

Postautor: Alareel » 23 wrz 2003, 12:45

Ci którzy byli kiedykolwiek na nagraniu programu TV wiedzą, że to co się dzieje w studio odbiega od tego co pokazują w telewizji. Wystąpienie przed kamerami to napewno duży stres dla każdego, a (jak mieliśmy się okazję niedawno sami przekonać) artysta musi się podporządkować warunkom studia. Na nagraniu "Szansy na sukces" podczas piosenki finałowej było tyle powtórek bo coś nie pasowało producentom, że Ania pewnie chciała żeby już dali Jej święty spokój :D Tak więc nie krytykujcie Jej że wypadła słabo w TV czy się jakoś zachowywała. Nie wiem co Telewizor pokaże 5 października, ale na żywo w studio Ania pokazała co potrafi :D i to wiele razy ;)
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 23 wrz 2003, 15:06

Z niecierpliwością wyczekiwałam 15.00 przez pierwszą sekunede jak kamera ujeła Anie, szczerze mówiąć miałam wątpliwości czy to ona...całkiem inaczej wyglądała...myślałam że jest w sukni wieczorowej i ta oddmienna fryzura.
Nie chce obwijać w bawełne i nie ustannie chwalić...nie podobało mi się jej wykonanie oczu...nie wiem czym było to spowodowane albo ja byłam przęmęczona a moze Ania mocno była zestresowana.
Jak wychodziła na scene to bardzo brakowało mi chłopaków, wolałabym zeby grali tam z Anią niz ta muzyka leciała z sufitu .

Ale jak sama Ania na ognisku powiedziała, kązdy moze mieć jednen dzień gorszy.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 23 wrz 2003, 16:33

Sylwio.... to Ty sie ZASTANOW............. czy ja napisalam ze WSZYSTKIE moje teksty sa dobrze przemyslane..... w tym rzecz ze te przemyslane zostaly skasowane.... juz 2 albo wiecej nie sprawdzam..... a tamte chcialam zobaczyc jak ludzie mi odpowiedzieli i co widze ??...... NIE MA ICH........... ja przychodze tu dla rozrywki wiec nie wymagam od siebie jakis bardzo glebokich przemyslen na tym forum........ jak jestem mniej zmeczona i mi sie nudzi to sie bardziej zastanawiam nad tym co pisze........ ja nie wiem czy mam wam przed kazdym postem pisac czy go przemyslalam czy nie....... Ty wyrywasz zdania z kontekstow i je porownujesz...... a to chyba nie o TO chodzi......
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 23 wrz 2003, 16:55

Marta (ot, tak) pisze:w tym rzecz ze te przemyslane zostaly skasowane.... juz 2 albo wiecej nie sprawdzam.....

dwa przemyślane posty na 114?
ja przychodze tu dla rozrywki wiec nie wymagam od siebie jakis bardzo glebokich przemyslen na tym forum........

nie chciałbym być niemiły ale zauważyłem że w ogóle bardzo niewiele od siebie wymagasz... a rozrywki znam dużo ciekawsze od wchodzenia na forum zespołu którym sie gardzi i nazywanie ludzi głupimi i podobnymi epitetami.
ja nie wiem czy mam wam przed kazdym postem pisac czy go przemyslalam czy nie.......

Ależ nie musisz naprawdę -to widać...po treści...czy jest przemyślany i chcesz cos wnieść do naszego jakże nieświadomego życia, czy też jest to kolejny produkt Twojej frustracji po całym dniu spedzonym w nudnej szkole

Pozdrawiam :*
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 23 wrz 2003, 16:59

widzisz jesoosie to co dla ciebie jest rozrywka wcale nie musi byc rozrywka dla mnie i odwrotnie to tez dziala...

Wróć do „Łzy”